Sultingas J grynasis vertas

Kiek kainuoja „Juicy J“?

Sultingas J grynasis vertas: 25 milijonai dolerių

Sultingas J grynasis vertas: Juicy J yra amerikiečių reperis, dainų autorius ir įrašų prodiuseris, kurio grynoji vertė siekia 25 milijonus dolerių. Jis geriausiai žinomas kaip grupės „Three 6 Mafia“ įkūrėjas. Ne savo darbą šioje repo grupėje, Juicy J pradėjo keletą sėkmingų solinių projektų. Be atlikimo, jis taip pat turi muzikos verslo pusės, kaip įrašų kompanijos savininkas ir „A&R“ atstovas, patirtį.

Ankstyvas gyvenimas: Jordanas Michaelas Houstonas gimė 1975 m. Balandžio 5 d. Memfyje, Tenesyje. Jis buvo užaugintas kartu su savo vyresniuoju broliu Patricku Earlu Houstonu, kuris savo sceniniu vardu „Project Pat“ taps žinomas kaip sėkmingas reperis. Džordanas nuo mažens domėjosi verslo verslo puse ir skaitė begales knygų tokiomis temomis kaip muzikos rinkodara, leidyba ir honorarai. 11 klasėje jis jau rašė savo paties repo dainų žodžius.

Karjera: 1991 m. Juicy J įkūrė grupę „Three 6 Mafia“ kartu su DJ Paul, Lord Infamous, Crunchy Black, Gangsta Boo ir Koopsta Knicca. Perėję iš daugybės įrašų kompanijų „Three Six Mafia“ išleido savo debiutinį albumą „Music Stylez“. Tai buvo ilgo ir sėkmingo buvimo hiphopo bendruomenėje, apimančioje 6 albumus, pradžia.

Pirmasis „Juicy J“ solinis albumas „Sultų žmogaus kronikos“ buvo išleistas 2002 m. Po ketverių metų jis kartu su kitais „Three 6 Mafia“ nariais laimėjo akademijos apdovanojimą už dainą „It's Hard Out Here for a Pimp“. 2009 m. „Juicy J“ išleido antrą solinį albumą „Hustle Till I Die“. Šiuo momentu prasidėjo laipsniškas pasitraukimas iš „Three Six Mafia“ ir jis pradėjo daugiau dėmesio skirti savo solinei karjerai. Šiuo laikotarpiu jis intensyviai bendradarbiavo su Whiz Khalifa, Lil Wayne, The Weeknd, Lil Wayne, Chris Brown, Yelawolf ir daugeliu kitų.

2013 m. „Juicy J“ išleido trečią studijinį albumą „Stay Trippy“, kuriame pasirodė populiariausių singlų „Bandz a Make Her Dance“. Visą kitą laikotarpį Juicy J bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Nicki Minaj ir Katy Perry. Jis taip pat išleido daugybę miksų.

(Jason Merritt / Getty Images nuotr.)

Santykiai: Daug metų susitikusi su savo mergina Regina Perera, pora buvo susituokusi 2016 m. Praėjus dvejiems metams po santuokos, pora pasveikino savo pirmąjį vaiką į pasaulį.

Verslo įmonės: Tam tikru savo karjeros metu „Juicy J“ įsigijo daug vandens buteliuose bendrovės „CORE Hydration“ akcijų. Tuo metu jis nebuvo tikras, ar jo investicija duos vaisių. Tačiau po daugelio metų Keurigas Dr. Pepperis įsigijo įmonę už 525 milijonus JAV dolerių pagal susitarimą, kurio vertė 435 milijonai dolerių, kai buvo atsižvelgta į mokesčių lengvatas. Nors „Juicy J“ niekada viešai neatskleidė, kiek akcijų iš pradžių įsigijo, jis teigė, kad tai buvo „geriausia investicija“, kurią jis kada nors padarė savo gyvenime, todėl daugelis manė, kad dėl sandorio uždirbo didelę sumą.

Nekilnojamasis turtas: 2007 m. Buvo pranešta, kad „Juicy J“ įsigijo nekilnojamąjį turtą Sherman Oaks mieste, Kalifornijoje, už tiksliai 2 mln. Toskanos stiliaus turtas turi 5610 kvadratinių pėdų gyvenamąjį plotą ir iš pradžių buvo įtrauktas į 2,149 mln. USD, kol „Juicy J“ sumažino kainą. Namas buvo neseniai atnaujintas, kai reperis jį įsigijo, o pastebimi papildymai yra katedros stiliaus įėjimas, prancūziškos durys ir baseinas / SPA su kriokliu. Šis turtas taip pat yra puikioje vietoje, iš kurios atsiveria nuostabūs aplinkinių kanjonų vaizdai.

Sultingas J grynasis vertas

Sultingas Dž

Grynoji vertė: 25 milijonai dolerių
Gimimo data: 1975 m. Balandžio 5 d. (46 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,83 m
Profesija: Įrašų prodiuseris, aktorius, dainų autorius, reperis
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija