Las Vegaso dainininko tūzų „Fox“ konkurso šou premjera

Jamie Hosmeris iš „Santa Fe“ ir „Riebūs miesto ragai“ yra „Golfo žaidėjas“ serijos „Fox“ premjeroje ...Jamie Hosmeris iš „Santa Fe“ ir „Riebūs miesto ragai“ yra „Golfo žaidėjas“, kuriame pirmą kartą pristatomas „Fox“ spėliojimo žaidimas „Aš galiu pamatyti tavo balsą“. (Michael Becker/Fox) Jamie Hosmeris iš „Santa Fe“ ir „Riebūs miesto ragai“ yra „Golfo žaidėjas“, kuriame pirmą kartą pristatomas „Fox“ spėliojimo žaidimas „Aš galiu pamatyti tavo balsą“. (Michael Becker/Fox)

Kai žiūri Jamie Hosmeris scenoje su Santa Fė ir storas miestas Ragai , jums įdomu, kaip šis vaikinas nėra žvaigždė.

Naktį jis buvo.

Vaiduoklių nuotykiai 7 sezonas 2 serija

Gerai, Hosmeris atliko „Golfo žaidėjo“ vaidmenį naujoje konkursinėje laidoje „Aš galiu pamatyti tavo balsą“, kurios premjera įvyko trečiadienio vakarą per „Fox“. Tačiau vis dėlto vokalistas, kuris paprastai valdo klavišus Santa Fe liepsnojančioje 16 dalių grupėje, vieną naktį buvo nacionalinė televizijos žvaigždė.„Aš matau tavo balsą“ antrasis epizodas rodomas 20 val. šį trečiadienį ir vėl spalio 14 d. Serialas demonstruoja pusšimtį dainininkų ir ne dainininkų savotiškame lūpų sinchronizavimo spėliojimo žaidime. Teisėjai ir konkurso dalyviai bando nustatyti, ar atlikėjai iš tikrųjų dainuoja savo balsais, ar apgaudinėja per įrašytą vokalą. Konkurso dalyvis bando ravėti tikrus ir netikrus dainininkus.

Dainininkai įrodo savo kompetenciją, o tai yra naudingas arba varginantis procesas, priklausomai nuo dainininko. Jei konkurso dalyvis pasirodymo pabaigoje pasirenka gerą dainininką, jis laimės 100 000 USD. Šou turi tą pačią anoniminę atmosferą kaip ir „Kaukė dainininkė“, nors atlikėjai nėra žinomi.

Hosmeris rado laidą slinkdamas savo „Instagram“ sklaidos kanalą. Pasirodė skelbimas virtualioms laidos „The Masked Singer“ prodiuserių perklausoms. Hosmeris ką tik baigė įrašyti versiją „Hall & Oates“ hit Rich Girl, todėl pateikė klipą.

„Fox“ atstovams patiko tai, ką jie matė ir girdėjo, ir paprašė modernesnių dainų. Hosmeris atsiuntė Suckerį Jonas broliai ir garsiai mąstydamas ED Sheeran.

Hosmeris padarė pjūvį. Viskas, ką jam reikėjo padaryti, tai saugoti paslaptį maždaug penkias savaites.

Mano šeima žinojo, sakė Hosmeris ketvirtadienio rytą. Bet niekas kitas nežinojo. Net grupės vaikinai nežinojo.

Svečiai dainininkai nėra minimi vardu, bet pavadinami tokiais pavadinimais kaip „The Stylist“ ir „The Football Player“, o neapmokėtam „Hosmer“ - „The Golfer“. „Fox“ konkurso šou dažnesnis Kenas Jeongas šeimininkai. Vertinimo komisijos įžymybės arba detektyvai premjeroje buvo Arsenio salė, Kelly Osbourne, Nickas Lachey, Cheryl Hines ir Adrienne Houghtonas .

Hosmeris į sceną žengė apsirengęs kaip jaunas Gary Player su rudais golfo marškinėliais ir tamsiomis kelnaitėmis (jis netgi avėjo „FootJoy“ golfo batus, nuėmęs smaigalius, kad nesubraižytų scenos). Tada jis sinchronizavo lūpas su savo įrašytu balsu „Four Tops“ klasikoje „Aš negaliu padėti sau“.

Išmokytas dainininkas taip dvigubai nepeikia mikrofono, sakė Osbourne'as, atmesdamas Hosmerio buvimą scenoje. Ji nežinojo, kad paprastai Hosmeris dainuoja iš už raktų.

kada giordano atidarymas Las Vegase

kiek vertas Kreigas Fergusonas
Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Aprašymas rodomas mano bio skiltyje ... #Repost @jamie.hosmer su @get_repost ・ ・ ・ ICYMI: Aš ką tik pasirodžiau @seeyourvoicefox #ICanSeeYourVoice

Įrašas, kurį bendrina Jonas Katsilometas (@johnnykats1) 2020 m. rugsėjo 24 d., 9:52 PDT

aš manau Tigras Vudas galėtų išdainuoti šį vaikiną, sakė Hallas. (Susijęs su Vegasu, Hall taip pat yra magas, dievinęs Vegaso legendą Johnny The Great Tomsoni Thompson.)

Aš iš tikrųjų esu parduotas „The Golfer“, pažiūrėjęs tai, sakė Lachey. Man atrodo, kad balsas jam tinka. Ir jis buvo toks namuose ir toks patogus scenoje. (Susijęs su Vegasu, Lachey brolis iš 98 laipsniai , Drew Lachey , kartą surengė „The Price Is Right Live“ „Bally“.)

Šioje laidoje akivaizdžiai siekiama atskirti gerus dainininkus nuo blogų. Vadovaudamasis visiems grupės nariams, kurie nebuvo Lachey, konkurso dalyvis manė, kad Hosmeris buvo blogas dainininkas. Jam viskas blogai, papildoma prasme. Jis vienas blogas vyrukas.

Sukūręs įtampą po diskusijų grupėje, Hosmeris grįžo į sceną ir atsisėdo prie fortepijono. Nė vienas teisėjas, nei konkurso dalyvis nesuprato, kad jis taip pat yra muzikantas.

kiek vertas Chrisas Bermanas

Prašau, būkite blogas, - maldavo varžovas.

Eime, golfo žaidėjas! - sakė Lachey.

Tada Hosmeris sureguliavo mikrofoną taip natūraliai, kad buvo gana aišku, kad jis tai padarė anksčiau. Šis žingsnis privertė Osbourne susigūžti, o Hinesas pasakyti: O, ne! Jis reguliuoja mikrofoną!

Aš turėjau tai padaryti, - sakė Hosmeris. Tai tiesiog nebuvo tinkamoje vietoje. Man nebuvo patogu, aš kažkaip pakoregavau ir tada visi sureagavo. Tai buvo tikra.

Tada Hosmeris meistriškai grojo ir dainavo kelias eilutes iš „Amazed by“ Vieniša žvaigždė. Lachey nusišypsojo, gūžtelėjo pečiais ir pakėlė rankas.

Aplenkęs šią skylę, Hosmeris pasinėrė į klubo namus. Golfo žaidėjas dabar rengia savo būsimą albumą pavadinimu „Patogūs batai“. FootJoys, tikriausiai. Smeigtukai neįtraukti.