„M&M Soul Food Cafe“ išsilaiko gerai paruoštų patiekalų dėka-APŽVALGA

Padavėja TaShara McCray, kairėje, atneša maistą klientams „M&M Soul Food Cafe“ adresu 2211 Las Vegas Blvd. South in Las Vegas Šeštadienis, 2016 m. Sausio 2 d. Jason Ogulnik/Las VegasJournalPadavėja TaShara McCray, kairėje, atneša maistą klientams „M&M Soul Food Cafe“ adresu 2211 Las Vegas Blvd. South in Las Vegas Šeštadienis, 2016 m. Sausio 2 d. Jason Ogulnik/Las VegasJournal Vištienos ir vaflių užsakymas matomas „M&M Soul Food Cafe“, adresu 2211 Las Vegas Blvd. South in Las Vegas Šeštadienis, 2016 m. Sausio 2 d. Jason Ogulnik/Las VegasJournal Restoranai valgo „M&M Soul Food Cafe“, adresu 2211 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase šeštadienį, 2016 m. Sausio 2 d. Jasonas Ogulnikas/Las VegasJournal Šamus galima pamatyti „M&M Soul Food Cafe“, adresu 2211 Las Vegas Blvd. South in Las Vegas Šeštadienis, 2016 m. Sausio 2 d. Jason Ogulnik/Las VegasJournal Meniu elementų vaizdai vilioja praeivius „M&M Soul Food Cafe“, adresu 2211 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase šeštadienį, 2016 m. Sausio 2 d. Jasonas Ogulnikas/Las VegasJournal Vadybininkas Shallen Williams rūšiuoja pyrago gabalus „M&M Soul Food Cafe“, adresu 2211 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase šeštadienį, 2016 m. Sausio 2 d. Jasonas Ogulnikas/Las VegasJournal „M&M Soul Food“ kavinė, 2211 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase matomas šeštadienis, 2016 m. Sausio 2 d. Jasonas Ogulnikas/Las VegasJournal Vakarienės laukia užsakymų „M&M Soul Food Cafe“, adresu 2211 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase šeštadienį, 2016 m. Sausio 2 d. Jasonas Ogulnikas/Las VegasJournal

„Soul/Southern“ maistas Pietų Nevados valstijoje auga ir mažėja jau daugelį metų, kai kurios vietos atveria dideles fantazijas, tačiau trumpa ateitis, kitos tarsi slysta į rinką ir iš jos, o net įsteigti restoranai nukrinta. kelyje sunkiais ekonominiais laikais. Visa tai ištvėrė „M&M Soul Food Cafe“.

kiek uždirba rhett ir link

Jei atmintis neapgauna, pirmasis „M&M“ restoranas Las Vegase buvo atidarytas mažiausiai prieš 10 metų šiaurės vakarinėje slėnio dalyje. Prieš keletą metų ji persikėlė į Vakarų Čarlstono bulvarą; daug naujesnis yra tas, kurį neseniai aplankėme, Las Vegaso bulvare pietuose, Stratosferos šešėlyje.

Naujoji vieta yra didelė atvira erdvė, papuošta gana paprastai ir, jei neklystame, papuošta ta pačia dekoratyvine plytele, kuri būdinga Vakarų Čarlstonui. Jie taip pat yra atsidavę gana paprastam, bet gerai atliktam sielos maistui. Abiejose vietose viskas gerai prasideda nuo karšto vandens kukurūzų duonos, retai (šiose dalyse ar bet kurioje kitoje) matomų apvalių, šiek tiek traškios tekstūros gabalėlių, kurie, sulankstyti šiek tiek sviesto, yra dangus lėkštėje.„M&M“ meniu nėra daug užkandžių, o jie buvo be keptų žalių pomidorų, todėl mes valgėme su raudonomis pupelėmis ir ryžiais (9 USD), patiektais su kaupu dubenyje, porcija, kuri lengvai galėjo būti valgis. Pupelės buvo pakankamai sotios ir giliai aromatizuotos, tačiau šis patiekalas nustebino. Meniu sakė, kad bus karšta nuoroda. Nemėgstu karštų nuorodų dėl jų pernelyg minkštos tekstūros, tačiau virtuvė meistriškai įbrėžė apvalkalą ir ant grotelių kepė dešrelę, o tai eksponentiškai pagerino tekstūrą.

kiek yra Brado Pito grynoji vertė

Kepta vištiena (13,99 USD, plius 1 USD už visą baltą mėsą) buvo gera, auksinė, neįtikėtinai traški danga sudaužė, kad užleistų vietą drėgmei. Visa porcija (galima gauti pusę porcijų) turėjo būti trys gabaliukai, tačiau kadangi mums buvo patiekti sparneliai su didele krūtinės puse, jie įtraukė tris iš jų. (Per daug valgyti, bet tam skirti išsinešimo konteineriai.)

Trumpi šonkauliai (18,99 USD už visą porciją) buvo kruopščiai troškinti, todėl jie buvo visiškai drėgni ir švelnūs. Juose galima rinktis padažą ar kepsninės padažą, o pastarasis turėjo visus būdingus bruožus, kad yra iš butelio.

Ir šalutiniai patiekalai. Pilnos porcijos ateina su trimis, todėl mes ėjome ta kryptimi; kaip banchanas prie korėjiečių kepsnių, šoniniai patiekalai rodo pietietiško/soul-food restorano stiprybę, todėl norėjome išbandyti kuo daugiau.

ledo t ir kokoso grynoji vertė

Kepta okra buvo tobula, danga tobulai trapi ir tobula folija minkštai (bet ne klampiai) okra viduje. Saldžiosios bulvės buvo palaimintos švelniu medaus bučiniu. Bulvių salotos buvo gana geros; ryžiai ir padažas privertė mus norėti, kad gautume padažą su trumpais šonkauliais; o makaronai ir sūris buvo puikūs, jei ne itin sūrūs. Kukurūzų duonos padažas buvo sausas, bet koks kukurūzų duonos padažas nėra?

Aptarnavimas visur buvo labai geras. Mačiau keletą komentarų apie lėtą aptarnavimą, tačiau buvome susodinti ir nedelsiant aptarnauti. Nors atrodė, kad šiek tiek per ilgai išėjo raudonosios pupelės ir ryžiai, visa kita buvo gerai suplanuota.

Turint omenyje netikėtumus, kurie užklupo pietų/„soul-food“ restoranus Pietų Nevadoje, ir mano apgailėtiną krištolo rutulio trūkumą, nekilčiau pavojus spėlioti apie „M&M Soul Food“ ateitį. Tačiau su karštu sielos maistu ir šiltu pietietišku svetingumu tikimės, kad jis bus ilgalaikis.

Kaip „Neon Las Vegas“ „Facebook“: