Kimora Lee Simmons grynoji vertė

Kiek verta Kimora Lee Simmons?

Kimora Lee Simmons grynoji vertė: 200 milijonų dolerių

Kimora Lee Simmons grynoji vertė: Kimora Lee Simmons yra amerikiečių modelis, autorė ir mados verslininkė, kurios grynoji vertė siekia 200 milijonų dolerių. Pirmą kartą ji tapo žinoma ištekėjusi už hiphopo verslininkės Russellas Simmonsas . Jie išsiskyrė 2009 m.

Ankstyvas gyvenimas ir karjeros pradžia: Kimora Lee Simmons Leissner (g. Perkins), profesionaliai žinoma kaip Kimora Lee Simmons, gimė Sent Luise, Misūryje, 1975 m. Gegužės 4 d. Ji yra afroamerikiečių, korėjiečių ir japonų paveldo šalis.

Po to, kai buvo erzinama dėl savo ūgio (ji buvo beveik 6 pėdų ūgio po dešimties metų), mama, būdama vienuolikos metų, ją įtraukė į modelių klasę. Ji pasirašė modelio sutartį su „Chanel“, o ją globojo žymiausias „Chanel“ dizaineris Karlas Lagerfeldas. Lagerfeldą įkvėpė Kimora, pavadindama ją „21 veidušvŠimtmetį “, raginantį labiau įtraukti rasę į madą. Ji toliau modeliuos tarptautinius aukštos mados prekių ženklus, tokius kaip „Fendi“, „Valentino“, „Emanuel Ungaro“, „Christian Dior“, „Roberto Cavalli“, „Kenzo“, „Anna Sui“ ir „Yves Saint Laurent“.

Verslas ir verslumas: 1998 m. Tuometinis Kimoros vyras Russellas Simmonsas buvo miesto vyriškų drabužių prekės ženklo „Phat Farm“ vadovas. Jis sukūrė moterų prekės ženklą, kurį Kimora Lee Simmons pavadino „Baby Phat“, kuris buvo laikomas „Phat Fashions“ skėčiu. Kimora tapo „Baby Phat“ dizainere, kurdama drabužius pagal tai, ką norėtų dėvėti. 2000 m. Ji buvo paskirta prekės ženklo prezidente ir kūrybos direktore. 2001 m. „Baby Phat“ pajamos buvo 30 mln. USD, o iki 2002 m. „Phat Farm“ ir „Baby Phat“ prekės ženklų pelnas siekė 265 mln. USD. 2004 m. „Kellwood Company“ įsigijo „Phat Fashions“ už 140 milijonų dolerių, tačiau Kimora liko prezidento ir kūrybos direktoriaus pareigose. Vadovaudama ji išplėtė prekės ženklą į platų produktų asortimentą, įskaitant džinsinį audinį, aksesuarus, papuošalus, maudymosi kostiumus ir kvapų linijas. Ji buvo paskirta „Phat Fashions“ prezidente 2006 m., O galiausiai paliko įmonę 2010 m.

Tačiau net palikusi įmonę ji išsaugojo visas licencijas, susijusias su savo kvepalų ir kosmetikos kolekcijomis. Kvepalus sudaro „Baby Phat Deivė“ (2005), „Auksinė deivė“, „Gundanti deivė“, „Baby Phat Fabulosity“, „Luv Me“ ir „Baby Phat Dare Me“. Jie buvo parduodami universalinėse parduotuvėse visoje Amerikoje, pavyzdžiui, „Sears“ ir „Macy's“. 2019 m. Ji paskelbė, kad vėl įsigijo „Baby Phat“.

Kitos „Kimora“ įmonės yra „Simmons Jewelry Company“, kuri pardavinėjo juvelyrinius dirbinius su „Phat Farm“ ir „Baby Phat“ etiketėmis. Ji taip pat bendradarbiavo su „Sanrio Ltd.“. 2006 m. Pristatė „Kimora Lee Simmons for Hello Kitty“, parduodamą Neiman Marcus. Kita „Hello Kitty“ kolekcija buvo išleista 2008 m. Kartu su „Zales Corporation“. 2006 m. Ji taip pat bendradarbiavo su „Sephora“ ir „Macy's“, kad pristatytų savo kosmetikos prekės ženklą „KLS Cosmetics“. Ji tęsė savo santykius su „Macy“, 2010 m. Pristatydama savo „KLS“ mados kolekciją universalinėje parduotuvėje, ir „Kouture by Kimora“ prekės ženklu, kuris buvo išskirtinis „Macy's“. 2011 m. Kimora bendradarbiaudama su Šveicarijos odos priežiūros įmone „Makari deSuisse“ pradėjo anti-senėjimo odos priežiūros liniją, skirtą daugiatautėms moterims. Ji įžengė į prabangos rinką pristatydama savo „KIMORA LEE SIMMONS“ aukštos mados kolekciją, kurią platino per „Bloomingdales“, „Lord & Taylor“ ir „Farfetch“.

2012 m. Kimora užėmė asmeninio apsipirkimo svetainės „JustFab“ prezidento ir kūrybos direktoriaus pareigas. Ji vadovavo įmonei iki 2015 m. Jos vadovaujama „JustFab“ išaugo į žymų žaidėją mados prenumeratos paslaugų srityje.

Johnas Sciulli / „Getty Images“

Televizijos karjera ir kiti projektai: Pirmasis Kimoros vaidmuo televizijos eteryje buvo „Vienas pasaulinis muzikos ritmas“ 1998 m. Tada ji 2004 m. Vedė sindikuotą pokalbių laidą „Gyvenimas ir stilius“, kurią sukūrė „Sony Pictures Television“. Kiti Kimoros vykdomi televizijos projektai apima jos „E!“ laida „Kimora: gyvenimas Fabo juostoje“, kurios premjera įvyko 2007 m. ir buvo rodoma 7 sezonus, „Kimora: Fabo namai“, kuri 2013 m. debiutavo „Style Network“ ir buvo teisėjavusi pirmajame Tyra Banks realybės sezone. varžybų šou „Kitas geriausias Amerikos modelis“.

Kiti projektai, kuriuose ji dirbo, yra jos 2006 m. Knyga „Puikumas: kas tai yra ir kaip tai gauti“ bei muzikinių vaizdo įrašų pasirodymai tokiems atlikėjams kaip Ginuwine, Usheris ir Jay-Z. Be to, ji sukūrė laidą „Def Poetry Jam“ Brodvėjuje, kuri 2003 m. Jai pelnė Tony apdovanojimą už specialų teatrinį renginį.

Asmeninis gyvenimas: Kimora susituokė su Russellu Simmonsu 1998 m. Gruodžio mėn. Kartu jie turi dvi dukteris: Ming Lee Simmons (g. 2000) ir Aoki Lee Simmons (gimusį 2002). Jie išsiskyrė 2006 m., O skyrybas baigė 2009 m. 2008 m. Vasarą ji užmezgė santykius su aktoriumi Dijmonu Hounsou, o 2009 m. Pagimdė jų sūnų Kenzo Lee Hounsou, kol pora išsiskyrė 2012 m.

Kimora susituokė su Timu Leissneriu 2014 m. Vasario mėn., O 2015 m. Pagimdė jų sūnų Wolfe Lee Leissner. Leissneris daugelį metų buvo „Goldman Sachs“ partneris. Jis atsistatydino iš „Goldman“ po liūdnai pagarsėjusios 1MDB Malaizijos korupcijos suktybės, kuri bankui kainavo daugiau nei 1 milijardą JAV dolerių baudų ir kitų išlaidų. 2018 m. Leissneris pripažino savo kaltę dėl kaltinimų dėl pinigų plovimo ir sutiko pamiršti 43,7 mln. Leissneris tariamai padėjo sukčiavimo menininkui Jho Low bilkui Malaizijoje iš 4,5 milijardo JAV dolerių 2009–2014 m. Kartu Leissneris ir jo partneris uždirbo 200 milijonų dolerių mokesčių iš schemos.

Nekilnojamasis turtas : 2006 m., Netrukus po atsiskyrimo nuo Simmonso, Kimora sumokėjo 8,5 mln. USD už 13 000 kvadratinių metrų dvarą Beverli Hilse. Po daugelio metų, nusipirkusi naują daug didesnį Beverli Hilso dvarą, Kimora pradėjo nuomoti šį turtą net už 55 000 USD per mėnesį.

2014 m., Netrukus po vedybų, Kimora ir Timas už Niujorko butą sumokėjo 19 mln.

2017 m. Jie sumokėjo 25 mln. USD už 20 000 kvadratinių metrų namą Beverli Hilse, esančiame beveik 4 ha plote. Deja, Timas ir Kimora iškrovė šį dvarą 2021 m. Sausio mėn. Už 16 mln. USD - 9 mln. USD nuostolį.

Kimora Lee Simmons grynoji vertė

Kimora Lee Simmons

Grynoji vertė: 200 milijonų dolerių
Gimimo data: 1975 m. Gegužės 4 d. (45 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 1,83 m
Profesija: Mados dizaineris, modelis, verslininkas, aktorius, televizijos prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija