Kate Price

 Kate Price 1 USD Milijonas
: 1 milijonas dolerių
Gimimo data 1978 m. gegužės 22 d. (44 m.)
Gimimo vieta Braitonas
Lytis Moteris
Aukštis 5 pėdos 4 coliai (1,626 m)
Profesija Dainininkas, mados modelis, autorius, rašytojas, dainų autorius, verslininkas, aktorius, modelis, nuogas žavesio modelis, filmų prodiuseris
Tautybė Jungtinė Karalystė

💰 Palyginkite Katie Price

Kas yra Katie Price?

Katie Price, dar žinomas kaip Jordan, yra anglų įžymybė ir buvęs žavingas modelis, kurio grynoji vertė siekia 1 mln. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje Katie Price sulaukė pripažinimo kaip žavingas modelis Jordan pseudonimu. Nuo to laiko ji pasirodė daugelyje realybės televizijos serialų, įskaitant 'Aš esu įžymybė... išmesk mane iš čia!' ir „Celebrity Big Brother“, taip pat jos pačios sukurtus serialus „Jordan“, „Katie & Peter“ ir „Katie Price: My Crazy Life“. Būdama nominali autorė, Price yra išleidusi daugybę romanų, autobiografijų ir knygų vaikams.

Katie Price modeliu pradėjo dirbti vaikystėje ir, kai jai buvo 13 metų, buvo pasamdyta modeliu vaikiškų drabužių linijoje. Deja, fotografas primygtinai reikalavo, kad ji taptų modeliu vilkėdama apatinius, ir paaiškėjo, kad jis iš tikrųjų buvo nuteistas pedofilas. Tai nebuvo itin palankus būdas pradėti jos profesinę karjerą. 16 metų baigusi mokyklą, kurioje buvo plaukikė čempionė, ji atnaujino modelio karjerą. Šį kartą ji buvo sėkmingesnė – ji pasirodė keliuose britų leidiniuose, įskaitant didelio atgarsio išplatintą lapą „The Sun“ bulvarinio žurnalo „The Sun“ glamoro modelio skiltyje „Puslapis Trečias“. Nuo 1996 m. ji tapo trečiajame puslapyje ir įvairiuose žurnaluose, tokiuose kaip FHM, Nuts, Maxim, British Playboy ir Loaded. Nuo to laiko ji taip pat pasirodė ant „Playboy“ viršelio JAV, „Vogue“ ir „Esquire“. Ji rašė stulpelius, išleido knygas apie savo gyvenimą, pasirodė įvairiuose realybės šou, vedė programas, pradėjo drabužių ir plaukų priežiūros linijas, toliau dirbo modeliu.Vaiduoklių nuotykiai 7 sezonas 3 serija

Price turėjo daug labai viešai paskelbtų asmeninių santykių. Ji buvo ištekėjusi tris kartus, įskaitant dainininkę Petras Andre (2005–2009 m.), profesionalus kovotojas Alexas Reidas (2010–2011 m.) ir statybininkas bei striptizo šokėja Kieran Hayler, su kuria ji susituokė 2013 m. Viešai žinoma, kad Hayleris apgavo Price, o pasaulis spėliojo apie jų santuokos likimą. kaip Price svyravo dėl to, ar ji liks su juo dėl jų vaikų. 2014 m. birželio mėn. Price sakė „Mirror“ (įžymybių naujienoms), kad jautė esanti skolinga savo vaikams, kad suteiktų Hayler antrą šansą, nors ji taip pat teigė, kad susitaikymas galiausiai nebuvo sėkmingas.

 1. Bankrotas
 2. Ankstyvas gyvenimas
 3. Modelio karjera
 4. Televizijos karjera
 5. Knygos
 6. Verslo pastangos
 7. Muzikinė karjera
 8. Santuokos ir santykiai
 9. Teisės ir sveikatos klausimai

Bankrotas

Jos karjeros viršūnėje 2000-ųjų viduryje Katie turtas viršijo 40 mln. Nuostabu, kad per ateinantį dešimtmetį Katie iššvaistė didžiąją dalį savo turto. 2019 m. birželio mėn. jos finansai buvo taip pablogėję, kad ji buvo priversta pateikti bankroto bylą dėl skolos restruktūrizavimo, kuriam JK teismas pritarė. Pranešama, kad dešimtys kreditorių stojo į eilę, siekdami grąžinti M. Price skolas. Pagal susitarimą dėl bankroto ji grąžins kiek sumažintą sumą. Pranešama, kad ji taip pat buvo skolinga milijonų mokesčių.

 Nuotrauka iš straipsnio pavadinimu'Katie Price '

Getty

Ankstyvas gyvenimas

Katie Price gimė kaip Katrina Infield 1978 m. gegužės 22 d. Braitone, Anglijoje, kaip vienintelis Amy ir Ray vaikas. Ji yra italų, anglų ir ispanų kilmės. Kai Price'ui buvo ketveri, jos tėvas paliko šeimą, o mama vėliau vėl ištekėjo už statybininko Paulo Price'o. Po pakartotinės santuokos ji turi vyresnį pusbrolį Danielį ir jaunesnę pusseserę Sophie. Price įgijo išsilavinimą Blatchington Mill mokykloje Hove, kur puikiai mokėsi plaukti. Be to, augdama ji ugdė aistrą jodinėjimui.

kiek vertas kenny g

Modelio karjera

Price pradėjo modelio karjerą vaikystėje, o būdama 13 metų pradėjo modeliuoti drabužių liniją. Jos proveržis įvyko 1996 m., kai ji pradėjo pasirodyti britų laikraštyje „The Sun“ slapyvardžiu Jordan; ji greitai išgarsėjo dėl nuolatinių pasirodymų laikraščio 3 puslapyje. Price pasirodė tokiuose leidiniuose kaip Daily Star, FHM, Nuts, Maxim, Vogue, Esquire ir britų Playboy leidimas. Būdama modeliu ji išgarsėjo dėl chirurgiškai patobulintos krūtinės.

Televizijos karjera

Nuo 2000-ųjų pradžios Price buvo nuolatinis televizijos eteryje, ypač realybės, dokumentikos ir žaidimų laidose. 2002–2004 m. ji buvo trijų Channel 4 dokumentinių filmų tema: „Jordan: The Truth About Me“, „Jordan: The Model Mum“ ir „Jordan: You Don't Net Know Me“. Vėliau ji pradėjo franšizę „Katie & Peter“ per ITV2, kuri aprašė Price ir jos tuometinio vyro Peterio Andre buitinį gyvenimą. Seriale buvo rodomos „Kai Jordanas susitiko su Piteriu“, „Jordanija ir Piteris: santuoka ir chaosas“, „Katie ir Peteris: Kūdikių dienoraščiai“ ir „Katie ir Peteris: Valstijos“. Price pradėjo serialą „What Katie Did Next“ po skyrybų su Andre. Bėgant metams serialas buvo keletą kartų pervadintas į „Katie“, o vėliau į „Katie Price: My Crazy Life“.

Be kitų savo reikšmingų pasirodymų televizijoje, Price varžėsi trečiajame ir devintajame išlikimo realybės šou „Aš esu įžymybė… Išmesk mane iš čia“ sezone! Ji taip pat pasirodė tokiose žaidimų laidose kaip „Celebrity Juice“, „Deal or No Deal“, „Safeword“, „Reality Bites“, „The Crystal Maze“ ir „Celebrity Masterchef“. 2015 m. Price buvo 15-ojo britų versijos „Celebrity Big Brother“ sezono nugalėtoja. Tuo tarpu 2015–2018 metais ji buvo nuolatinė pokalbių laidos „Laisvos moterys“ panelė.

 Nuotrauka iš straipsnio pavadinimu'Katie Price '

Getty

Knygos

Price išleido daugybę knygų, iš kurių pirmąsias 14 parašė Rebecca Farnworth. Tarp jos pavadinimų yra autobiografijos „Being Jordan“, „A Whole New World“, „Love, Lipstick and Lies“ ir „Reborn“. Tarp jos romanų yra „Angelas“, „Krištolas“, „Safyras“, „Kalėdų senelis“ ir „Vardan meilės“. Price taip pat turi dvi vaikiškų knygų serijas: „Tobuli poniai“ ir „Undinės ir piratai“.

kiek vertas Liamas Hemsvortas

Verslo pastangos

Būdama verslininkė, Price turi daugybę maisto papildų, kurie buvo kritikuojami dėl pernelyg brangių ir nereikalingų. Ji taip pat turi kvepalus „Stunning“ ir jojimo drabužių liniją „KP Equestrian“.

Muzikinė karjera

Nors ir nėra dainininkė, 2010 m. vasarą Price išleido singlą pavadinimu „Free to Love Again“. Anksčiau ji bendradarbiavo su savo tuometiniu vyru Peteriu Andre, kuriant jo 2006 m. studijinį albumą „A Whole New World“.

Santuokos ir santykiai

Price turėjo daugybę romantiškų santykių ir santuokų. Su buvusiu vaikinu Dwightu Yorke'u ji susilaukė pirmojo vaiko 2002 m.; vaikas Harvey gimė aklas, vėliau jam buvo diagnozuotas autizmas ir Prader-Willi sindromas. 2005 m. Price susituokė su savo pirmuoju vyru, dainininku ir televizijos asmenybe Peteriu Andre, su kuriuo susipažino realybės šou 'Aš esu įžymybė... Išmesk mane iš čia!' Pora susilaukė sūnaus, vardu Junior, ir dukters, vardu Princesė. Price patyrė persileidimą 2009 m., o vėliau tais metais išsiskyrė su Andre. Ji susitiko su MMA kovotoju ir aktoriumi Alexu Reidu, už kurio susituokė 2010 m. pradžioje. Pora išsiskyrė 2011 m. pradžioje ir išsiskyrė 2012 m. Price susituokė su trečiuoju vyru Kieranu Hayleriu 2013 m. pradžioje. Jiedu susilaukė sūnaus ir dukters. prieš skyrybas 2021 m. dėl Haylerio nesantuokinių santykių. Prieš pasibaigiant skyryboms Price buvo trumpam susižadėjusi su Krisu Boysonu.

Nuo 2008 m. Price daug kartų susidūrė su įstatymais, daugiausia dėl vairavimo incidentų. Jai dažnai skiriami įspėjimai ir draudimai vairuoti dėl įvairių priežasčių, tarp jų – dėl netinkamo transporto priemonės valdymo, greičio viršijimo, nesustabdymo degant raudonam šviesoforo signalui, vairuojant neblaiviai, ankstesnių draudimų sąlygų pažeidimo. 2018 m. pavasarį Price buvo pagrobtas automobilis, apiplėštas ir, kaip pranešama, išprievartautas Pietų Afrikoje; vėliau ji patyrė psichikos sutrikimą ir bandė nusižudyti. Kitais metais už šaukimą ant moters mokyklos žaidimų aikštelėje jai skirta bauda ir suvaržymas. Dėl daugybės rūpesčių Price paskelbė bankrotą 2019 m. pabaigoje.

Nancy Pelosi vyro grynoji vertė 2018 m
Katie Price straipsniai

Visos grynosios vertės apskaičiuojamos naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai teikiame, taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, jei nenurodyta kitaip, jie yra tik apytiksliai. Laukiame visų pataisymų ir atsiliepimų, naudojant toliau pateiktą mygtuką.

* ?Katie Price      Įžymybių statistikos vardas