Las Vegaso „Big Blues Bender“ skelbia 2020 m

„Buddy Guy“ koncertuos Naujojo Orleano džiazo ir paveldo festivalyje 2019 m. Gegužės 5 d., Sekmadienį, Naujojoje ...„Buddy Guy“ koncertuos Naujojo Orleano džiazo ir paveldo festivalyje 2019 m. Gegužės 5 d., Sekmadienį, Naujajame Orleane. (Amy Harris nuotrauka/„Invision“/AP)

Bliuzo gerbėjai šiandien bliuzo nedainuos.

Taip yra todėl, kad buvo paskelbta kitų metų „Big Blues Bender“ sudėtis.

Ir tai tikrai didelis.Rugsėjo 10–13 d., Įvykęs „Hard Rock Hotel“, 2019 m. Rugsėjo 10–13 d. Persikels į „Westgate Las Vegas“, festivalis gali pasigirti sukrauta sąskaita, įskaitant žanro puikųjį Buddy Guy, taikliai pavadintą Šiaurės Misisipės „Allstars“, scenos štapelį Delbertą McClintoną, gitaros hotshot Jonny Langas, sielos jėga Bettye LaVette, vietiniai Mike'as Zito ir jo „Big Blues Band“ (kurie pagerbs Chucką Berry per vieną iš jų pasirodymų) ir dar dešimtys.

Keturių dienų bilietai parduodami gruodžio 12 d., 9 val., Svetainėje bigbluesbender.com.

Pradinė 2020 m. „Big Blues Bender“ atlikėjų grupė: Buddy Guy, Delbert McClinton, Jonny Lang, Tab Benoit, North Mississippi Allstars, Victor Wainwright & The Train, One for the Kings, Bettye LaVette, Mike Zito ir jo didžioji bliuzo grupė, Colin James, Jon Cleary ir The Absolute Monster Gentlemen, Albert „Castiglia Band“, „Southern Avenue“, „Bender“ pučiamųjų orkestras, Mike'as Zito ir draugai: duoklė Chuckui Berry, Chrisui Cainui, „JP Soars and The Red Hots“, Carolyn Wonderland, Sugaray Rayford, „Blues Beatles“, „JP Soars“ Gypsy Blue Revue su Anne Harris ir Jasonas Ricci, Johnny Sansone, monstras Mike'as Welchas, Jasonas Ricci, Dwayne'as Dopsie ir „Zydeco Hellraisers“, Kevinas Burtas, Jerronas Blind Boy Paxton, Anne Harris, Lindsay Beaver, šamas Johnas Grateful Bluesas su Albertu Castiglia, sekmadienio evangelija su Sugaray Rayfordu ir draugais ir Cary Morin. Kiti menininkai bus paskelbti artimiausiais mėnesiais.