Johnny Carson grynoji vertė

Kiek verta Johnny Carson?

Johnny Carson grynoji vertė: 300 milijonų dolerių

Johnny Carson atlyginimas

25 milijonai dolerių per metus

Johnny Carson grynoji vertė : Johnny Carsonas buvo amerikiečių pokalbių laidų vedėjas, komikas ir rašytojas, kurio mirties metu grynoji vertė siekė 300 milijonų dolerių. Jis buvo geriausiai žinomas dėl „The Tonight Show Starring Johnny Carson“, kurį vedė nuo 1962 iki 1992 metų. Per tą 30 metų laikotarpį Carsonas pradėjo karjerą šimtams būsimų superžvaigždžių, įskaitant Jerry Seinfeldą, Davidą Lettermaną ir būsimą jo pavaduotoją. , Jay Leno. Komikai gyveno ir mirė pagal Johnny kvietimą pasirodyti šou ir galbūt net prisijungti prie sofos pokalbiui po jų filmavimo.

Carsonas išėjo į pensiją 1992 m. Gegužės mėn., O 2005 m. Sausio 23 d. Jis mirė nuo kvėpavimo nepakankamumo, susijusio su emfizema.

Atlyginimas ir filantropija : Aštuntojo dešimtmečio viduryje Carsonas buvo geriausiai apmokama televizijos asmenybė šou versle ir per metus uždirbo maždaug 4 mln. Savo pasirodymo viršūnėje 1991 m. Jis uždirbo 25 milijonus dolerių per metus, tai yra maždaug 40 milijonų dolerių šiandienos doleriais.

Visą savo gyvenimą Johnny privačiai aukojo milijonus dolerių įvairioms labdaros organizacijoms. Po jo mirties Johnny didžiąją savo turto dalį paliko Džono W. Carsono fondui. Prieš mirtį Johnny buvo įteikęs Johnny Carson fondo metines dovanas po 1–2 mln. USD. Jam mirus, fondui buvo pasakyta, kad jis gavo pasitikėjimą iš Johnny turto.

Patikėjimo vertė liko paslaptyje penkerius metus, kol jo advokatai turėjo pareikšti turtą IRS mokesčių deklaracijoje. 2010 m. Rugpjūčio 30 d. The Johnny Carson Foundation nustatė, kad jų patikos fondo vertė buvo 156 mln. USD. Susidarė įspūdis, kad vertė yra dešimtoji šios sumos. Per kelerius metus fondo turto vertė išaugo iki daugiau nei 200 milijonų dolerių.

Johnny taip pat paliks 4 milijonus dolerių Los Andželo vaikų ligoninei.

Michaelo Ochso archyvai / „Getty Images“

Ankstyvas gyvenimas: Johnny Carson gimė John William Carson 1925 m. Spalio 23 d. Corning, Ajova. Jo motina Rūta buvo namų šeimininkė, o tėvas Homeras - elektros energijos įmonės vadovas. Jis turėjo 2 brolius ir seseris: vyresniąją seserį Catherine ir jaunesnįjį brolį Richardą (kuris užaugo tapęs televizijos režisieriumi ir „Emmy“ nugalėtoju). Kai Johnny buvo 8 metai, šeima persikėlė į Norfolką, Nebraskoje, ir netrukus jis pradėjo tyrinėti savo aistrą pramogoms. Būdamas 12 metų, draugo namuose atradęs knygą apie magiją, įsigijo magijos rinkinį paštu. Jis pradėjo atlikti kortų triukus savo šeimai, o po dvejų metų jis debiutavo kaip „The Great Carsoni“ vietiniame Kiwanis klube.

Karinė tarnyba: 1943 m. Birželio 8 d. Carsonas įstojo į Jungtinių Valstijų karinį jūrų laivyną ir įstojo į V-12 karinio jūrų laivyno koledžo mokymo programą kaip jūreivis mokinys. Artėjant Antrojo pasaulinio karo pabaigai, jis buvo pavestas kaip praporščikas ir paskirtas į „USS Pennsylvania“, tačiau jis niekada nematė kovos dėl to, kad karas baigėsi jam vykstant į kovos zoną. Per karinę Carsono karjerą jis dalyvavo mėgėjų bokse (turėdamas įspūdingą rezultatą 10: 0) ir teigė, kad kortų triuko atlikimas Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno sekretoriui Jamesui V. Forrestalui buvo svarbiausias jo laiko laikas laivyne.

Išsilavinimas: Išėjęs iš laivyno, Johnny įstojo į Nebraskos-Linkolno universitetą. Jis paskelbė žurnalistikos specialybę, tačiau netrukus nusprendė pradėti kalbą ir dramą bei nepilnametį fiziką. Carsonas buvo „Phi Delta Gamma“ brolijos narys, o būdamas koledže jis ir toliau dalijosi savo magijos talentu, vaidindamas po 25 USD už pasirodymą. 1949 m. Baigė radijo ir kalbos bakalauro laipsnį.

Ankstyvasis radijas ir televizija: Savo transliavimo karjerą Carsonas pradėjo Omahos WOW radijuje 1950 m. Ir netrukus pradėjo rengti WOW-TV rytinę programą „Voverės lizdas“. Jis surengė mažo biudžeto eskizų seriją „Carson's Cellar“ Los Andželo televizijos stotyje KNXT 1951–1953 m., O tai paskatino rašyti „Red Skelton Show“. Kai Skeltonas kartą per repeticiją pasibeldė į sąmonę, Johnny jį užpildė tiesioginės laidos metu, o CBS netrukus sukūrė „The Johnny Carson Show“ - tai buvo estradinė programa, kuri vyko 1955–1956 m. „Vacation“ 1954 m. Ir nuo 1961 iki 1962 m. Buvo nuolatinis „Pasakyti tiesą“ narys. Pasibaigus „The Johnny Carson Show“, jis persikėlė į Niujorką ir vedė „Who Do You Trust?“, Kur sutiko ateitį. „Tonight Show“ šalininkas Edas McMahonas.

„Tonight Show“: NBC „Tonight“ pasirodė 1954 m. Su laidų vedėju Steve'u Allenu, 1956 m. Jį pakeitė Jackas Paaras, o Carsonas perėmė pareigas po Paaro išėjimo į pensiją. Pirmasis savo epizodą Johnny surengė 1962 m. Spalio 1 d., O vėliau laida tapo žinoma kaip „The Tonight Show Starring Johnny Carson“. Edas McMahonas buvo Johnny diktorius ir šalininkas, o šou muziką parūpino maestro Skitchas Hendersonas ir NBC orkestras. „Šio vakaro šou, kuriame vaidina Johnny Carsonas“, įskaityta už tai, kad jis sukūrė šiuolaikinį vėlyvą vakarą rengiamą pokalbių šou formatą: monologą, po kurio seka eskizinė komedija, interviu ir muzikinis ar stand-up komedijos pasirodymas. 1971 m. Liepos mėn. Carsonas pradėjo dirbti ne 5, o 4 dienas per savaitę, leisdamas svečių šeimininkams pirmadienį perimti vadžias. 1972 m. Gegužės mėn. Pasirodymas persikėlė iš Niujorko į Burbanką, Kalifornijoje, kur jis liko tol, kol Jimmy Fallonas perėmė 2014 m. Iš pradžių 90 minučių trukmės pasirodymas Carsonas paprašė jį sutrumpinti iki 60 minučių 1980 m. 1992 m. Carsonas išėjo į pensiją būdamas 66 metų. Jo priešpaskutinėje laidoje dalyvavo Robinas Williamsas ir Bette Midler, o jo paskutinė laida buvo įsimintinų klipų iš 30 metų trukmės retrospektyva.

Asmeninis gyvenimas: Carsonas buvo vedęs Judy Wolcott nuo 1948 iki 1963, Joanne Copeland nuo 1963 iki 1972, Joanna Holland nuo 1972 iki 1983 ir Alexis Maas nuo 1987 iki mirties 2005 m. Su Wolcott turėjo 3 sūnus: Christopherį, Richardą ir Cory. Ričardas tragiškai žuvo per autoavariją 1991 m. Birželio 21 d., O Johnny pagerbė jį „The Tonight Show“ parodydamas kai kurias Ričardo gamtos fotografijas.

Mirtis: 1999 m. Kovo mėn. Carsoną ištiko širdies smūgis ir jam buvo atlikta keturių šuntavimo operacijų operacija. Didžiąją savo gyvenimo dalį jis buvo stiprus rūkalius, o 2005 m. Sausio 23 d. Mirė nuo emfizemos, būdamas 79 metų. Carsonas mirė Los Andželo medicinos centre „Cedars-Sinai“, o jo kūnas buvo kremuotas.

Palikimas: Carsonas laimėjo šešis „Primetime Emmy“ apdovanojimus, taip pat „Peabody“ apdovanojimą ir Televizijos akademijos valdytojo apdovanojimą. 1960 m. Jis gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, o 1987 m. Jis buvo įtrauktas į Televizijos akademijos šlovės muziejų. Carsonas taip pat gavo prezidento laisvės medalį ir Kenedžio centro garbę.

Nekilnojamasis turtas : 1984 m. Johnny sumokėjo 9,5 mln. USD už didžiulį namą ant uolos virš vandenyno Malibu. Po jo mirties Johnny turtas pardavė namą už 46 milijonus dolerių. 2017 m. Namai pasirodė rinkoje už 81,5 mln. USD.

Johnny Carson grynoji vertė

Džonis Karsonas

Grynoji vertė: 300 milijonų dolerių
Atlyginimas: 25 milijonai dolerių per metus
Gimimo data: 1925 m. Spalio 23 d. - 2005 m. Sausio 23 d. (79 metai)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 9 (1,77 m)
Profesija: Komikas, aktorius, scenaristas, laidų vedėjas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija