Ludacriso grynoji vertė

Kiek verta Ludacriso?

„Ludacris“ grynoji vertė: 25 milijonai dolerių

„Ludacris“ grynoji vertė: Apdovanojimų pelniusio reperio ir aktoriaus Ludacris grynoji vertė siekia 25 milijonus dolerių. Kaip vienas geriausiai atpažįstamų vardų muzikos industrijoje, Ludacrisas sukaupė nemažą turtą ir pelnytą vaizduotės ir novatoriško muzikanto reputaciją. Be kitų „Hip-Hop“ bendruomenės pionierių, „Ludacris“ padėjo nepakartojamą gilaus „South Hip-Hop“ skambesį į pagrindinę sritį. Be savo muzikinės karjeros, Ludacrisas tapo nusistovėjusiu aktoriumi, turinčiu ilgą sąrašą įspūdingų savo vardo kreditų. „Ludacris“ yra pelnęs daugybę apdovanojimų, įskaitant „Ekrano aktorių gildijos“ apdovanojimą, „Kritikų pasirinkimo“ kino apdovanojimą, MTV muzikos vaizdo apdovanojimą ir tris „Grammy“ apdovanojimus. Ludacris taip pat tyrinėjo kitas verslo įmones, įskaitant savo įrašų kompanijos „Disturbing Tha Peace“ įkūrimą.

Ankstyvas gyvenimas

1977 m. Rugsėjo 11 d. Champaign mieste, Ilinojaus valstijoje, gimė jaunas berniukas. Nors gimdamas jis buvo pavadintas Christopheriu Brianu Bridgesu, vėliau pasaulis jį pažino tiesiog kaip „Ludacris“. Netrukus tiltai persikėlė į Čikagą, kur trumpam lankė vidurinę mokyklą. Jis buvo vienintelis sūnus savo šeimoje, ir pora dažnai persikėlė į Ameriką. Po metų vidurinės mokyklos Čikagoje Christopheris Bridgesas lankė vidurinę mokyklą Virdžinijoje. Po metų šeima vėl persikėlė - šįkart į Atlantą. Šiame mieste Christopheris Bridgesas padėjo savo šaknis ir įsitraukė į muzikos bendruomenę.

Ankstyva patirtis su muzika

Po vidurinės mokyklos Christopheris Bridgesas dalyvavo Džordžijos valstijos universitete, kur studijavo muzikos vadybą. Nors tai buvo pirmasis tikras „Bridges“ muzikos industrijos skonis, atlikėjas repetus rašė nuo devynerių metų. Nuo keturiolikos metų jis taip pat buvo susijęs su mėgėjų repo grupėmis. Kol mokėsi koledže, Ludacrisas užmezgė ryšius su kitais šios srities reperiais, pavyzdžiui, Timbalandu. Ludacrisas apie savo buvimą sužinojo po pasirodymo Timbalando kūrinyje „Phat Rabbit“ ir greitai pradėjo dirbti su savo debiutiniu albumu.

Debiutiniai albumai

Debiutinio Ludos albumo įrašai, Incognegro , prasidėjo 1998 m. Įrašymo metu reperio sceninis vardas tapo dėmesio centru. Aiškindamas savo vardo kilmę, muzikantas nurodė savo „susiskaldžiusią asmenybę“, kurią jis laikė beprotiška ar „juokingą“. Akivaizdu, kad paskutinės keturios jo sceninio vardo raidės yra nuoroda į jo vardą Chrisą. Nors albumas nebuvo labai sėkmingas, kai buvo išleistas 1999 m., Jame buvo pakankamai populiarių singlų, kad reperis patektų į žemėlapį.

Į singlus pateko „Def Jam Records“, kuris pasirašė „Ludacris“ ir padėjo jam sukurti pirmąjį albumą pagrindinei įrašų kompanijai: Pirmą kartą atgal . Šis albumas buvo daug sėkmingesnis už pirmąjį, savarankiškai išleistą įrašą, ir pasiekė ketvirtąją vietą JAV Skelbimų lenta 200. Albume buvo žinomi muzikos industrijos vardai, įskaitant Nate'ą Doggą, Pharrellą ir UGK.

Vėliau albumai

Kiti du reperio albumai buvo Moufo žodis ir Vištiena-n-Alus . Pastarasis albumas buvo mažiau populiarus nei pirmasis dėl sėkmingų singlų trūkumo. Tai pasakius, „Ludacris“ iki 2003 m. Pabaigos tapo įprastu pavadinimu. Įvairių abiejų albumų singlų pakako, kad „Ludacris“ karjera būtų pirmyn. Jo muzikiniai vaizdo įrašai buvo ypač naudingi įrankiai, kurie laikė reperį dėmesio centre, ir per šį laiką jis buvo nominuotas „Grammy“. Jis taip pat bendradarbiavo su tokiais pagrindiniais vardais kaip Snoop Dogg, Chingy ir Kanye West.

Ketvirtasis „Ludacris“ albumas Raudonųjų žibintų kvartalas, debiutavo „Billboard“ topų pirmoje vietoje ir jame pasirodė tokie atlikėjai kaip „DMX“, „T.I.“ ir „Nas“. 2006 m. Ludacris išleido penktąjį albumą Išlaisvinimo terapija. Jis tęsė bendradarbiavimą su kitais atlikėjais ir kūrė hitų singlus, iš kurių žymiausias buvo „Money Maker“, kuris tapo singlu numeris vienas. Pats albumas taip pat pasiekė pirmąją vietą Skelbimų lenta albumų topai, pardavus 309 000 vienetų.

2008–2009 m. „Ludacris“ išleido dar du albumus: Proto teatras ir Seksų mūšis . Nors juose buvo daug žymių singlų ir bendradarbiavimas su žinomais atlikėjais, albumai pasirodė ne taip gerai, kaip ankstesni Ludos įrašai. Išleidęs kitą albumą, Ludacrisas stipriai sugrįžo, Ludaversalas . Albumas sulaukė teigiamų atsiliepimų ir debiutavo trečioje vietoje Skelbimų lenta 200.

Ludacriso grynoji vertė

(Alberto E. Rodriguezo / „Getty Images“ nuotr.)

Aktoriaus karjera

Savo muzikinę sėkmę Ludacris papildė įspūdinga aktoriaus karjera. Ludacrisas labiausiai garsėja vaidmenimis tokiuose filmuose kaip Greiti ir įsiutę serija, Šurmulys ir srautas ir Avarija. Jis taip pat pasirodė įvairiuose televizijos šou ir vaizdo žaidimuose.

Verslo įmonės

Ludacriso muzikinė karjera sudaro didelę jo turto dalį. Vien nuo 2014 m. Rugpjūčio iki 2015 m. Rugpjūčio Ludacris uždirbo maždaug 8 milijonai dolerių iš įvairių jo vaidybos ir muzikinių pastangų. Tai sakant, „Ludacris“ dalyvavo daugybėje kitų verslo projektų. Tai apima „Conjure Cognac“, kurį jis turi kartu, ir „Ludacris“ vadinamą „Soul“ ausinių liniją. Reperis užsiima nekilnojamuoju turtu ir turi savo restoraną. „Ludacris“ taip pat uždirba pinigus naudodamas prekės ženklo patvirtinimus, ypač per „Puma“.

Muzikinis stilius

Priešingai nei dauguma Pietų reperių, Ludacris teka greitai ir laukiškai. Ludacris taip pat dažnai įpina komedijas į savo dainų tekstus. 2007 m. Ludacris pakeitė savo stilių, kad į savo muziką žiūrėtų tamsiau ir rimtiau.

„Ludacris“ karjeros pajamos pagal metus
2007 m 16 mln
2008 m 14 milijonų dolerių
2009 m 10 milijonų dolerių
2010 m 16 mln
2011 m 12 milijonų dolerių
2012 m 12 milijonų dolerių
2013 m 12 milijonų dolerių
2014 m 8 milijonai dolerių
2015 m 8 milijonai dolerių
2016 m 10 milijonų dolerių
2017 m 8 milijonai dolerių
2018 m 6 mln
Iš viso 132 mln

Nekilnojamasis turtas

2007 m. Ludacris sumokėjo šiek tiek daugiau nei 1 mln. USD už daugiabučio namo Los Andžele. Vėliau tame pačiame pastate jis nusipirko antrą vienetą. Galiausiai jis pardavė vieną iš vienetų už maždaug 200 000 USD nuostolį. 2014 m. Sausio mėn. Ludacris sumokėjo 4,8 mln. USD už namą Holivudo kalvose Los Andžele. Jam jau seniai priklauso labai didelis ir įspūdingas dvaras Fajetevilyje, Džordžijos valstijoje. 2009 m. Gaisras sunaikino jo baseino namą. Liepsnos metu jo nebuvo namuose. Tai yra jo pagrindinė teisėta gyvenamoji vieta, į kurią svarbu atkreipti dėmesį prieš skaitant kitą pastraipą ...

Ludacris Pinigų problemos?

2014 m. Vasario mėn. Buvusią merginą į teismą Ludacris kreipėsi dėl vaiko išlaikymo išmokų. Jo buvusi draugė Tamika Fuller reikalavo 15 000 USD per mėnesį, kad padėtų jai užauginti dukrą Cai, kuri tuo metu buvo dvejų metų. Šokiruojantis, Ludacris pranešė teisėjui, kad tuo metu jis kovojo dėl pinigų. Jis pranešė, kad visos jo pajamos už 2013 metus buvo tik 55 000 USD, tačiau jis atskleidė, kad pastaraisiais mėnesiais jo pajamos buvo maždaug 26 000 USD. Ludacrisas teisėjui taip pat sakė, kad laukia didelio atlyginimo, kurio laukia artimiausi „Greitų ir įsiutusių“ filmai, tačiau gamyba tuo metu buvo sustabdyta dėl tragiškos Paulo Walkerio mirties 2013-ųjų gruodį.

Pagal Gruzijos įstatymus, apskaičiuojant paramos išmokas atsižvelgiama į Abi tėvų pajamas. Luda pasinaudojo šia taisykle, norėdamas teigti, kad jo bendra įmoka neturėjo viršyti 1800 USD per mėnesį. Galiausiai teisėjas nurodė mokėti 7000 USD per mėnesį.

Per ateinančius 18 mėnesių po sprendimo, nuo 2014 m. Rugpjūčio iki 2015 m. Rugpjūčio, Ludacris galų gale uždirbo 8 milijonai dolerių iš įvairių jo vaidybos ir muzikinių pastangų.

Santrauka

Šiuo metu „Ludacris“ grynoji vertė yra 25 milijonai dolerių. Pirmą kartą jis tapo žinomas kaip reperis 2000-ųjų pradžioje-viduryje. Šiandien jis bene geriausiai žinomas kaip viena iš „Greitų ir įsiutusių“ filmų franšizės žvaigždžių. Jis taip pat yra verslininkas, kuriam priklauso daugybė įmonių, įskaitant įrašų kompaniją ir konjako prekės ženklą. Visas jo gimimo vardas yra Christopheris Brianas Bridgesas.

Ludacriso grynoji vertė

Ludacris

Grynoji vertė: 25 milijonai dolerių
Gimimo data: 1977 m. Rugsėjo 11 d. (43 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 7 colių (1,721 m)
Profesija: Reperis, aktorius, verslininkas, kino prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija