Lisa Rinna grynoji vertė

Kiek kainuoja Lisa Rinna?

Lisa Rinna grynoji vertė: 10 milijonų dolerių

Lisa Rinna grynoji vertė: Lisa Rinna yra amerikiečių aktorė ir televizijos laidų vedėja, kurios grynoji vertė siekia 10 mln. Rinna karjera televizijoje truko dešimtmečius, tačiau tikriausiai ji geriausiai žinoma dėl savo vaidmenų dviejose muilo operose, vienoje dienos metu. Mūsų gyvenimo dienos o kita - originalioje versijoje „Melrose Place“.

Ankstyvas gyvenimas: Lisa Rinna gimė Niuport Biče, Kalifornijoje, 1963 m. Liepos 11 d. Būdama 7 metų, Rinna ir jos tėvai persikėlė į Medfordą, Oregono valstiją, kur Rinna praleido likusią savo paauglystės dalį ir galiausiai baigė Medfordo vyresniąją vidurinę mokyklą. Baigusi studijas, ji persikėlė į San Franciską siekdama modelio karjeros, kuri galiausiai paskatino vaidmenis televizijos reklamose. Tada buvo tik laiko klausimas, kada jos pirmoji didelė pertrauka ir šou verslo karjera prasidėjo rimtai.

Aktoriaus karjera: Kai jai buvo 22 metai, Lisa pasirodė Johno Parro muzikiniame klipe „Naughty Naughty“, o 1990 m. Hoganų šeima . Pirmasis didelis vaidmuo buvo „Billie Reed“ NBC muilo operoje Mūsų gyvenimo diena 1996–1998 m. ji grojo „Taylor McBride“ „Melrose Place“ . Ji kartu su vyru Harry Hamlinu buvo ekrane Veronika Marsas ir filmas Seksas, melas ir manija . Rinna tapo laidos vedėja Muilo pokalbis 2002 m. ir laimėjo „Daytime Emmy“ apdovanojimą. 2007 m. Ji perėmė Joaną Riversą kaip „TV Guide Network“ raudonojo kilimo reikalų vedėją, o 2009 m. Ji vaidino Brodvėjaus spektaklyje. Čikaga. Taip pat 2009 m. Buvo pranešta, kad naujojo gamintojai „Melrose Place“ atgimimas atsisakė pasiūlyti Rinnai galimybę pakartoti savo vaidmenį naujojoje laidos versijoje, tačiau, deja, jis buvo atšauktas tik po sezono ir ji niekada nepasirodė. 2011 m. Ji pasirodė svečiuose „Nickelodeon“ serijoje Didelis skubėjimas ir vėliau tais metais Mūsų gyvenimo dienos paskelbė, kad dar kartą grįš į muilo operą vaidindama Billie Reed. Iki šiol ji turėjo keturis pasirodymo etapus: pirmąjį 1992–1999 m., Antrąjį 2002–2008 m. Ir du grįžimo darbus 2012–13 ir 2018 m. Ir ji, kaip ilgametė gerbėjų mėgstamiausia, yra saugi lažintis. Kažkada ateityje grįšiu į pasirodymą. Ji taip pat pasirodė CSI, nepatogu, ir Tai uždaryti.

Amy Sussman / „Getty Images“

Kiti užsiėmimai: Niekada nesitenkina vien tik aktore, Rinna visada skirstydavo laiką tarp vaidybos ir įvairių televizijos programų bei realybės televizijos koncertų. Ji dalyvavo populiariuose realybės šou, tokiuose kaip Šokiai su žvaigždėmis ir Garsenybių mokinys , taip pat nuogas, būdamas šešis mėnesius nėščias, rodė 1998 m. rugsėjo mėn „Playboy“ . Praėjus daugiau nei dešimčiai metų, ji pasirodė ant viršelio „Playboy“ gegužės mėn. Nuo 2002 m. iki 2006 m. Rinna palaikė ryšius su savo muilo operos šaknimis kaip vedėja Muilo pokalbis , pokalbių laida apie tęsiamas muilo operas Muilo tinklas . Ji buvo antrojo sezono epizodo kviestinė teisėja „RuPaul“ vilkimo lenktynės , o 2014 m. ji buvo ABC serijos įžymybių varžovė Dainuok savo veidą.

Rinna taip pat turėjo savo drabužių parduotuvę Sherman Oaks, Kalifornijoje Graži pilka Pranešama, kad ji buvo uždaryta 2012 m. Ji taip pat toliau grumiasi su realybės televizija, įskaitant pasirodymus su vyru Haris Hamlinas vadinamoje laidoje Haris myli Lizą kuris vyko šešis epizodus, ir kaip vienas iš populiariausių „Bravo“ realybės serialų narių, Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės . Kritikas „Los Angeles Times“ apibendrino savo vaidmenį pastarojoje laidoje žaibiškai: „[Jis] žiūrovams patiko savo niekinančiu požiūriu - linksmindamasis iš savęs, įskaitant patobulintas lūpas ir kirpimą, kuriuo ji sportavo dešimtmečius. Ir ji turėjo ranka įsimintiniausiose laidos akimirkose “.

Be savo pasirodymų „Playboy“ , Rinna taip pat puošė viršelius CVLUX , Gyvenimas gerai , „Muilo operos“ žurnalas ir Muilo operos santrauka, taip pat toliau modeliuodamas įvairius prekės ženklus - net įtraukdamas net „2012 m. suknelės už sėkmę“ naudos funkciją. Vėliau buvo pranešta, kad ji uždirbo šaunius 2 milijonus dolerių, kad būtų prekės ženklo garsenybių atstovė. 2019 m. Niujorko mados savaitės renginyje ji vėl grįžo į Kyle'o Richardso ir Shahidos Clayton drabužių liniją.

Asmeninis gyvenimas: Kaip minėta anksčiau, Rinna nuo 1997 metų buvo ištekėjusi už savo kolegos aktoriaus Harry Hamlino. Pora turi dvi dukras: Delilah Belle, gimusią 1998 m., Ir Amelia Gray, gimusią 2001 m., Taip pat posūnį iš ankstesnių „Hamlin“ santykių. Ji taip pat labai atvirai pasakojo apie plastinės chirurgijos istoriją įvairiais savo karjeros momentais, taip pat naudojo „Botox“ ir „Juvéderm“ injekcijas. Pirmoji, anot jos, vis dar naudojasi, tačiau taip pat sakė, kad gailisi pastarųjų.

Nekilnojamasis turtas: Dėka Rinnos realybės šou žvaigždės (ypač dėl Tikrosios namų šeimininkės Beverli Hilse ), jos namams Beverli Hilse daug dėmesio sulaukė žiniasklaida. Penkių miegamųjų dvaras išsidėsčiusi daugiau nei 4 000 pėdų gyvenamojo ploto su tokiais prisilietimais kaip masyvi sūkurinė vonia ir daug natūralios šviesos, kurį anksčiau turėjo kitos garsios asmenybės, tokios kaip Bonnie Raitt ir prodiuseris / kompozitorius Quincy Jonesas. Pranešama, kad jo vertė yra apie 4 milijonus dolerių.

Lisa Rinna grynoji vertė

Lisa Rinna

Grynoji vertė: 10 milijonų dolerių
Gimimo data: 1963 m. Liepos 11 d. (57 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 6 colių (1,7 m)
Profesija: Pokalbių laidų vedėjas, aktorius, verslininkas, modelis
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija