Las Vegaso džiazo ir bliuzo festivalis švenčia 20 metų sukaktį

6978512-0-46978512-0-4

Jis grįžo ir, pasak jo nešališko prodiuserio, geresnis nei bet kada. Las Vegaso šviesų miesto džiazo ritmo ir bliuzo festivalis švenčia 20 metų iš eilės šeštadienį ir sekmadienį su didžiausiu šou iki šiol.

„Visas pasirodymas buvo užsakytas su jauduliu“, - sako festivalio prodiuseris ir įkūrėjas Michaelas Schivo. „Štai kodėl tai truko taip ilgai. ... Mūsų šou nėra jokių tinginių. “

Dauguma „Clark County“ vyriausybės centro amfiteatro festivalio dalyvių yra „Grammy“ apdovanojimai. Tarp neslepiančių yra saksofonininkas Boney Jamesas, koncertavęs festivalyje, kai jis debiutavo 1992 m., Gitaristas Normanas Brownas, saksofonininkas Geraldas Albrightas, trimitininkas Rickas Braunas, fleitininkė Althea Rene ir funk bei džiazo anglų grupė „Down to the Bone“.Ir tai tik džiazo atlikėjai.

Festivalis per dvi dienas suskirstytas į du žanrus. Švelnaus džiazo atlikėjai į sceną žengia šeštadienį ir paprastai pritraukia demografinę grupę nuo 35 iki 64 metų. Sekmadienis yra skirtas neo-soul ir traukia jaunesnes, 25–50 min.

Antroji diena atspindi R&B raidą ir naują jos skambesį bei interpretacijas, kurios iš tikrųjų primena praeities R&B kartas. „Kitais metais, kai ieškosime menininkų, jie neturės būti vyresni, - sako jis, - nes jaunesni menininkai skamba vyresni“.

Sekmadienio atlikėjai yra Ericas Benetas, R&B veteranų grupė „Morris Day and the Time“, Melanie Fiona, Rahsaan Patterson ir Goapele. Neo-soul garsas, kurį daugelis iš jų reprezentuoja, yra nukrypimas nuo žanro, kuris anksčiau buvo švenčiamas antrąją festivalio dieną: 80-ųjų funk.

Pasak „Schivo“, tai „išnyko“. „Neo-soul“ grupė puikiai veikė pastaruosius dvejus metus, o žanras skolinasi daugelį džiazo elementų, kuriuos reprezentuoja pirmą dieną. Žiūrovams lengviau pateisinti dalyvavimą abi dienas.

Festivalis tapo turizmo renginiu. Praėjusiais metais auditorija atstovavo 38 valstijoms, o „Schivo“ skaičiavimais, 80 procentų minios buvo turistai.

„Visi mėgsta atvykti į džiazo festivalį, tačiau atvykus į vieną Vegasą, vienas plius vienas yra trys“, - sako jis.

PERŽIŪRA

Kas: Las Vegaso šviesų miesto džiazo ritmo ir bliuzo festivalis

Kada: šeštadienį ir sekmadienį

Kur: Klarko apskrities vyriausybės centro amfiteatras, 500 S. Grand Central Parkway

Bilietai: nuo 63 USD; 1-800-969-8342