„Legendos“ palieka imperatoriškuosius rūmus

„Legends in Concert“ juda visai šalia, tačiau tai vis tiek yra reikšmingas žingsnis po 25 metų Imperatoriaus rūmuose.

Gruodžio 13 -ąją bus labai liūdna naktis, sako prodiuserio „On Stage Entertainment“ vyriausiasis veiklos vadovas Brianas Brigneris. Tačiau ji bus laiminga po dviejų naktų, kai „Legends“ atidarys savo atostogų leidinį „Harrah's Las Vegas“.

Nors dviejų kambarių sėdimų vietų skaičius yra beveik plaunamas - apie 600 sėdimų vietų - Brigneris sako, kad pasinaudojo galimybe nuvykti į Harraho pavardę, kuri yra graži firminė vizitinė kortelė.„Legends“ skatina aktyvumą parodų salėje, kurią dabar naudoja Rita Rudner maždaug 130 pasimatymų per metus. Garsenybių apsimetinėjimo revue veiks 51 savaitę per metus, nuo 9 iki 12 pasirodymų kiekvieną savaitę, priklausomai nuo Rudnerio tvarkaraščio.

Sausį „Legends“ planuoja pridėti naują „American Idol“ gamybos dizainerio Andy Walmsley, kuris taip pat atliko Las Vegase „The Scintas“ ir „V - The Ultimate Variety Show“, rinkinį.

Noriu, kad atsirastų „oho“ veiksnys, kurio žmonės nenumatė, sako Brigneris, ir bus lengviau iš naujo paleisti „Legends“ naujoje vietoje.

Niekas vis dar netiki, kad dabartinėje ekonomikoje imperatoriaus rūmai greitai išnyks. Tačiau prieš mažiau nei metus, kai Brigneris sako pradėjęs kalbėti apie šį žingsnį, IP veikė nuolat sklindant gandams, kad jis bus nugriautas arba pertvarkytas neatpažįstamai. „Harrah's“ vis dar siūlo gerą saugumą sudarydamas daugiametį sandorį, sako jis.

Harrah vadovybė nėra pasirengusi pasakyti, kas pakeis reviu Imperatoriaus rūmuose. Tačiau atsakymas turi būti įspūdingas, nes „Legends“ buvo beveik visa kazino tapatybė, įskaitant prekiautojus įžymybių kostiumais prie stalų. …

„Comedy Festival“ šį savaitgalį „Cezario rūmuose“ tęsia kursą trečius metus, nes numalšino iki trijų dienų ir pašalino pardavėjų kaimą, nes tikėjosi bent dalies blogos ekonomikos.

Vis dar yra streso požymių arba bent jau konkuruojančių pasirinkimų perteklius. Džonas Oliveris, britų komikas iš „The Daily Show“, šeštadienio vakarą turi susigrumti su Džeriu Seinfeldu ir Tracy Morgan, o tai gali paaiškinti, kodėl jo svetainė nukreipia jus į pusę bilieto kainos pasiūlymą.

Nuolaidų ieškotojai taip pat gali ieškoti „TBS LOL Lounge“-tiesioginių komikų internetinės transliacijos, kuri yra nemokama tiesioginei auditorijai imperatoriaus pobūvių salėje nuo šiandien iki šeštadienio 18.30 val.

O penktadienį ir šeštadienį „Seinfeld Campus Tour“ autobusas sustoja priešais Cezarius ir siūlo nuo 11 iki 19 val. Mobilųjį TV klasikos atminimo muziejų. …

Barry Manilow auditorija nuo šiandien iki šeštadienio gali gauti ankstyvą „Didžiausių devintojo dešimtmečio dainų“ atranką, kuri parduotuvėse pasirodys pirmadienį. Ji tęsia dešimties metų dešimtmečių Manilow viršelių seriją su „Journey's Open Arms“, Čikagos „Hard to Say I'm Sorry“ ir „Islands In The Stream“ duetu su Reba McEntire.

Tada Manilow neseniai pervadino savo Las Vegaso šou „Ultimate Manilow: The Hits“, o tai reiškia, kad nuo šiol jis daro tik savo hitus. Turite eiti, kad sužinotumėte. …

„Viva Las Vegas“ buvo uždarytas Plaza centre. Garbinga popietinė revue gali pasirodyti, nes ji grojo kažkur mieste nuo 1991 m.

Prodiuseris Dickas Feeney atidavė šou vasarą, tada bandė sumažinti bilieto kainą iki nemokamo gėrimo reklamos spalio mėnesį, tačiau to nepakako. …

Naujasis „The Venetian“ pokerio šou „The Real Deal“ vieną vakaro pasirodymą perkelia nuo 20 iki 22 val. antradieniais (kiti lieka 17 val.). Naujas laikas užtikrins, kad nebus konflikto su paties vedėjo komiko Vinnie Favorito šou „Flamingo“, ir leidžia jaustis vėlai vakare, kaip tai aprašoma pranešime spaudai, o Favorito labiau necenzūruojamoje savo veikoje.

„Deal“ taip pat greitai ištaisė kai kurias pernelyg optimistines kainas, įskaitant kainų pakopą be galimybės žaisti rankinėse konsolėse. Dabar visi, nusipirkę 45 USD bilietą, gali žaisti kartu. …

kiek pinigų turi klintonai

Komikas Sammy Shore'as 18 valandą pasirašo savo naują knygą „Žmogus, privertęs Elvį juoktis“. Antradienį parduotuvėje „Barnes & Noble“, adresu 8915 W. Charleston Blvd. …

Steve'as Dacri šį kartą tikrai prieštarauja ekonomikai. Praėjusį pavasarį tai skambėjo drąsiai, kai stebuklingas stebuklų veteranas pasiūlė $ 300 vakarienės šou priemiestyje esančiame restorane „Six Tables“, tačiau ten jis vyko šešis mėnesius.

„Dacri“ vis dar pakankamai tiki aukščiausios klasės klientų akcijų portfeliais, kad gruodžio 26 d. Atidarytų naują versiją „Intimate Illusions“, skirtą turistams labiau tinkančiam „Charlie Palmer Steak“ „Four Seasons“. Tai vis tiek kainuos 300 USD ir mokesčius, ir vis tiek gros ne didesnėms nei 30 grupėms.