Katt Williams grynoji vertė

Kiek verta Katt Williams?

Katt Williams grynoji vertė: 1,5 mln. USD

Katt Williams grynoji vertė ir atlyginimas: Kattas Williamsas yra amerikiečių komikas, reperis ir aktorius, kurio grynoji vertė siekia 1,5 mln. Jis yra plačiai pripažintas už darbą improvizacijų šou „Wild 'n Out“ ir už pasirodymus tokiuose filmuose kaip „Norbit“ (2007), tačiau tikriausiai geriausiai žinomas dėl jo vaidmens kaip Money Mike komedijoje „Penktadienis po kito“ '(2002).

Ankstyvas gyvenimas ir karjeros pradžia: Kattas Williamsas gimė Micah Sierra Williams Kinsinatis, Ohajo valstijoje, 1971 m. Rugsėjo 2 d., Tačiau naudojasi slapyvardžiu „Katt“. Williamsą Deitone, Ohajo valstijoje, užaugino politiškai ir socialiai aktyvūs tėvai. Williamsas gerai mokėsi mokykloje, gavęs išskirtinius pažymius ir gausybę akademinių apdovanojimų. Būdamas 13 metų jis išsivadavo iš tėvų ir persikėlė į Floridą, kur save išlaikė dirbdamas gatvės pardavėju.

Pirmą kartą jis pradėjo vaidinti savo gimtąjį miestą Sinsinatis, Evanstono kaimynystėje. Jis naudodamasis komikų įėjimu patekdavo į klubus, nepaisant to, kad yra nepilnametis. Vėlyvoje paauglystėje jis persikėlė į San Franciską, kur savo naktinius klubus šlifavo.

Komedijos karjera: Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje, kaip standup komikas San Franciske, Katt koncertavo kai kuriose žymiose vietose, įskaitant „Hollywood Park Casino“, „The Icehouse“ ir „The Improv“. Dėl savo pasirengimo jis tapo pagrindiniu BET atsarginių programų, tokių kaip „Comic View“, pagrindiniu elementu. Būdamas standu komiku, jis sukūrė aktoriaus karjerą, apimančią tokias temas kaip Michaelas Jacksonas, vidurio Amerikos evangelizacija, Martos Stewart įkalinimas ir įvairios ironijos, susijusios su rasėmis Amerikoje. Per daugelį metų jis įgijo platų ir ištikimą būrį, visų pirma tarp jaunų afroamerikiečių vyrų.

Jo pirmoji speciali komedija „Katt Williams Live: Let a Playa Play“ pasirodė 2006 m., O antroji specialioji (pirmoji HBO) - taip pat 2006 m., Pavadinta „The Pimp Chronicles, Pt. 1. ' Pagrindinę sėkmę jis pasiekė savo išskirtiniu filmu „Amerikos šurmulys“ 2007 m., Jo kritinė sėkmė ir teigiamas priėmimas. Jo trečioji specialioji komedija ir antroji specialioji HBO komedija „It's Pimpin 'Pimpin“ buvo išleista 2008 m., Ir tai reiškia, kad Williamsas pradėjo daugiau politinio pobūdžio medžiagos. 2008 m. Williamsas taip pat pradėjo komedijų turą, kurį „Billboard“ paskelbė geriausiu 2008 m.

Po ketverių metų pertraukos nuo pasirengimo 2012 m. Williamsas sugrįžo į 2012 m. Su savo trečiąja HBO komedija „Kattpacalypse“. 2013 m. Jis pradėjo „Turo augimo“ turą ir išleido savo ketvirtąją HBO komediją „Katt Williams: Priceless: Afterlife“, kurią režisavo legendinis režisierius ir prodiuseris Spike Lee. Viljamsas 2018 m. Išleido savo pirmąją „Netflix“ komediją internetinėje srautinio perdavimo paslaugoje „Didžioji Amerika“. Ji buvo nufilmuota Džeksonvilyje, Floridoje.

Getty

Kino ir televizijos karjera: Aktorius Williamsas debiutavo 2002 m. Amerikos policijos procesinės dramos televizijos seriale „NYPD Blue“. Tada jis įgijo žinomumą MTV improvizacijų serijoje „Wild 'n Out“ kaip 1–4 sezono dalyvių dalis ir 2003 m. Pasirodė grupės „Wild' n Out“ draugo Nicko Cannono muzikiniame klipe savo dainai „Gigolo“. Kita televizija Williamso projektai apima kelis kartus kaip personažas Bobby Shaw ABC sitcome „Mano žmona ir vaikai“, taip pat jis buvo „Comedy Central“ skonio skonio kepsnio skrudintojas. 2018 m. Jis laimėjo „Emmy“ už puikų svečių aktorių komedijų seriale už pasirodymą šou „Atlanta“.

Williamsas debiutavo dideliame ekrane 2002 m. Amerikietiškame kalėdiniame stonerio komedijos filme „Penktadienis po kito“, kur jis atliko Money Mike vaidmenį. Jis taip pat vaidino pagalbinius personažus tokiuose filmuose kaip „Ganked“ (2005), „Norbit“ (2007), „Puikios atostogos“ (2007), „Internetinės pažintys“ (2008), „Lonely Street“ (2008) ir „Pirmasis sekmadienis“. '(2008).

Teisiniai klausimai ir incidentai: Williamsas turi konfrontacinio elgesio gyvų pasirodymų istorijoje, todėl pasirodymai baigiasi anksti. Jis taip pat kelis kartus buvo areštuotas. 2006 m. Lapkričio mėn. Jis buvo areštuotas Los Andželo tarptautiniame oro uoste, po to, kai jo portfelyje buvo rastas pavogtas ginklas. Galiausiai jis nepateikė jokio konkurso dėl nusikalstamų veikų, susijusių su paslėpto šaunamojo ginklo nešiojimu. Jam skirta trejų metų lygtinė bausmė. Antrą kartą jis buvo areštuotas 2011 m. Birželio mėn. Dėl įtariamo traktoriaus vairuotojo užpuolimo, trečią kartą 2012 m. Lapkričio mėn. - dėl įtarimų užpuolimu mirtinu ginklu, kai jis tariamai sumušė vyrą su buteliu ant jo laivo. kelioninis autobusas.

Asmeninis gyvenimas: Gyvendamas San Francisko įlankos rajone, Williamsas trumpam buvo Islamo tautos dalis. Tačiau dabar jis dažnai nešioja kryžių per savo pasirengimo pasirodymą kaip savo krikščioniško tikėjimo simbolį. Jis yra aštuonių vaikų, dviejų biologinių vaikų ir šešių įvaikintų vaikų tėvas. Jo sūnus Micahas Stephenas Williamsas yra aktorius, geriausiai žinomas dėl savo vaidmens „Disney Channel“ laidoje „Sėkmės Čarlis“.

Katt Williams grynoji vertė

Katinas Williamsas

Grynoji vertė: 1,5 milijono dolerių
Gimimo data: 1973 m. Rugsėjo 2 d. (47 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5,6 pėdos (1,65 m)
Profesija: Komikas, aktorius, reperis, kino prodiuseris, scenaristas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija