Lionelis Richie atneša hitus ir parodo meistriškumo pamoką

Lionelis Richie spindėjo spindesiu per savo „Planet Hollywood“ vitrinos atidarymo vakarą. (Denise Truscello)Lionelis Richie spindėjo spindesiu per savo „Planet Hollywood“ vitrinos atidarymo vakarą. (Denise Truscello)

Jūs turite savo mėgstamas Lionelio Richie dainas, o aš turiu savo. Bet dabar aš taip pat turiu savo mėgstamus Lionelio Richie anekdotus. Ir kai kurie iš jų man patinka net geriau nei kai kurios jo dainos.

Tiesą sakant, „Richie's Planet Hollywood“ vitrinos „All the Hits“ atidarymo vakaras gali būti pirmas kartas, kai įsitikinau, kad žvaigždė nustojo kalbėti ir pradėjau dainuoti, prieš eidama į „Axis“ teatro laiptelius poilsiui tualete. (Ten esanti eilutė pasiūlė daug kitų bičiulių, sutikusių, kad „Mano likimas“ yra daina, kurią jie galėtų praleisti).

Niekas nesiginčys dėl daugybės dainų, kurios patvirtina pavadinimą: aštuntojo ir devintojo dešimtmečių komodaras ir solo hitų sąrašas, toks įsišaknijęs mūsų kultūroje, kad būrys kantri dainininkų juos perdarė ketverių metų „Tuskegee“ duoklių albumui prieš.Arba, kaip paaiškino pats vyras, tai dainos, kurias aš padarysiu, kad tu negali eiti į darbą, tu negali eiti, tu negali eiti niekur, nebent tu dainuosi su manimi automobilis.

Supranti, ką turiu omenyje kalbėdamas?

& nbps;

Kai kurie anekdotai buvo iš anksto įkelti, pavyzdžiui, Richie sakė norįs, kad vyrai liautųsi pasakoję jam, kiek kartų aš su jumis mylėjau.

caesars palace las vegas švediško stalo kaina

Kiti galėjo būti labiau pritaikyti. Grįžęs į tą patį teatrą, kadaise buvusį „Aladiną“, kuriame 1978 m. Vaidino „Commodores“, Richie trečiadienio miniai pasakė, kad kartą žiūrėjo nuo šios scenos ir visi turėjo tą patį „Afro“, kurį turėjau aš.

Šou vedėjas, kuriam birželio mėn. Visi kelkitės! jis liepė Brick House.

Jis surengė didžiulį „Sail On“ giedojimo chorą vidurio dainoje: ar esi pasiruošęs? Vienas du trys …

Ir jei manote, kad jis liks sėdėti prie to fortepijono visą „Easy“, tada geriausia tiesiog nueiti į Eltono Johno šou.

Richie sakė interviu žurnale: „Juokeliai tarp jų daro naktį ypatingą. Tai yra dalykas, vadinamas pramoga.

Šiek tiek vyresni Eltonas Johnas ir Rodas Stewartas nesiginčytų, tačiau jų pasirodymai Las Vegase leidžia dainoms kalbėti daugiau už save. Tačiau tie vaikinai taip pat turi įvairesnio skambesio katalogą.

Kai kuriuos „Commodores“ uogienes, atstovaujamas „All the Hits“, parašė arba parašė grupės draugai. „Richie“ parašytos baladės, grupės ar solo, dažniausiai pradeda skambėti fortepijonu, kol tampa labiau atpažįstamos chore.

Richie netgi pasinaudojo tuo, kai surinko tris fortepijonines balades - „Still“, „Oh No“ ir „Stuck On You“ - su įdomiu susiejamu pasakojimu apie tai, kaip romantiški susipainiojimai siunčia širdgėlą į namus į savo albumus ar kompaktinius diskus, arba 8 -takeliai arba kasetės, pasitelkti Lionelį Richie.

Richie erzino galimybę, kad Las Vegasas suteiks papildomos produkcijos, tačiau jos buvo menkos ir iš esmės nereikalingos: pora „Dancing on the lubų“ lėktuvų, milžiniškas veidrodinis kamuolys „Hello“, ugnies puodai, liepsnojantys liepsnose, kai „Plytų namas“ trumpam aplenkė Ohajo žaidėjų ugnis.

Ir jis vis dar turi tik penkių grupių grupę, be papildomų atsarginių dainininkų, kurie negroja instrumentais (grupė yra visi bičiuliai padeda paaiškinti, kodėl Richie pasirinko dainuoti „Endless Love“ su visomis namų damomis).

Roko gitaristas Benas Mauro sukūrė „Easy“ ir kai kurias kitas balades šiek tiek mažiau. Tačiau tikrasis kvinteto laikas sustiprėti buvo „Commodores“ mišinys, apvertęs aštuntojo dešimtmečio „Fancy Dancer“ ir „Lady (You Bring Me Up)“ bugį.

Visa tai grojo kaip toks šou, kuriuo Las Vegasas buvo žinomas; taip pažįstamas, kad turėjai sau priminti, kad Richie buvo reta prekė Strip gatvėje prieš šį įsipareigojimą, kuris tęsiasi iki gegužės 18 d. ir sugrąžina jį rugsėjį.

Žinoma, geriau vėliau nei niekada. Ir visi ribiniai gerbėjai greičiausiai ne tik pasakys savo draugams, bet ir grįš kaip pasikartojantys klientai po Richie evangelinio pardavimo darbo.

Galų gale, tai vaikinas, kuris dainuoja „Tikrai“, pakyla prie smailios scenos traukos, uždeda rankas ant klubų ir pareiškia: „Ir amžinai aš būsiu tavo meilužis.

Ar galite juo abejoti? Tu tik pabandyk.

Apžvalga

Kas: Lionelis Richie: visi smūgiai

Kada: 20 val. Trečiadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais iki gegužės 18 d

Kur: „Planet Hollywood Resort“ ašis, 3667 Las Vegas Blvd. Pietų

Bilietai: $ 59-199 (800-745-3000)