Larry Kingo grynoji vertė

Kiek verta Larry Kingo?

Larry Kingo grynoji vertė: 50 milijonų dolerių

Larry Kingo grynoji vertė ir atlyginimas : Larry Kingas buvo amerikiečių radijo ir televizijos žurnalistas, kurio mirties metu grynoji vertė siekė 50 milijonų dolerių. Jis buvo geriausiai žinomas dėl to, kad CNN vedė savo CNN laidą „Larry King Live“. Larry Kingas mirė 2021 m. Sausio 23 d., Būdamas 87 metų.

Ankstyvas gyvenimas: Larry Kingas gimė Lawrence Harvey Zeiger Brukline, Niujorke, 1933 m. Lapkričio 19 d. Jis buvo iš Lietuvos kilusios drabužių darbuotojos Jennie ir restorano savininko Aarono Zeigerio, kilusio iš Austrijos alkanojo, sūnus. Kingas lankė Lafayette vidurinę mokyklą Brukline. Kai jis buvo paauglys, jo tėvas, būdamas 44 metų, mirė nuo širdies priepuolio, dėl kurio jo motina, brolis ir jis pats turėjo būti remiami gerovės. Jaunystės netekimas tėvo labai paveikė Larry, ir jis galiausiai prarado susidomėjimą mokykla. Nuo mažens jis norėjo dirbti radijuje. Kingas turėtų išdrįsti į Majamį, Floridoje, kad galėtų pradėti savo karjerą radijuje.

Karjera: Pirmą kartą į eterį jis pateko 1957 m. Per WAHR, po tam tikrų nesėkmių apsigyvenęs Majamyje. Iš pradžių pasamdytas apsivalyti studijoje ir atlikti nelyginius darbus biure, vienas iš stoties diktorių staiga pasitraukė ir Larry gavo galimybę būti eteryje. Pirmoji jo transliacija buvo 1957 m. Gegužės 1 d., Kaip diskžokėjas nuo 9 iki 12 val. Jis taip pat padarė dvi popietines žinių ir sporto laidas. Jam buvo mokama 50 USD per savaitę. Stoties vadovas pasiūlė pakeisti savo vardą, kad skambėtų mažiau „etniškai“. Per dvejus metus jis teisėtai pakeitė savo vardą į Larry Kingą, kurį pasiėmė iš „Miami Herald“ skelbimo apie „King's Wholesale Liquor“.

Jis pradėjo vesti interviu WIOD ryto viduryje „Pumpernik“ restorane Majamio paplūdimyje. Jis apklausė kiekvieną, kuris įžengė, jo pirmasis interviu buvo su padavėju restorane. Po dviejų dienų dainininkas Bobby Darinas atsitiktinai ėjo ir tapo pirmuoju Kingo interviu su garsenybėmis.

Po trejų metų Kingas baigė televizijos studijas, kai pradėjo rengti laidą „Miami Undercover“. Pasirodymas pavertė Larry vietine įžymybe. Jis taip pat gavo daugiau ekspozicijos, kai tapo spalvų komentatoriumi „Miami Dolphins“ futbolo komandoje.

Kingo populiarumas negalėjo išgelbėti jo nuo įstatymų, kai 1971 m. Gruodžio mėn. Buvęs verslo partneris Louisas Wolfsonas apkaltino jį didžiuliu apyvarta. Jis buvo suimtas Majamyje ir laikinai atleistas. Galų gale jis buvo pasamdytas dirbti „Mutual Radio Network“ (dabar - „Abipusė transliavimo sistema“), kur jis greitai tapo nacionaliniu „Larry King Show“, surinko atsidavusią auditoriją ir daugiau nei penkis šimtus filialų.

1985 m. Birželio mėn. Kingas tapo „Larry King Live“, kuris šiuo metu yra ilgiausiai CNN rodoma televizijos programa. Jis apklausė žymius lyderius, politikus ir įvairius pramogų industrijos veikėjus. Kingas surengė savo CNN laidą nuo 9 iki 22 val. tada keliaukite į abipusio transliavimo sistemos studijas, kad atliktų savo radijo laidą. Kingas tapo žinomas dėl savo tiesioginio, nekonfliktiško požiūrio į interviu stilių. Jis įgijo gerą vardą pateikdamas lengvai ir atvirai klausimus, pateiktus pašnekovams. Kingas per savo karjerą yra atlikęs daugiau nei 30 000 interviu. „Larry King Live“ metu Kingas taip pat daugiau nei 20 metų rašė laikraščio skiltį „USA Today“.

Jo piko metu milijonai žmonių CNN žiūrėjo „Larry King Live“. Tarp Kingo apdovanojimų yra dešimt „Cable ACE“ apdovanojimų, du „Peabody“ ir „Golden Mike“ apdovanojimai. Per savo CNN laiką Kingas pakeitė daugybę įžymybių, tarp jų - komiką Kathy Griffin, žurnalistą / žinių vedėją Daną Rather ir varlę Kermitą. 2010 m. Birželio 29 d. Kingas paskelbė, kad po 25 metų atsisakys naktinio šeimininko darbo. Kaip Kingo pavaduotojas buvo pavadintas britų televizijos asmenybė ir žurnalistas Piersas Morganas. Paskutinis „Larry King Live“ epizodas buvo rodomas 2010 m. Gruodžio 16 d.

2012 m. Kovo mėn. Kingas įkūrė prodiuserių kompaniją „Ora TV“, kur pradėjo rengti „Larry King Now“. Laidą išimtinai vykdo „Hulu“ ir „RT America“. Kingas taip pat rengia ketvirtadienio vakarą vykusią politinę pokalbių laidą „Politikavimas su Larry King“. 2017 m. Kingas pareiškė, kad neketina kada nors išeiti į pensiją ir tikisi surengti savo pokalbių laidų programas, kol mirs.

(Dia Dipasupil / Getty Images nuotr.)

Kitos įmonės: Kingas daug kartų pasirodė filmuose ir televizijoje, įskaitant „Ghostbusters“, „Shrek 2“ ir „30 Rock“. Kingas taip pat vaidino save 2016-ųjų „Žmonės prieš O.J. Simpsonas: Amerikos nusikaltimų istorija “. 2012 m. Jis „Ora TV“ vedė trečiųjų šalių prezidento diskusijas. 2011 m. Spalio mėn. Jis buvo šeštojo „Kazenergy Eurasian“ forumo, vedančio Kazachstane, moderatorius. 2012–2013 m. Larry vedė edukacinį televizijos serialą „Vaizde su Larry King“. Kingas labai aktyviai lankosi „Twitter“ tinkle ir skelbia komentarus bei mintis įvairiausiomis temomis. Kingas taip pat kuria įvairias televizijos reklamas.

Asmeninis gyvenimas: Asmeninis Kingo gyvenimas sulaukė gal tiek pat dėmesio, kiek populiarus jo šou. Jis turi penkis vaikus iš aštuonių santuokų. Būdamas 19 metų jis vedė vidurinės mokyklos mylimąją Fredą Miller, o po metų santuoka buvo anuliuota. Du kartus vedė „Playboy“ zuikį Alene Akins! Pirmoji jų santuoka truko vos vienus metus nuo 1962 iki 1963 m. Jie susivienijo ir vėl susituokė 1969 m., O antrą kartą išsiskyrė 1972 m. Naujausia santuoka su Shawn Southwick truko nuo 1997 m., Kol jis pateikė skyrybų prašymą 2019 m.

Larry taip pat patyrė daugybę medicininių problemų, daugiausia susijusių su jo širdimi. Pirmąjį didelį širdies priepuolį jis patyrė 1987 m., Kuriam prireikė penkių šuntavimo operacijų. Po to jis įkūrė Larry Kingo širdies fondą, kuris apmoka gyvybę išsaugančias širdies operacijas ir procedūras žmonėms, kurie kitaip jų negalėtų sau leisti. Dar 2019 m. Balandžio mėn. Jį ištiko širdies smūgis. Tų pačių metų lapkritį jis atskleidė, kad jį taip pat ištiko insultas, kurį savaitėmis jis ištiko koma. Po insulto jį kamavo mintys apie savižudybę.

2020 m. Rugpjūčio mėn. Buvo pranešta, kad du Kingo vaikai, Andy ir Chaia King, mirė per kelias savaites vienas nuo kito.

Kingas gyveno Beverli Hilse ir buvo dažnai matomas už namų lėkštės Dodgerio žaidynėse.

Larry Kingo grynoji vertė

Larry Kingas

Grynoji vertė: 50 milijonų dolerių
Gimimo data: 1933 m. Lapkričio 19 d. - 2021 m. Sausio 23 d. (87 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 8 colių (1,75 m)
Profesija: Žurnalistas, pokalbių laidų vedėjas, aktorius, balso aktorius, radijo asmenybė, rašytojas, televizijos asmenybė
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m

Larry Kingo uždarbis

  • Larry King Live 28 000 000 USD per metus
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija