Kroy Biermann grynoji vertė

Kiek verta Kroy Biermann?

Kroy Biermann grynoji vertė: 5,5 mln. USD

Kroy Biermann atlyginimas

2,5 milijono dolerių

Kroy Biermann grynoji vertė : Kroy'as Biermannas yra pensininkas amerikiečių futbolininkas, kurio grynoji vertė siekia 5,5 mln. Kroy Biermann grynąją vertę pirmiausia uždirbo sudarydamas sutartis su „Atlanta Falcons“. Jis vedęs buvusias „Tikrąsias Atlantos namų šeimininkes: dalyvis Kim Zolciak .

Ankstyvas gyvenimas: Kroy Evanas Biermannas gimė 1985 m. Rugsėjo 12 d. Hardine, Montanoje. Jis buvo žvaigždės atletas Hardino vidurinėje mokykloje, kurį aštuonis kartus parašė laiškus - tris kartus futbolo, tris kartus imtynių ir du kartus trasoje. Jis kilęs iš K vardų šeimos - jo tėvai yra Keithas ir Kathy, o vyresnės seserys - Krista ir Kelsey. Biermannas dalyvavo Montanos universitete, kur žaidė gynybinį galinį ir išorinį „Grizzlies“ komandos gynėją. Jis Montanoje sužaidė 52 rungtynes ​​ir turėjo 220 perimtų kamuolių, 32 krepšius, 45 pergales dėl pralaimėjimo, devynis priverstinius smūgius ir septynis atsigavimus. Jis žaidė 14 iš 15 rungtynių būdamas pirmakursis, visose 12 rungtynių kaip antrokas, 14 rungtynių būdamas jaunesnysis ir 12 rungtynių būdamas vyresnysis. 2007 m. Biermannas tapo pirmuoju Montanos „Buck Buchanan“ apdovanojimo gavėju. Biermanną Atlantos „Falcons“ atrinko 5-ajame 2008 m. NFL drafto etape, pasirinkdamas 154-ą vietą.

Scottas Cunninghamas / „Getty Images“

Karjera: Kroy Biermannas savo pirmąjį karjeros krepšį NFL padarė per mačą su San Diego „Chargers“ per debiutinio sezono 13 savaitę. Tų metų sezono pabaigoje jis turėjo antrą krepšį, palyginti su Sent Luiso avinu. 2009 m. Sezoną jis pradėjo turėdamas du maišus, priverstinį dundėjimą, o sezono atidarymo metu jis taip pat privertė laikytis. Pirmąjį NFL rezultatą jis surinko pirmadienio vakaro rungtynėse, palyginti su Naujuoju Orleanu 2009 m. Lapkričio 2 d. Jis grąžino šventųjų QB Drewo Breeso rankas. Beveik lygiai po metų jis išvertė Jake'o Delhomme'o perdavimą, kad grąžintų kamuolį 41 jardui už savo antrąjį smūgį. 2013 metų rugsėjį jis suplėšė Achilo sausgyslę ir praleido likusį sezoną. Po operacijos, skirtos Achilo sausgyslei sutvarkyti, 2015 m. Kovo mėn. Biermannas pasirašė vienerių metų 1,925 mln. USD sutartį. 2016 m. Rugpjūčio viduryje jis buvo pašalintas iš Sakalų ir pasirašė vienerių metų sutartį su Bufalo „Bills“. Po dviejų savaičių sąskaitos sumažėjo jį.

Iš viso Biermannas aštuonis sezonus žaidė „Atlanta Falcons“ klube.

Asmeninis gyvenimas: 2010 m. Gegužės mėn. Kroy Biermann dalyvavo labdaros renginyje, kuriame buvo renkamos Alzheimerio ligos lėšos, vadinamos „Atlantos šokančios žvaigždės“. Čia jis sutiko „tikrąsias Atlantos namų šeimininkes“ Kim Zolciak. Jų susitikimas buvo parodytas „Tikrųjų Atlantos namų šeimininkių“ trečiojo sezono metu. 2011 m. Gegužės mėn. Gimė jų sūnus Kroy Jaggeris (KJ). Pora susituokė savo namuose Roswell mieste (Džordžija) 2011 m. Lapkričio 11 d. Jų sūnus Kashas Kade'as gimė 2012 m. Rugpjūčio mėn. Jų dvynės Kaia Rose ir Kane Ren gimė 2013 m. Lapkričio mėn.

2013 m. Liepos mėn. Biermannas oficialiai įsivaikino Zolciak dukteris iš ankstesnių jos santykių - Brielle ir Ariana. Merginos pavardes pakeitė į „Biermann“.

Septynis sezonus, pradedant 2012 m., Pora vaidino savo paties „Bravo“ realybės šou „Don't Be Tardy“.

Kroy žmona Kim yra biseksuali ir anksčiau buvo santykiuose su moterimi.

Jis padeda viešinti savo žmonos tinklalaidę.

Jis padeda auginti poros vaikus, kol Kim siekia įvairių verslo pastangų.

Jis gali siūti.

2020 m. Valentino dieną Kim paskelbė duoklę savo vyrui „Instagram“, rašydama: „Aš tave myliu, tiek daug @kroybiermann ir kiekvieną dieną myliu tave labiau! Tu esi mano stiprybė, kai aš silpnas, tu esi mano uola, tu esi mano ramus. Taip palaiminta ir dėkinga, kad tave turiu. Ačiū, kad mylėjai mane besąlygiškai! “ (Redaktoriaus pastaba: klaidos yra Kim, tai turėtų būti kiekvieną dieną.)

2020 m. Gegužės 2 d. Kim nuėjo į „Instagram“, norėdama parodyti meilę savo vyrui, paskelbdama su juo asmenukes ir užrašydama: „Absoliuti MANO GYVENIMO MEILĖ. @kroybiermann niekada neturime nuotraukų kartu, todėl šiandien nustatėme laikmatį ir patys juos paėmėme. Aš myliu tave Kroy Evan! '

Kol paaiškėjo, kad jis gali turėti futbolininko karjerą, Biermannas norėjo būti „Navy Seal“.

Savo garažo sienas jis uždengė seksualiomis žmonos nuotraukomis.

Svarbiausi atlyginimo aspektai: Didžiausias jo atlyginimas siekė 2,5 mln. USD per metus.

Nekilnojamasis turtas: 2014 m. Kroy, Kim ir šeši jų vaikai persikėlė į naują 17 000 kvadratinių metrų namą su visais patogumais, kurių gali prireikti aštuonių asmenų šeimai. Namuose yra kino teatras, krepšinio aikštelė, sporto salė, baseinas ir SPA.

2011 m. Kroy ir Kim už 3,25 mln. USD nusipirko 11 000 kv. M ploto dvarą Roswell mieste, Džordžijos valstijoje. Namuose yra trys pilnos virtuvės, dvi didelės skalbimo patalpos, jo ir jos spintos, rytinė virtuvė ir svetainės erdvė su židiniu pagrindiniame miegamajame, oficialus valgomasis su liokajaus sandėliuku su porcelianu ir sidabriniais indų plovimo įrenginiais. moteriškos kelnaitės. Namuose taip pat yra liftas ir dengta veranda, iš kurios atsiveria visa sporto aikštelė.

Kroy Biermann grynoji vertė

Kroy Biermann

Grynoji vertė: 5,5 mln. USD
Atlyginimas: 2,5 milijono dolerių
Gimimo data: 1985 m. Rugsėjo 12 d. (35 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 6,9 pėdos (1,91 m)
Profesija: Amerikos futbolininkas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m

Kroy Biermann uždarbis

  • „Atlanta Falcons“ (2009-10) 392 280 USD
  • „Atlanta Falcons“ (2008–2009 m.) 469 750 USD
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija