Jimmy Kimmel pasakoja apie savo komedijos klubo planus Las Vegaso Stripe

Vedėjas Jimmy Kimmel pasirodo perVedėjas Jimmy Kimmel pasirodo per „Jimmy Kimmel Live“ Los Andžele. (Randy Holmes/ABC per AP) Jimmy Kimmel laiko savo sūnų Billy per „Jimmy Kimmel Live!“ Rodyti. (ABC/Randy Holmes) Vedėjas Jimmy Kimmel kalba „Oskaruose“ sekmadienį, 2018 m. Kovo 4 d., „Dolby“ teatre Los Andžele. (Chrisas Pizzello/„Invision“/AP)

Jimmy Kimmel vedė savo tinklo pokalbių šou nuo 2003 m. Jis du kartus vedė „Oskarų“ transliaciją. Jis taip pat du kartus vedė „Primetime Emmy“ apdovanojimų šou.

Tačiau Kimmeliui, augusiam Las Vegase, žalvarinis žiedas vis dar yra.

Aš niekada neturėjau savo pavardės Las Vegaso palapinėje, sako Kimmelis per pokalbį telefonu iš Los Andželo. Aš padariau daug dalykų. Man buvo garbė turėti žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, bet nesu iš Holivudo. Šis klubas man asmeniškai patinka.kiek verta Džesika Simpson

Šis iš esmės asmeninis projektas, partnerystė su „Caesars Entertainment“, yra „Jimmy Kimmel Comedy Club“, kuris kitą pavasarį bus atidarytas nepanaudotoje erdvėje priešais Bruklino dubenį Linq promenadoje.

Šį rytą „Kimmel“ neapgalvoti planai sukurti 8 000 kvadratinių pėdų klubą, dviejų aukštų vietą, kurios kintamoji talpa yra iki 300, atidarytą septynias naktis per savaitę. Trumpai tariant, JKCC kiekvieną dieną siūlys atvirą barą, kiekvieną vakarą pasirodys ir pasirūpins maistu.

Kimmelis retkarčiais pasirodys kaip šeimininkas, kai vietoje bus priimtas tradicinis komedijos klubo formatas, susidedantis iš kelių atsistojimų. Jis taip pat užsisakys antraštes - Kimmelis turi daug draugų komikų - ir net žaidžia su mintimi susieti „Linq“ klubą su savo „Jimmy Kimmel Live“! transliuoja per ABC.

Kimmelis prisijungia prie gausiai apgyvendintos komedijos scenos Las Vegase, „Strip“ ir už jos ribų. Cezaris Pramogos jau siūlo geriausius antraštes ( Sebastianas Maniscalco šį savaitgalį yra „Colosseum“ Cezario rūmuose) ir garsus Rio klubas „Comedy Cellar“. Miražas pelno kiekvieną savaitgalį savo antraštėmis Komedijos tūzai serija, ir Kosmopolitas iš Las Vegaso užsisakė aukšto lygio žvaigždes Kevinas Hartas, Adomas Sandleris ir Amy Schumer .

Mieste taip pat yra daugiau nei 10 tradicinių komedijų klubų, įskaitant Brado Garreto Komedijų klube adresu MGM Didelis ir Juoko fabrikas „Tropicana Las Vegas“ juostelėje. Morkų viršus yra įsitvirtinęs komiksas Luksoras. George'as Wallace'as „Westgate Cabaret“ antraštės. Edis Grifinas yra nuolatinis „The Sayers Club“ klube SLS Las Vegasas. Tomas Greenas ir Johnas Caparulo apsikeisti naktimis „Harrah's Showroom“.

Jūs suprantate esmę. Taip pat ir Kimmelis, įsitikinęs, kad jo klubas išsiskirs. Jo pranašumas yra tas, kad jis savo pokalbių šou panaudoja kryžminiam klubo, kuris taps Jimmy Kimmel Live atšaka, reklamai!

Turiu tokią mintį, kad galiu padaryti savo pasirodymą ir išeiti 19.30 val. ir tada skristi į Vegasą visiems veiksmams klube ir ten atlikti mano monologą, sakė Kimmelis. (Vietos pasirodymo laikas ir bilietų kainos nebuvo paskelbtos). Esu 95 proc. Įsitikinęs, kad man pavyks tai padaryti. Be to, noriu, kad mano šou komiksai atliktų savo rinkinius iš Vegaso. Galime eiti tiesiogiai į klubą ir iš ten transliuoti filmavimo aikštelių.

91 maršruto derliaus šventė 2017 rikiuotė

Kimmelis ieško savo kontaktų sąrašo, kad atliktų neapmokėtus rinkinius JKCC.

Galiu pasakyti a Deivis Chappelle „Bet kada, kai norite nuvykti į Las Vegasą ir pasilikti„ Cezariuose “, galite atlikti rinkinius, kuriuos paprastai darytumėte Los Andžele, tiesiog praneškite man“, - sakė Kimmelis. Mes norime įtraukti kai kuriuos iš šių elementų-komiksus, rodomus vienas kito pasirodymams vėlai vakare. Dėl tam tikrų priežasčių tai dingo iš Las Vegaso.

Formatas turi būti antraštės ir populiarėjančių komiksų derinys.

Savaitgaliais sumaišysime jį su dideliais vardais ir per savaitę atliksime keletą kitų dalykų, sakė Kimmelis. Mes pasirūpinsime, kad būtų vietos ir vietos žinomiems komiksams ir jauniems komiksams, kurie nebūtinai parduoda bilietus dabar, bet vieną dieną.

Estetika yra svarbiausia Kimmeliui, kuris su komišku draugu apžiūrėjo objektą Jeffas Rossas taip pat tarėsi su tokiais patikėtiniais kaip Sarah Silverman, Kevinas Nealonas ir Todas Stiklas .

Juokinga, jūs vedate pokalbių laidą ir manote, kad esate komikas, bet nesate, - sakė Kimmelis. Yra nepaprastai daug žinių, patirties ir amatų, kurie tampa komiksu, ir jūs sužinosite, kodėl kai kurie klubai yra puikūs, o kiti - ne.

Aš daug galvojau, kaip bus išdėstytos sėdynės, lubų aukštis, garso sistema, aptarnavimas, triukšmas, kurį žmonės kelia valgydami - visą patiekiamą maistą galima valgyti rankomis, nesigirdi indų.

Kimmelis taip pat neįleidžia mobiliųjų telefonų į klubą. JKCC bus paimtas, telefonai bus surinkti prie durų ir grąžinti, kai klientai išeis.

kiek pinigų turi lil uzi vert

Mobilieji telefonai tapo problema klubuose, sako Kimmelis. Mes juos patikrinsime, kai įeisite. Noriu, kad tai būtų ideali komedijos erdvė.

„Kimmel“ planuoja transliuoti transliacijas ir pasiūlyti klubą kaip vietą tokiems projektams kaip „Netflix“ komedijos pasiūlymai.

ką veikti Vegase 2021 m. balandžio mėn

Akivaizdu, kad JKCC turi būti ilgametė komedijos vieta, papildanti „Linq Promenade“ pramogų ir mažmeninės prekybos paslaugas. Nors Kimmelis juokauja, mes esame šalia kojinių parduotuvės! jis rimtai žiūri į šią įmonę visai šalia Stripo, nuo to, ką laiko savo namų kazino „Cezario rūmai“.

Mano dėdė Frankas dirbo Cezariuose, mano grupės vadovas Kleto (Escobedo III) vaidino baržą „Cezariuose“, o jo tėtis 30 metų buvo liokajus, sako Kimmelis. Pirmasis mano matytas šou buvo Sammy Davisas jaunesnysis Cezaryje, kai man buvo 13 metų. Vegasas yra neįprasta vieta.

Klarko vidurinės mokyklos absolventas, lankęs UNLV, sakė, kad nori grįžti į spontaniškesnę pramogų sceną, kurią prisimena vaikystėje.

Aš tikrai noriu sugrąžinti seną Las Vegaso jausmą. Dabar viskas taip suplanuota, sakė jis. Noriu, kad šis klubas būtų laisvas ir įdomus, o Las Vegase viskas turėtų būti vėlai vakare.