Kyle'o Richardso grynoji vertė

Kiek verta Kyle'o Richardso?

Kyle'o Richardso grynoji vertė: 100 milijonų dolerių

Kyle'o Richardso atlyginimas

Tūkstančiai USD per sezoną

Kyle'o Richardso grynoji vertė: Kyle'as Richardsas yra amerikiečių aktorė ir realybės televizijos žvaigždė, kurios grynoji vertė siekia 100 mln. Kyle yra vedęs Mauricio Umansky , nepaprastai sėkmingas nekilnojamojo turto vadovas. Tam tikrais metais Mauricio asmeniškai parduoda daugiau nei 150 mln. USD vertės nekilnojamojo turto.

Kyle Richards pasiekė sėkmės ir šlovės savo gyvenimo pradžioje, būdama vaikų aktorė įvairiose laidose, be to, ji yra gerai žinoma dėl to, kad dalyvavo įvairiuose realybės televizijos šou. Be vaidybos, Kyle'as Richardsas yra verslininkas, vykdęs įvairias verslo įmones. Ji taip pat yra filantropė.

Ankstyvas gyvenimas: Kyle Richards gimė Holivude, Los Andžele, 1969 m. Sausio 11 d. Jos tėvai išsiskyrė netrukus po jos gimimo, o skyrybos buvo užbaigtos tuo metu, kai Richardsui buvo treji metai. Kyle'as Richardsas gimė turtingoje šeimoje, turinčioje daug ryšių. Jos broliai ir seserys yra Kim Richardsas ir Kathy Hilton. Pastaroji iš jų yra žinomų garsenybių Paryžiaus ir Nicky Hilton mama.

Aktoriaus kaip vaiko karjera: Kyle'as Richardsas pradėjo vaidinti būdamas 5 metų. Po metų ji užsisakė pasikartojantį vaidmenį klasikinėje televizijos laidoje Mažasis namelis prerijoje. Per ateinančius 7 metus ji pasirodys 19 laidos epizodų. Tuo metu jos sesuo Kim taip pat užsakė vaikų aktorės vaidmenis, o trileryje pora pasirodė kaip sesuo ekrane. Mašina Kyle'as Richardsas ir toliau pasirodys įvairiose televizijos laidose aštuntajame dešimtmetyje, įskaitant Skristi aukštai , „Fantazijos sala“, „Time Express“, ir kiti. Vienas iš reikšmingiausių jos vaidmenų filme per tą dešimtmetį buvo Helovinas . Ji vaidino Lindsey Wallace šiame 1978 m. Siaubo filme, ir filmas padėjo „slasher“ žanro pradininkui. Ji dirbo su Jamie Lee Curtis Helovinas . Praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje ji tęsė šį svarbų pasiekimą Budėtojas miške .

Vėliau einanti karjera: Kyle'as Richardsas tęsė savo sėkmę kaip aktorius vaikas, turėdamas daugybę vaidmenų suaugęs. Ji užsisakė nepilnametį, pasikartojantį vaidmenį medicinos dramoje IS ir pasirodė 19 epizodų. Ji taip pat užsakė antraplanius vaidmenis įvairiuose filmuose, įskaitant Nacionalinis „Lampoon“ pasižadėjimas tai! , Mirtina brolių varžybos, ir „Hungover“ žaidynės . Kyle'as Richardsas užsitarnavo kreditus per tokias televizijos laidas kaip CSI: nusikaltimų scenos tyrimas, 7-as dangus, meilės valtis: kita banga , CHiP, mūsų gyvenimo dienos , ir dar. 2019 m. Buvo paskelbta, kad Kyle'as Richardsas dalyvaus 2020 m Helovinas paleisti iš naujo, Helovinas žudo . Lady Gagos muzikiniame vaizdo įraše taip pat pasirodė Kyle'as Richardsas.

Nors Kyle'as Richardsas per visą savo karjerą tikrai demonstravo įspūdingus aktorinius įgūdžius, ji vaidino save kai kuriuose reikšmingiausiuose televizijos pasirodymuose. Ji pradėjo rodytis Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės 2010 m. „People Choice Awards“ buvo nominuota „2019 m. realybės žvaigždei“ už vaidmenį 2019 m. 2020 m. Kyle'as Richardsas buvo paskutinis likęs originalus dalyvis Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės . Galiausiai buvo pranešta, kad Kyle'as Richardsas uždirba 270 000 USD per sezoną.

Kyle'as Richardsas taip pat pasirodė kituose televizijos realybės šou, įskaitant Naujasis garsenybių mokinys , kurioje ji užėmė 12 vietą. Kyle'as Richardsas pasirodė kaip Paris Hilton teta (kokia ji yra) įvairiuose epizoduose Paprastas gyvenimas . Ji taip pat pasirodė Kardashianų neatsilikimas ir „Vanderpump“ taisyklės .

Kyle'as Richardsas taip pat padėjo sukurti 2018 m. Komedijų serialą Amerikos moteris , kuri buvo laisvai paremta jos patirtimi, kai vaikas buvo užaugęs Holivude 1970-aisiais. Ji buvo įvertinta kaip prodiuserė.

(Phillipo Faraone nuotr. / „Getty Images“)

Asmeninis gyvenimas: Pirmoji Kyle'o Richardso santuoka buvo 1988 m. Ji susitiko su vyru, vardu Guraish Aldjufrie, Indonezijoje, kai jai buvo 18 metų. Po to, kai pastojo su vaiku, pora susituokė. Nors Kyle'as Richardsas užaugino dukrą Farrah, santuoka neprailgo. Iki 1992 m. Skyrybos buvo baigtos.

Po dvejų metų ji susitiko su kitu vyru Mauricio Umansky. Labai sėkmingas nekilnojamojo turto agentas Mauricio gimė Meksikoje, prieš įsitraukdamas į Los Andželo nekilnojamojo turto rinką. Jo agentūra parduoda itin brangius turtus labai turtinguose rajonuose. Pora susituokė 1996 m., O dėl vyro tikėjimo Kyle'as Richardsas perėjo į judaizmą. Pora susilaukė trijų dukterų.

Nekilnojamasis turtas : 2017 m. Spalio mėn. Kyle'as ir Mauricio sumokėjo 8,2 mln. USD už namus Encino mieste, Kalifornijoje. Jie taip pat turi namus La Quinta, Kalifornijoje, kuriuos 2014 m. Įsigijo už 2,35 mln. USD.

Filantropija: Kyle Richards ir jos vyras buvo pripažinti geriausiais Los Andželo vaikų ligoninės donorais. Pora per savo gyvenimą medicinos įstaigai paaukojo daugiau nei 100 000 USD. Kyle Richards paaukojo savo laimėjimą (25 000 USD) iš Naujasis garsenybių mokinys į Los Andželo vaikų ligoninę. Vieno iš epizodų metu ji surengė ligoninės lėšų rinkimą Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės .

Verslo įmonės: Už vaidybos ribų Kyle'as Richardsas taip pat užsiima įvairiomis verslo įmonėmis. 2014 m. Ji atidarė savo drabužių liniją per prekybos tinklą „HSN“. Kolekcija buvo pristatyta 2019 m. Niujorko mados savaitėje. Kyle'ui Richardsui taip pat priklausė butikų tinklas, pavadintas „Kyle by Alene Too“ įvairiuose miestuose vienu metu. 2015 m. Parduotuvės uždarė duris, Beverli Hilse liko tik viena parduotuvė. 2018 m. Ši parduotuvė taip pat buvo visam laikui uždaryta.

Kyle'as Richardsas yra paskelbtas rašytojas. 2011 m. Ji išėjo Gyvenimas nėra realybės šou: išlaikyti jį tikrą su visa tai darančia namų šeimininke . Atsiminimai yra savipagalbos vadovas, kuriame pateikiami patarimai apie santykius, šeimą, sveikatą ir dar daugiau.

Apdovanojimai: 1982 m. Mokslinės fantastikos, fantastikos ir siaubo filmų akademija Kyle'ą Richardsą nominavo kaip geriausią antrojo plano aktorę. Budėtojas miške . Ji taip pat tris kartus buvo nominuota jaunojo menininko apdovanojimui.

Kyle'o Richardso grynoji vertė

Kyle'as Richardsas

Grynoji vertė: 100 milijonų dolerių
Atlyginimas: Tūkstančiai USD per sezoną
Gimimo data: 1969 m. Sausio 11 d. (52 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 1 colio (1,57 m)
Profesija: Aktorius, TV asmenybė
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija