Laura Branigan grynoji vertė

Kiek verta Laura Branigan?

Laura Branigan grynoji vertė: 5 milijonai dolerių

Laura Branigan grynoji vertė: Laura Branigan buvo amerikiečių dainininkė, dainų autorė ir aktorė, kurios mirties metu grynoji vertė buvo 5 milijonai dolerių. Laura Branigan gimė Brewster mieste, Niujorke, 1952 m. Liepą, o mirė 2004 m. Rugpjūtį. Ji buvo geriausiai žinoma dėl savo hitų singlų „Gloria“ ir „Self Control“. Kaip aktorė Branigan vaidino filmuose „Delta Pi“ ir „Backstage“ bei pasirodė serialų „ChIPs“, „Automan“ ir „Monstrai“ epizoduose. Kaip dainininkė, jos debiutinis albumas „Branigan“ buvo išleistas 1982 m. „Atlantic Records“. Trečiasis studijinis albumas „Self Control“ buvo išleistas 1984 m. Ir buvo sertifikuotas „Platinum“. Albumas pasiekė 23 vietą Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Top 5 Vokietijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje.

Branigan išleido iš viso septynis studijinius albumus, kurie baigėsi „Over My Heart“ 1993 m. Kitas jos populiariausias singlas „Savikontrolė“ Austrijoje ir Vokietijoje pasiekė 1 vietą, o JAV, Australijoje, Prancūzijoje, Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje - populiariausiųjų penketuką. Tarp kitų populiarių Branigano hitų yra „Solitaire“, „Kaip man turėčiau gyventi be tavęs“, „The Lucky One“, „Ti Amo“, „Satisfaction“, „Spanish Eddie“, „Hold Me“, „I Found Someone“ , „Skaldytas stiklas“, „Meilės jėga“, „Raudok vilką“ ir „Mėnulio šviesa ant vandens“. Ji buvo nominuota dviem „Grammy“ ir Amerikos muzikos apdovanojimams. Laura Branigan mirė 2004 m. Rugpjūčio 26 d., Būdama 52 metų, nuo smegenų aneurizmos.

Laura Branigan grynoji vertė

Laura Branigan

Grynoji vertė: 5 milijonai dolerių
Gimimo data: 1952 m. Liepos 3 d. - 2004 m. Rugpjūčio 26 d. (52 m.)
Lytis: Moteris
Profesija: Dainininkas, aktorius, muzikantas, dainų autorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija