Kesha išleidžia pagrindinį singlą iš pirmojo albumo per 5 metus

Kesha atvyksta 2016 m. Gegužės 22 d. Į „Billboard“ muzikos apdovanojimus Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje. (Richardas Shotwellas, failas, „Invision“/AP)Kesha atvyksta 2016 m. Gegužės 22 d. Į „Billboard“ muzikos apdovanojimus Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje. (Richardas Shotwellas, failas, „Invision“/AP)

Kesha išleido savo pirmąją naują muziką per ketverius metus ir paskelbė apie būsimą albumą-pirmąjį po didelio teisinio mūšio su daktaru Luku dėl ieškinio, kuriame muzikos prodiuseris kaltinamas seksualiniu priekabiavimu ir priekabiavimu.

Kesha debiutavo „Praying“, pagrindinį singlą iš „Rainbow“, savo pirmąjį albumą nuo 2012 metų „Warrior“. Ryanas Lewisas kartu parašė „Praying“ dainų žodžius apie nelaimių įveikimą. „Lenny Letter“ esė Kesha rašo, kad daina yra skirta atjausti empatiją kažkam kitam, net jei jis tave įskaudintų ar išgąsdintų.

Daktaras Lukas, kurio tikrasis vardas yra Lukaszas Gottwaldas, paneigė Kesha kaltinimus.„Rainbow“ pasirodys rugpjūčio 11 d., Joje pasirodys Dolly Parton, „Eagles of Death Metal“ ir „Dap-Kings“.

Susijęs

Kesha pavogė šou „Billboard Music Awards“ - NUOTRAUKOS

Obamos grynoji vertė prieš ir po prezidentavimo

Taylor Swift paaukojo 250 000 USD Kesha