Lauryno Hillo grynoji vertė

Kiek verta Lauryn Hill?

Lauryno Hillo grynoji vertė: 9 milijonai dolerių

Lauryno Hillo grynoji vertė: Lauryn Hill yra amerikiečių dainininkė / dainų autorė, reperė, prodiuserė ir aktorė, kurios grynoji vertė siekia 9 milijonus dolerių. Ji geriausiai žinoma dėl to, kad yra grupės „Fugees“ narė ir dėl tolesnės solinės karjeros.

Ji pradėjo dainuoti ankstyvoje jaunystėje ir paauglystėje pasirodė muilo operoje „Pasauliui pasisukus“ (1991 m.) Ir filme „Seserio veiksmas II: atgal į įprotį“ (1993 m.). Jos „Fugees“ vėl prasidėjo nuo 13 metų, tačiau ją dažnai pertraukė vaidybos koncertai, o vėliau - įstojimas į Kolumbijos universitetą. „The Fugees“ 1994 m. Išleido debiutinį albumą „Blunted on Reality“, o jų tęsinys, 1996 m., „The Score“, tapo daugybe platinų ir sulaukė tarptautinės sėkmės.

„The Miseducation of Lauryn Hill“ (1998), Hillo solo studijos albumas, buvo įvertintas labai gerai. „8x Platinum“ albumas debiutavo 1-oje vietoje „Billboard“ 200 sąraše, pardavė 12 milijonų kopijų ir uždirbo penkis „Grammy“. 2000-ųjų pradžioje Hillas iš visuomenės akivaizdos išnyko dėl šlovės ir nusivylimo muzikos industrija spaudimo. Jos paskutinis pilnametražis įrašas - naujos medžiagos tiesioginis albumas „MTV Unplugged No. 2.0“ (2001), kritikus smarkiai suskaldė ir, nors sertifikuota „Platinum“ komerciškai nesėkminga JAV, 2004 m. Fugees susitikimas truko neilgai. Nuo 2018 iki 2019 metų Lauryn pradėjo „Lauryno kalno 20-mečio pasaulinio turo ugdymą“, o 2020 m. Surengė M. Lauryn Hill koncertų turą, nors kai kurios datos buvo nukeltos dėl koronaviruso pandemijos.

Ankstyvas gyvenimas: Lauryn Hill gimė Lauryn Noelle Hill 1975 m. Gegužės 26 d. Niuarke, Naujajame Džersyje. Ji užaugo baptistų namuose Pietų Oranže, Naujajame Džersyje, su motina Valerie (anglų kalbos mokytoja), tėvu Malu (kompiuterių ir vadybos konsultantu) ir vyresniuoju broliu Malaney. Lauryno šeima mėgo muziką, o Valerie grojo pianinu, o Mal dainavo vestuvėse ir naktiniuose klubuose. Kai Hill mokėsi vidurinėje mokykloje, jos pasirodymas „Žvaigždžių spangled Banner“ krepšinio varžybose buvo toks populiarus, kad jos perdavimas buvo grojamas kituose žaidimuose. 1988 m. Laurynas mėgėjų vakare dainavo „Smokey Robinson“ kūrinį „Who's Lovin 'You“. Ji mokėsi Kolumbijos vidurinėje mokykloje, kur būsima „Scrubs“ žvaigždė Zachas Braffas buvo vienas iš jos klasiokų. Vidurinės mokyklos metais Hill prisijungė prie drąsuolių būrio ir takelio komandos, lankė šokių ir smuiko pamokas ir mokykloje įkūrė evangelijos chorą, lankydamas aukštesnio lygio praktikos kursus ir daugiausia kurdamas „A“.

Kai Hill buvo vidurinės mokyklos pirmakursė, ji kartu su Prakazrel 'Pras' Michel įkūrė grupę „Translator Crew“. Netrukus prie grupės prisijungė „Wyclef Jean“, kurie pradėjo vaidinti vidurinių mokyklų talentų šou ir vietos vitrinose. Paauglystėje Laurynas taip pat lankė vaidybos kursus Niujorke, o 1991 m. Hillas ir Jeanas pasirodė Shakespeare'o „Dvyliktosios nakties“ Off-Broadway hiphopo spektaklyje, į kurį atkreipė agento dėmesį. Laurynas pakartojo Kira Johnsono vaidmenį filme „Kaip pasaulis pasisuka“ vėliau tais pačiais metais, o 1993 m. Ji kartu su Whoopi Goldberg ir Kathy Najimy vaidino filme „Seserio aktas 2: atgal į įprotį“. Steveno Soderbergho filmas „Kalno karalius“ ir baigė vidurinę mokyklą.

Karjera: Hillas, Prasas ir Jeanas pervadino „Translator Crew the Fugees“, o Laurynas ir Wyclefas romantiškai įsitraukė į vienas kitą. 1993 m. „Fugees“ pasirašė sutartį su „Columbia / Ruffhouse Records“ ir išleido albumus „Blunted on Reality“ ir „The Score“ prieš išardydami 1997 m. Jų „Killing Me Softly“ viršelis pasiekė 1-ą vietą kelių šalių topuose. , o žurnalas „Spin“ pavadino jį „tiesiogine klasika“. Tuo metu Hillas lankė Kolumbijos universitetą, tačiau po metų metė. 1997 m. Ji turėjo epizodinį vaidmenį filme „Hav Plenty“ ir kitais metais pasirodė filme „Restoranas“. „The Miseducation of Lauryn Hill“ buvo išleistas 1998 m. Rugpjūtį ir buvo labiausiai įvertintas metų albumas. Albume atsirado populiariausi singlai „Doo Wop (That Thing)“, „Ex-Factor“ ir „Everything Is Everything“.

2001 m. Liepos mėn. Hill filmavo specialųjį „MTV Unplugged“, kuris 2002 m. Gegužės mėn. Buvo išleistas kaip albumas „MTV Unplugged No. 2.0“. Albumas pasiekė 3 vietą „Billboard“ 200 ir kūrinį „Mystery“. iš visiškumo “pelnė Laurynui„ Grammy “nominaciją už geriausią moterų repo solo atlikimą. „Fugees“ trumpam susivienijo 2004 m. Ir pasirodė Dave'o Chappelle'o „Block Party“ koncerte Brukline. Grupė taip pat pasirodė 2005 m. BET apdovanojimuose ir apkeliavo Europą dar nepasibaigus jų susitikimui. 2013 m. Gegužės mėn. Lauryn išleido singlą „Neurotic Society (Compulsory Mix)“, kuris buvo pirmasis per daugiau nei dešimtmetį, ir pasakojo 2014 m. Dokumentinį filmą „Smurto problema“. Hillas prisidėjo dainomis prie „The Passion of the Christ“, „Surf's Up“, „What Happened, Miss Simone?“ Ir „Queen & Slim“ garso takelių, kurias atliko Nas, Common, Mary J. Blige, Johnas Legendas, „Method Man“, Pusha T ir Teyana Taylor.

(Ian Gavan nuotr. / „Getty Images“)

Finansinės problemos ir įkalinimas: Savo karjeros viršūnėje 90-ųjų pabaigoje Lauryn uždirbo maždaug 25 milijonus dolerių iš gastrolių, prekių ir albumų pardavimo. 2001 m. Hill sumokėjo 5 milijonų dolerių sumą gamintojų grupei, kuri teigė, kad padėjo parašyti ir gaminti kai kurias didžiausias jos dainas. Šis įvykis Laurynui buvo šiek tiek nuosmukio pradžia. Ji patyrė ilgą vėlavimą albumuose ir pasitraukė į savo paties primestą tremtį. 2012 m. Jai buvo pateikti trys kaltinimai mokestiniu sukčiavimu. Ji paprasčiausiai nepateikė mokesčių už 1,8 mln. USD pajamų, kurias uždirbo 2005–2007 m. Ji galiausiai pripažino savo kaltę dėl kaltinimų, tačiau tada iš esmės nesistengė susigrąžinti mokesčių ir baudų. 2013 m. Ji buvo nuteista ir tris mėnesius kalėjo.

Asmeninis gyvenimas: Laurynas pradėjo susitikti su vėlyvosios regio legendos Bobo Marley sūnumi Rohanu Marley 1996 m., Kai ji buvo užmezgusi santykius su Wyclef Jean. Hillas ir Marley pasveikino sūnų Zioną 1997 m., Dukrą Selah 1998 m., Sūnų Joshua 2002 m., Sūnų John 2003 m. Ir dukrą Sarah 2008 m. Lauryn taip pat turi sūnų Micah, kuris gimė 2011 m., O tėvas nėra viešai viešas. žinomas. 1996 m. Hill įkūrė ne pelno organizaciją, skirtą rizikos grupės miesto jaunimui, vadinamą Pabėgėlių projektu. Ji surinko lėšų Haičio pabėgėliams ir surengė Harlemo koncertą, kad paskatintų rinkėjų registraciją.

Apdovanojimai ir nominacijos: Lauryn pelnė daugiau nei 60 apdovanojimų už savo darbą, įskaitant tris Amerikos muzikos apdovanojimus, penkis MTV vaizdo muzikos apdovanojimus, du „Billboard“ muzikos apdovanojimus, keturis NAACP vaizdo apdovanojimus, penkis „Soul Train“ muzikos apdovanojimus, du „Source Music“ ir tris „World Music“ apdovanojimus. Apdovanojimai. Ji buvo nominuota 19 „Grammy“ apdovanojimų, 1997 m. Laimėjo geriausią repo albumą ir dueto ar grupės su vokalu su „Fugees“ geriausiu atlikėju ir geriausiu nauju atlikėju, metų albumu, geriausiu R&B albumu, geriausiu moterų R&B vokalo atlikimu ir geriausiu „R&B Song“ už solinį darbą 1999 m., O „Metų albumą“ - už Santanos „Supernatural“ kūrimą 2000 m.

Lauryno Hillo grynoji vertė

Lauryno kalnas

Grynoji vertė: 9 milijonai dolerių
Gimimo data: 1975 m. Gegužės 26 d. (45 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdų 3 colių (1,61 m)
Profesija: Dainininkas, aktorius, įrašų prodiuseris, dainų autorius, reperis, atlikėjas, dainininkas ir dainų autorius, muzikantas, muzikos atlikėjas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija