Joy Behar grynoji vertė

Kiek verta Joy Behar?

Joy Behar grynoji vertė: 30 milijonų dolerių

Džiaugsmo Beharo atlyginimas

7 milijonai dolerių

Joy Behar grynoji vertė ir atlyginimas: Joy Behar yra amerikiečių komikas, rašytojas, aktorė ir laidų vedėjas, kurio grynoji vertė siekia 30 mln. Ji bene geriausiai žinoma dėl bendro talpinimo Vaizdas apie ABC. Be to, „Behar“ vedė daugybę kitų laidų įvairiuose tinkluose. Ji taip pat yra dažna scenos aktorė ir nusistovėjusi rašytoja, kurios kūryba paprastai apima politinius komentarus.

Atlyginimas: „Joy Behar“ už bendrai prieglobą mokamas 7 milijonų dolerių atlyginimas per metus Vaizdas .

Ankstyvas gyvenimas: Josephine Victoria Occhiuto gimė 1942 m. Spalio 7 d. Brukline, Niujorke. Žozefina buvo užauginta kaip vienintelis darbininkų klasės tėvų vaikas Romos katalikų, italų namų ūkyje. Baigęs universitetą Joy įstojo į Queens koledžą. 1964 m. Ji baigė B.A. sociologijoje, prieš įgijęs magistro laipsnį anglų kalba Stony Brook universitete 1966 m. Per ateinančius kelerius metus Joy dėstė anglų kalbos vidurinę mokyklą ir laisvalaikiu mokėsi vaidybos.

Karjera: Devintajame dešimtmetyje Joy Behar pradėjo tęsti karjerą pramogų industrijoje. Ji pradėjo nuo gamybos kreditų Labas rytas Amerika prieš įsitvirtindama kaip stand-up humoristė. Po devintojo dešimtmečio pasirodymo įvairiuose komedijos klubuose netrukus pasirodė televizijos pasirodymai Kūdikių bumas ir Tiesiogiai iš karalienių . Galiausiai ji vedė savo pokalbių laidą Kelias nuo Brodvėjaus .

80-aisiais ir 90-aisiais Beharas taip pat pradėjo užsakyti filmų vaidmenis tokiuose filmuose kaip Slapukas, tai mano gyvenimas ir Manheteno nužudymo paslaptis, taip pat pasirodyti HBO komedijos specialybėse. Tikrasis jos proveržis įvyko 1997 m., Kai ji pirmą kartą pradėjo pasirodyti Vaizdas kaip eilinis komisijos narys. Galų gale ji tapo nuolatine vedėja, kuri garsėjo pristatydama būsimus komikus. 2009 m. Behar laimėjo dienos „Emmy“ apdovanojimą kartu su savo draugais Vaizdas .

Nors Beharas išėjo Vaizdas 2013 m., siekdama sutelkti dėmesį į stand-up'ą ir dramaturgų rašymą, 2015 m. ji vėl prisijungė prie laidos vedėjos. Be to, Joy Behar vedė tokias laidas kaip: Larry King Live . Vėliau CNN padovanojo Beharui savo pasirodymą „Joy Behar“ šou , nors po dvejų metų jis buvo atšauktas. Beharas taip pat vedė „Current TV“ Džiaugsmas Behar: Sakyk bet ką! ir TLC Vėlyvo vakaro džiaugsmas . Už televizijos ribų Beharas pasirodė daugelyje teatro spektaklių, pvz Vaginos monologai ir Meilė, praradimas ir tai, ką nešiojau .

Asmeninis gyvenimas: 1965 metais Joy Behar vedė universiteto profesorių Joe Beharą. Po 14 santuokų, per kurias pora susilaukė vieno vaiko, jie išsiskyrė 1981 m. Joy Behar pasiliko Joe pavardę ir išlaikė jos vaiko globą. Vėliau Joy užmezgė santykius su Steve'u Janowitzu. Pora susituokė 2011 m. Joy Behar garsėja stipriu demokratų partijos palaikymu.

Nekilnojamasis turtas : „Joy Behar“ taip pat daug investavo į nekilnojamąjį turtą. 2016 m. Buvo pranešta, kad Joy Behar pardavė savo tradicinius kedro namus Rytų Hamptone už 3,8 mln. Pardavusi savo namus, ji įsigijo kitą netoliese esantį namą už 4,75 mln. Pranešama, kad 2017 m. „Behar“ išleido 2,4 mln. USD dviejų miegamųjų apartamentams Niujorko Aukštutinėje Vakarų Side. 2018 m. Ji uždirbo nemažą pelną iš savo investicijų, pardavusi naujai renovuotą butą už 3,28 mln.

Joy Behar grynoji vertė

Džiaugsmas Beharas

Grynoji vertė: 30 milijonų dolerių
Atlyginimas: 7 milijonai dolerių
Gimimo data: 1942 m. Spalio 7 d. (78 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 5 colių (1,67 m)
Profesija: Komikas, aktorius, rašytojas, vedėjas, pokalbių laidų vedėjas, balso aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija