„La Toya Jackson“ grynoji vertė

Kiek verta „La Toya Jackson“?

„La Toya Jackson“ grynoji vertė: 4 milijonai dolerių

„La Toya Jackson“ grynoji vertė: „La Toya Jackson“ yra amerikiečių dainininkė, dainų autorė, autorė, aktorė ir televizijos asmenybė, kurios grynoji vertė siekia 4 milijonus dolerių. La Toya yra garsiosios Jacksono šeimos narys kartu su broliais ir seserimis Michaelu, Janet, Tito ir Jermaine. Ji išleido devynis studijinius albumus, įskaitant 1980 m. Debiutą, 1990 m. „Bad Girl“ ir 1995 m. „Stop in the Love of Love“ ir EP, 2011 m. „Starting Over“.

1989 ir 1991 m. Ji pozavo „Playboy“ ir apkaltino savo tėvą fizine ir seksualine prievarta savo 1991 m. Autobiografijoje „La Toya: auga Jacksono šeimoje“. La Toya daugelį metų buvo nutolusi nuo savo šeimos, tačiau su jais vėl susisiekė po to, kai brolis Randy padėjo jai pabėgti nuo kontroliuojančio ir smurtaujančio vyro Jacko Gordono. Jackson dalyvavo realybės šou „Celebrity Big Brother“ (2009), „Celebrity Apprentice“ (2011) ir „All-Star Celebrity Apprentice“ (2013), ji turėjo savo realybės šou „Life With La“ Toya “, priklausanti Oprah Winfrey tinklui nuo 2013 iki 2014 m.

Ankstyvas gyvenimas: La Toya Jackson gimė La Toya Yvonne Jackson 1956 m. Gegužės 29 d. Geryje, Indianos valstijoje. Ji yra penktasis Joe ir Katherine Jackson vaikas, o po to, kai 1965 m. Katherine tapo Jehovos liudytoja, La Toya ir jos devyni broliai ir seserys pasekė paskui. Būdamas 16 metų Jacksonas Las Vegase, be kitų miestų, atlikdavo šokio įpročius ir nors įstojo į kolegiją po to, kai baigė Cal-Prep 1974 m., Ji metė studiją po to, kai tėvas reikalavo, kad ji atliktų šou verslo karjerą. „La Toya“ pasirodė kiekviename CBS „The Jacksons“ epizode 1976–1977 m., O 1970-ųjų pabaigoje ji sukūrė grupę su seserimis Janet ir Rebbie, tačiau vėliau dėl kūrybinių grupės skirtumų nusprendė eiti solo.

Karjera: Jackson išleido savo pirmąjį albumą 1980 m., O „Billboard“ populiariausiųjų R&B albumų sąraše jis užėmė 26 vietą ir įtraukė singlus „If You Feel the Funk“ ir „Night Time Lover“ (kuriuose pasirodė Michaelo, kuris taip pat prodiusavo, vokalas). ir kartu parašė trasą). Aštuntajame dešimtmetyje „La Toya“ išleido dar keturis albumus: „My Special Love“ (1981), „Heart Don't Lie“ (1984), „Imagination“ (1986) ir „La Toya“ (1988). 1985 m. Ji dalyvavo labdaros singlo „We Are the World“ įraše, kuris laimėjo keturis „Grammy“. 1990 m. Jackson išleido savo šeštąjį albumą „Bad Girl“, o singlas „You and Me“ po pasirodymo Sanremo muzikos festivalyje užėmė 28 vietą Italijos topuose. Ji sekė 1991 m. „No Relations“ ir 1992 m. Pasirodymu „Baisus“ Moulin Rouge Paryžiuje, kuris, kaip pranešama, uždirbo 5 milijonus dolerių, tačiau ji išvyko dar nepasibaigus jos sutarčiai. Vadovaujant vyrui Jackui Gordonui, „La Toya“ karjera ėmė smukti, o dešimtojo dešimtmečio viduryje ji iškėlė bankrotą, siekdama išvengti „Moulin Rouge“ sumokėjimo 550 000 USD, kuriuos ji turėjo sumokėti už sutarties nevykdymą.

Jacksonas 1993 m. Išleido aerobikos vaizdo įrašą „Step-Up Workout“, o kitais metais nusifilmavo vaizdo klipe „Playboy Celebrity Centerfold: La Toya Jackson“. Ji išleido šalies albumą „Nuo Nešvilio iki tavęs“ 1994 m., O „Motown“ albumą „Sustok meilės vardu“ 1995 m. 2004 m. La Toya išleido singlus „Just Wanna Dance“ ir „Free“. „World“, kuris „Billboard“ karštųjų šokių topuose pasiekė atitinkamai 13 ir 24 vietas. Po kelerių metų ji pasuko į realybės televiziją, 2007 m. Pasirodė „Armed & Famous“ ir 2009 m. „Celebrity Big Brother“. Po to, kai mirė brolis Michaelas, Jackson išleido singlą „Home“, pašvęsdama jį karaliui. Populiaru ir aukodama pajamas AIDS projektui Los Andžele, ji taip pat surinko pinigų labdarai, kai 2011 m. Varžėsi „Celebrity Apprentice“ konkurse. Tais metais La Toya taip pat buvo svečių teisėja „RuPaul's Drag Race“ ir „America's Next Top“. Modelis “ir išleido savo EP pavadinimą„ Starting Over “, o po dvejų metų ji pasirodė ne Brodvėjaus miuzikle„ Newsical “. 2018 m. Ji pavaizdavo Kleopatrą filme „Paskutinis Sharknado: atėjo laikas“ ir laimėjo 25 000 USD už „Race to Erase MS“, varžydamasi Maisto tinklo „Blogiausi virėjai Amerikoje“, o 2019 metais pasirodė „The Masked Singer“.

(Frazerio Harrisono / „Getty Images“ nuotr.)

Asmeninis gyvenimas: 1987 m. La Toyos tėvas pasamdė Jacką Gordoną, kad jis jai vadovautų, o vėliau jis tapo visateisiu jos vadovu ir skatino seksualesnį jos įvaizdį. Jehovos liudytojai netrukus išstojo iš Džeksono, ir ji paliko savo šeimos būstą Enčino mieste, Kalifornijoje, kad persikeltų į Niujorką. La Toya susituokė su Gordonu 1989 m. Rugsėjo 5 d. Nevadoje, o vėliau ji teigė, kad buvo ištekėjusi prieš savo valią. Po pusmečio ji paprašė Džeko panaikinimo, o jis atsakė palenkęs galvą prie stalo. Po šio įvykio Jacksonas prarado ryšį su savo šeima, o Gordonas kitą dešimtmetį praleido ją valdydamas ir skriaudęs. Jis taip pat paėmė „La Toya“ pasą, pavadino jos banko sąskaitas ir stebėjo jos telefono skambučius. 1993 m. Gordonas sumušė Jacksoną kėde, kol ji prarado sąmonę, kad buvo areštuotas, tačiau policija jį paleido, kai jis pasakė, kad jis puolė La Toyą savigynai. Vėliau tais pačiais metais Džekas sušaukė spaudos konferenciją ir privertė „La Toya“ perskaityti pareiškimą, kuriame teigiama, kad ji tiki įtarimais dėl sekso piktnaudžiavimo savo broliu Michaelu. Vėliau Jacksonas pareiškė, kad Gordonas sakė, kad jis nužudys Michaelą ir Janet, jei La Toya nepadarys to, ko jis reikalavo.

Kai Džeksonas sužinojo, kad Gordonas ketina priversti ją vaidinti pornografiniame filme, ji paskambino savo broliui Randy, kuris išskrido į NYC ir padėjo jai pabėgti, kai Jackas buvo toli nuo namų. „La Toya“ pateikė skyrybų bylą ir nuteikė Džeką į civilinį teismą už tai, kad ja piktnaudžiavo. 1998 m. Kovo mėn. Teisėjas paskyrė Jacksonui suvaržymą ir nurodė Gordon sumokėti jai 350 000 USD ir 15 000 USD už advokato honorarą 2011 m. „La Toya“ autobiografijoje „Pradedant iš naujo“. Ji atskleidė, kad Džekas niekada nemokėjo atsiskaitymo. Jackson nutraukė atsiskyrimą nuo šeimos palikusi Gordoną ir pradėjo gyventi viena, atsisakydama išeiti iš savo namų pirmuosius šešis mėnesius, nes labai bijojo Džeko. Vėliau ji susižadėjo su savo verslo partneriu Jeffré Phillipsu, tačiau jie nutraukė sužadėtuves 2015 m.

Apdovanojimai ir pasiekimai: Jacksonas 1986 metais pelnė „Grammy“ kaip geriausias regio albumas už vaidmenį kuriant, rašant ir aranžuojant Jimmy Cliffo „Cliff Hanger“, ir pelnė geriausio regio įrašo nominaciją už Cliff dainos „Reggae Nights“ rašymą. Jos daina „Baby Sister“ pelnė išskirtinės dainos apdovanojimą 1985 m. Vykusiame pasaulio populiariausių dainų festivalyje, ir ji buvo pagerbta JAV Kongreso pagerbimo ženklu už tai, kad „užimdavo laiko užimtumui, norėdama dalyvauti„ Beat It “mitinge ir remti kampaniją „Lik mokykloje“. „La Toya“ gavo pėdsakų ceremoniją Roterdamo „Star Boulevard“ šlovės alėjoje 1991 m., O Vakarų Holivudo „Milijonai pieno kokteilių“ jos vardu pavadino firminį pieno kokteilį.

Nekilnojamasis turtas: 1996 m. Jacksonas sumokėjo 260 000 USD už 1856 kvadratinių metrų butą „Regency Towers“ Las Vegase. Keli turto areštai buvo uždėti nuosavybei, o 1999 m. Ji buvo skolinga 745 670,27 USD už butą ir prarado jį dėl turto arešto.

„La Toya Jackson“ grynoji vertė

„La Toya Jackson“

Grynoji vertė: 4 milijonai dolerių
Gimimo data: 1956 m. Gegužės 29 d. (64 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5,6 pėdos (1,64 m)
Profesija: Dainininkas, modelis, dainų autorius, aktorius, autorius, muzikantas, dainininkų ir dainų autorius, verslininkas, televizijos asmenybė, aktyvistas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija