Las Vegaso virtuvės šefas Moonenas praranda pinigus, patiekdamas liūtines žuvis Žemės dienai

Liūto žuvys (Pterois mombasae) Maskvos zoologijos sodo akvariumeLiūto žuvys (Pterois mombasae) Maskvos zoologijos sodo akvariume

Rikas Moonenas sutiko priešą, ir tai yra jo maistas, tai yra.

kiek verta Barbara Walters

Moonenas, „RM Seafood“ ir „Rx Boiler Room“ virtuvės šefas Mandalajaus įlanka, yra žinomas visame pasaulyje dėl savo atsidavimo jūros gėrybių tvarumui, įskaitant kovą su invazinių liūtų rykšte. Grįžęs iš ceremonijų meistro pareigų neseniai vykusiose liūtinių žuvų kepimo varžybose Bermuduose tarp šešioms Amerikos taurės tautoms atstovaujančių virėjų, jis paminėjo Žemės dieną „RM Seafood“ patiekdamas du patiekalus iš liūto žuvies, nors tik savaitgalį.

Čia ar kitur meniu dažnai nepamatysite liūtų, nes paprastai tai per brangu, kad būtų komerciškai gyvybinga, ir galbūt apie tai negirdėjote. Moonenas ir Brettas Ottolenghi, „Artisanal Foods“ savininkas, Las Vegase įsikūręs daugumos „Strip“ kazino tiekėjas, stengiasi pakeisti abu šiuos dalykus.Liūto žuvis, kurios gimtinė yra Indijos vandenynas ir Ramiojo vandenyno pietinė dalis, įsiveržė į Atlanto vandenyną ir Meksikos įlanką, galbūt dėl ​​tropinių žuvų mėgėjų išmetimo. Davidas Ventura, viso maisto produktų rinkos Floridos regiono jūros gėrybių koordinatorius, sakė, kad pirmasis pastebėjimas Floridoje buvo 1985 m., Tačiau populiacija iš tikrųjų išaugo 2000 m. 70 kitų rūšių - viskas, kas gali tilpti į burną, sakė Ventura. Po vienerių metų jis tampa lytiškai subrendęs, per metus galima padėti 2 milijonus kiaušinių, o patelė gali gyventi iki 18 metų.

Todėl liūtinių žuvų populiacija Atlanto vandenyne yra 17 kartų tankesnė nei natūralioje buveinėje, ir žinoma, kad ten jos siekia 18,75 colio, palyginti su 13 colių natūraliai. Kiekvienas iš jų gali suvalgyti iki 20 žuvų per pusvalandį, sakė Moonenas ir pridūrė, kad viena liūtinė žuvis per penkias savaites gali sumažinti kitų rifo žuvų skaičių 80 procentų. O Ottolenghi sakė, kad jie buvo pastebėti iki šiaurės iki Meino ir į pietus iki Brazilijos.

Jie yra puikus žudikas, gražus ir mirtinas, sakė Moonenas. Jie turi baltą minkštimą - baltą, sviestinę mėsą, panašią į Doverio padą. Jis tikrai turi tam tikrą atsparumą, nesudaro minkštumo, nesubyra.

Žmonėms Las Vegase ir kitur tai reiškia, kad nors greičiausiai netrukus nevalgysite liūtų, daugeliui tų jūros gėrybių, kurias mėgstate valgyti, tarp jų - otų ir omarų. Moonenas sakė, kad rifams gresia pavojus uždusti, nes jie žudo žuvis, kurios valgo dumblius koralų rifuose.

Šiuo metu vienintelis būdas gaudyti liūtus yra žvejyba povandeniniu būdu (arba kaip atsitiktinė priegauda omarų gaudyklėse). Ir Ottolenghi pažymėjo, kad nors net labiausiai patyręs žeberklis gali sugauti žuvis tik 40 pėdų gylyje, didžiausia liūtų koncentracija yra nuo 150 iki 900 pėdų. Moonen sakė, kad gauti filė liūtines žuvis, kurios buvo numuštos rankomis, kainuoja 30 USD už svarą. Įdėjau jį į savo Žemės dienos meniu. Aš nededu jo į savo meniu, kad užsidirbčiau pinigų; Aš iš esmės prarandu pinigus. (Moonenas patiekė pankoliais išgydytą liūto žuvį crudo už 22 USD, o žolelių pluta „Lionfish a la Milanese“-49 USD.)

Ventura sakė, kad „Whole Foods“ parduotuvės Floridoje pradėjo prekiauti praėjusiais metais, o dabar visose 26 valstijos parduotuvėse jis parduodamas, nuimami stuburai ir sveiki arba filė. Jį sugauna ietimis žvejojantys narai vandenyse prie Floridos. Bendrovės pietvakariai, Uoliniai kalnai, Šiaurės Kalifornija ir Pietų regionai taip pat juos perneša, kai yra. (Pietų Nevada yra „Whole Foods“ pietiniame Ramiojo vandenyno regione.)

Ottolenghi sakė, kad „Whole Foods“ parduodamos liūtinės žuvys buvo nenumatytos pasekmės: dėl to kainos pakilo. Man jau buvo per brangu patekti į Las Vegaso restoranus.

Kaina yra didžiausia kliūtis, sutiko Moonenas. Prieinamumas turi tapti nuoseklesnis. Komercinė žvejyba nebuvo sukurta, ir tai jie bando padaryti.

Moonenas sakė, kad „iRobot“ savininkas sukūrė robotą, galintį veikti 400 pėdų gylyje, yra valdomas kompiuteriu nuo kranto ir turi elektroninius krapštukus, kurie užtraukia ir atgauna nieko neįtariančias liūtines žuvis.

Ottolenghi pats sukūrė liūtų gaudyklę, kurią jis tikisi išbandyti Meksikoje.

Tuo tarpu, anot jo, reikia didinti tradicinius metodus.

Jis sakė, kad turime išgauti žuvį iš Meksikos įlankos. Darbo jėga ten pigesnė, o (liūtų) yra daug. O povandeninė žūklė yra tikra profesija. Jei galime to imtis ir užmegzti partnerystę su šiais meksikietiškais žvejais meksikiečiais, suma, kuri pateks į rinką, yra tokia didelė, kad sumažins kainas ten, kur žmonės gali sau tai leisti.

Tačiau to nepakaks.

Malonu galvoti, kad galėtume rasti sprendimą, tačiau kiekvieną mėnesį turėtume suvalgyti 27 procentus suaugusių gyventojų, kad tik pasiektume gyventojų augimą, sakė jis. Kaip mes išsprendėme maliarijos epidemiją pasaulyje, jie pristatė genetiškai modifikuotus uodų patinus; jie veisiasi su natūraliais uodais, o palikuonys miršta ir patys miršta. Turime pristatyti genetiškai modifikuotą liūtinę žuvį.

koks yra tikrasis waka flocka flame vardas

Tačiau pastangas reikia pradėti dabar, pabrėžė jis.