Johno Mellencampo grynoji vertė

Kiek verta John Mellencamp?

Johno Mellencampo grynoji vertė: 30 milijonų dolerių

John Mellencamp grynoji vertė : Johnas Mellencampas yra amerikiečių dainininkų ir dainų autorius bei muzikantas, kurio grynoji vertė siekia 30 milijonų dolerių. Jis taip pat yra vartojęs John Cougar Mellencamp vardą. Praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje jis išgarsėjo dėl savo talento „heartland rock“ žanre.

Ankstyvas gyvenimas: Mellencampas gimė Seymour mieste, Indianos valstijoje, 1951 m. Spalio 7 d. Jis gimė su stuburo bifida ir kūdikiui buvo atlikta korekcinė operacija. Savo pirmąją grupę jis sukūrė būdamas 14 metų, pavadinimu „Crepe Soul“. Jis lankė Vincennes universitetą ir grojo įvairiose vietinėse grupėse. Interviu „Rolling Stone“ jis teigė, kad per šį laiką piktnaudžiavo narkotikais ir alkoholiu. Jis išsiblaivė ir baigė koledžą bei išvyko į Niujorką bandydamas sudaryti rekordinę sutartį.

Ankstyva karjera: 1974–1975 m. Mellencampas keliavo tarp Indianos ir Niujorko, koncertuodamas visur, kur tik galėjo, ieškodamas žmogaus, imlaus jo garsui. Jis atkreipė Tony DeFries iš „MainMan Management“ dėmesį. Jo vadovas reikalavo, kad jo pirmasis albumas „Chestnut Street Incident“ būtų išleistas Johnny Cougar vardu. Albumas buvo viršelių ir kelių originalių dainų rinkinys. Albumas buvo komercinė nesėkmė ir parduota tik 12 000 egzempliorių. Jis įrašė „The Kid Inside“ 1977 m., Tačiau DeFries nusprendė neišleisti albumo, o „Mellencamp“ buvo pašalinta iš leidyklos („DeFries“ galų gale išleis albumą 1983 m., Tik po to, kai „Mellencamp“ pasiekė pasaulinę žvaigždę.) „Mellencamp“ atkreipė Rod Stewart vadybininkas Billy Gaffas ir buvo pasirašytas „Riva Records“ leidykloje. Gaffo prašymu Mellencampas beveik metams persikėlė į Londoną, kad galėtų įrašyti, reklamuoti ir apžiūrėti 1978-ųjų „A Biography“. Nors įrašas nebuvo išleistas JAV, jis davė populiariausių Australijos penketuką su „Man reikia meilužio“. 1980 m. „Mellencamp“ išleido du 40 geriausių singlų - „This Time“ ir „Ain't Even Done with the Night“.

Proveržis: 1982 m. Pasirodė „Mellencamp“ proveržio albumas „American Fool“. Šiame albume buvo jo klasika „Hurts So Good“ ir „Jack & Diane“, kurios keturias savaites buvo populiariausios. „Hurts So Good“ laimėjo „Grammy“ kaip geriausias vyrų roko vokalo pasirodymas. Turėdamas šias komercines sėkmes po diržu, jis turėjo pakankamai įtakos, kad prie savo scenos monikerio pridėtų tikrąją pavardę „Mellencamp“. Taigi Johnas Cougaras Mellencampas 1983 m. Išleido „Uh-Huh“ - albumą „Top-10“, kuriame gimė 10 geriausių singlų „Pink Houses“ ir „Crumblin 'Down“ bei „Authority Song“. Turo metu albumui Mellencampas atidarė savo pasirodymus su dainų, kuriomis jis žavėjosi, versijomis. 1985 m. Jis išleido „Kaliausę“, kuri pasiekė aukščiausią vietą Nr. 2 ir pagimdė penkis geriausius 40 singlų, įskaitant „Mažąjį miestelį“, kuris tapo vienu žymiausių jo himnų (jis per daugelį metų jį atliko daugelyje politinių renginių.) Kaliausė buvo pirmasis albumas, kurį jis įrašė savo įrašų studijoje Belmonte, Indianos valstijoje. Kitas jo albumas pasirodė 1987 m. „The Lonesome Jubilee“. 1989 m. Jis išleido albumą „Big Daddy“ - tai buvo paskutinis albumas, kuriame buvo „Cougar“ slapyvardis, po kurio jis atsisakė Cougar ir tiesiog pasirodė kaip John Mellencamp.

„Mellencamp“ pradėjo 1991 m., Išleidusi „Kur mes norėjome“. Albumas sulaukė penkių populiariausių 40 hitų ir sulaukė reikšmingo radijo eterio. 1993 m. Jis išleido albumą „Human Wheels“, o titulinis kūrinys pasiekė 48 vietą. 1994 metais „Mellencamp“ albume „Dance Naked“ buvo Van Morrisono „Laukinės nakties“ viršelis. Tai tapo didžiausiu jo hitu per kelerius metus ir paskatino jį naujos kartos gerbėjų. Šis įrašas pasiekė 3 vietą „Hot 100“ etape. 1997 m. „Mellencamp“ pasirašė keturių albumų sutartį su „Columbia Records“, tačiau leidybai pasibaigė tik trys.

„Mellencamp“ visame pasaulyje pardavė daugiau nei 40 milijonų albumų. Jis taip pat turėjo 22 populiariausius 40 hitų JAV. Jis laimėjo „Grammy“ apdovanojimą ir buvo nominuotas 12 kitų. Jam priklauso daugelio solo atlikėjo dainų rekordas, kad jis patektų į 1 vietą „Hot Mainstream Rock Track“ topuose. 2008 m. Jis buvo įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų. 2018 m. Birželį jis buvo įtrauktas į Dainų autorių šlovės muziejų. 2020 m. Vasario mėn. Oficialios „Mellencamp“ paskyros socialiniuose tinkluose patvirtino, kad jis įrašo naują albumą savo „Belmont Mall“ įrašų studijoje.

Kitos įmonės: Jonas padėjo formuoti pagalbos ūkiui programą, kuri didina sąmoningumą ir padeda surinkti pinigų šeimos ūkiams. Nuo 1985 m. „Farm Aid“ surengė metinį koncertą ir surinko daugiau nei 45 milijonus dolerių. Jis pasirodė filmuose „Falling from Grace“, „Madison“, „After Image“ ir „Lone Star State of mind“. Jis atsisakė vaidmens, kurį Bradas Pittas atliko filme „Thelma ir Louise“. Mellencampas taip pat yra aistringas ir labai talentingas tapytojas, išleidęs savo paveikslų knygų. Jo paveikslai ir piešiniai buvo daugybėje parodų visoje šalyje.

Asmeninis gyvenimas: Mellencampas buvo vedęs tris kartus ir turi penkis vaikus. Būdamas vos 18 metų jis vedė nėščią merginą Priscilla Esterline. Tėvu jis tapo praėjus pusmečiui po vidurinės mokyklos baigimo. Jo dukra Michelle taip pat tapo mama būdama 18 metų, todėl Mellencamp tapo seneliu būdama 37 metų. Jie su Priscilla išsiskyrė 1981 m. 1981–1989 m. Mellencamp buvo vedęs Viktoriją Granucci. 1992 m. Rugsėjį jis susituokė su modeliu Elaine Irwin, o pora išsiskyrė 2011 m. Jis taip pat anksčiau buvo susijęs su aktore Meg Ryan. Jiedu išsiskyrė 9-ajame dešimtmetyje, bet susivienijo ir susižadėjo 2018 m. Lapkričio mėn. Jie 2019 m. Lapkričio mėn. 2015 m. Rudenį jis taip pat buvo trumpai susietas su buvusiu supermodeliu Christie Brinkley. 2020 m. Balandžio mėn. Buvo pranešta, kad „Mellencamp“ susitikinėja su odos priežiūros ekspertu Jamie Sherrillu.

Jono dukterys Teddi Jo Mellencampas , yra televizijos realybės žvaigždė, pasirodžiusi laidoje „Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės“.

„Mellencamp“ gyvena penkias mylių už Blumingtono (Indianos valstija), Monro ežero pakrantėje. Jam priklauso atostogų namai Daufuskie saloje, Pietų Karolinoje. „Mellencamp“ SoHo rajone, Niujorke, įsigijo 1800 kvadratinių pėdų palėpę, kurią naudoja kaip meno studiją.

Johno Mellencampo grynoji vertė

Johnas Mellencampas

Grynoji vertė: 30 milijonų dolerių
Gimimo data: 1951 m. Spalio 7 d. (69 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 7 colių (1,715 m)
Profesija: Muzikantas, dainininkas ir dainų autorius, aktorius, tapytojas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija