Ilgametė Las Vegaso inkarė Monica Jackson palieka „Fox 5“

Monika Jackson, 14 metų veteranė „Fox 5“ transliacijų komanda, paskelbė, kad penktadienį palieka stotį. („Twitter“)Monika Jackson, 14 metų veteranė „Fox 5“ transliacijų komanda, paskelbė, kad penktadienį palieka stotį. („Twitter“)

Monica Jackson , 14 metų „Fox 5“ transliacijos komandos veteranė paskelbė, kad nuo penktadienio palieka stotį.

Džeksono valdymo bendrovės „7Dayz LLC“ ir „MOJ Management“ pareiškime Jackson sakė, kad ji išvyksta, nes baigiasi jos sutartis su stotimi.

l. Rono Hubbardo grynoji vertė

Man patiko laikas „Fox 5“ ir labai vertinu žiūrovų bei mano kolegų palaikymą stotyje, sakoma Džeksono pranešime. Laukiu savo būsimų pastangų čia, Las Vegase, įskaitant nacionalinės televizijos laidos kūrimą, gamybą ir pradžią, skirtą talentingiems žmonėms ir mūsų didžiojo miesto galimybėms.kiek metų yra Džonis Krofordas iš šaulio

Jacksono pareiškimą paskelbė jos vyras, Delano , jos valdymo įmonės prezidentė.

Jacksonas yra kilęs iš Detroito ir baigė koledžą Weberio valstijos universitete Ogdene, Juta. Ji buvo „Fox 5“ ryto naujienų laidos inkarė ir populiari stoties „More“ laidos narė. Džeksonas iš pradžių dirbo savo gimtajame mieste Detroite, o po kelerių metų persikėlė į Las Vegasą kaip ryto eismo inkaras Greensboro, N.C.