Maria Sharapova Grynoji vertė

Kiek verta Maria Sharapova?

Maria Sharapova grynoji vertė: 180 milijonų dolerių

Marijos Sharapovos grynoji vertė ir pajamos iš karjeros: Maria Sharapova yra buvusi profesionali Rusijos tenisininkė, kurios grynoji vertė siekia 180 milijonų dolerių. Nors ji konkuruoja tarptautiniu mastu dėl Rusijos, ji nuolat gyveno JAV nuo 1994 m. Per savo karjerą Sharapova penkis kartus užėmė pirmąją vietą pasaulyje, iš viso 21 savaitę. Mario Sharapova teniso pasaulyje buvo švenčiama dėl savo protinio tvirtumo per ilgą ir garsų karjerą.

Pajamos / patvirtinimai: 11 metų iš eilės Marija Šarapova buvo geriausiai apmokama moterų sportininkė pasaulyje. Manoma, kad ji uždirbo daugiau nei 285 milijonus JAV dolerių nuo tada, kai 2001 m. Tapo profesionalia. Jos turtus teikia ne tik jos teniso karjera, bet ir įvairūs prekės ženklo patvirtinimai bei papildomos verslo įmonės.

Ankstyvas gyvenimas: Maria Jurjevna Šarapova gimė 1987 m. Balandžio 19 d. Nyagane, Rusijoje. Jos gimimo metu tauta buvo žinoma kaip Sovietų Sąjunga. 1986 m. Černobylio katastrofa įvyko pusiau netoliese, todėl jos tėvai prieš Marijai gimstant buvo priversti persikelti į Nyaganą. Kai Marijai buvo treji, šeima vėl persikėlė į Sočį.

Marija Šarapova pirmą kartą pradėjo žaisti tenisą būdama ketverių. Kai Šarapovai buvo vos šešeri metai, jos potencialas buvo akivaizdus. Apsilankiusi įgūdžių klinikoje, jos instruktorė rekomendavo jai dalyvauti IMG akademijoje Floridoje. Nors jos šeima nebuvo turtinga, tėvas pasiskolino reikiamus pinigus ir 1994 m. Kartu su dukra persikėlė į Jungtines Valstijas. Po dvejų metų Maria šeima prie šeimos prisijungė galiausiai gavusi vizą. Galų gale, IMG atsisakė metinio mokesčio už mokslą, pasirašęs ją pagal sutartį. Būdama 9 metų ji oficialiai įstojo į profesionalias teniso treniruotes.

Karjera: 2000 m. Sharapova atvyko į sceną su pergale Eddie Herro tarptautiniame jaunių teniso čempionate. Tuo metu jai buvo vos 16 metų. Iki 14 metų ji tapo profesionalia tenisininke. Nors WTA rungtynes ​​ji pradėjo laimėti iškart, bet iš pradžių ji galėjo žaisti kiek profesionalių žaidimų. Tai paskatino ją grįžti į jaunių turnyrus. Ji pateko į „Australian Junior Open“ finalą ir tapo jauniausia visų laikų mergina. Iki 2002 m. Pabaigos ji užėmė šeštąją vietą jaunių pasaulio reitinge ir turėjo tris pergales turnyre.

2003 m. Šarapova galėjo žaisti visą turnyrą kaip profesionalė, metus užbaigusi dviem pergalėmis turnyre ir 50 geriausių reitingų. 2004 m. Ji įsiveržė į dvidešimtuką ir „DFS Classic“ įveikė Sereną Williams. Žurnalistai tai pavadino vienu nuostabiausių teniso istorijoje. Nuo to laiko Sharapova buvo laikoma rimta varžove dėl titulų ir daugelį metų išliko dešimtuke.

Jos sėkmė susilaukė daugybės naujų gerbėjų, ir ji 2004 m. Toliau žavėjosi, patekusi į Ciuricho atvirojo čempionato finalą ir WTA pasaulio turo čempionato finale įveikusi Sereną Williams. 2005 m. Pradžioje Šarapova greitai užėmė trečiąją vietą pasaulio reitinge. Po daugiau pergalių ji užėmė pirmąją poziciją ir sugebėjo ją išlaikyti ir išjungti visus metus, kol galiausiai ją aplenkė Lindsay Davenport.

Nors Šarapovai prasidėjo uolus 2006-ųjų metų etapas, ji finišavo pergalinga „Acura Classic“, „US Open“ ir „Ciurich Open“ varžybose. Iki metų pabaigos ji užėmė antrąją vietą pasaulio reitinge. 2007 m. Šarapova, patekusi į „Australian Open“ finalą, vėl pasiekė pirmąją vietą. Ji sugebėjo septynias savaites išsilaikyti aukščiausioje vietoje, kol nuostoliai ją pasivijo. Tada ji praleido nemažą sezono dalį dėl peties traumos. Nors jai pavyko laimėti „Acura Classic“, Šarapova metus baigė prastai ir vos spėjo išsilaikyti tarp 5 geriausių.

Getty

Šarapova grįžo į dominuojančią formą 2008 m., Laimėjusi „Australian Open“. Įpusėjus sezonui, Šarapova susigrąžino vietą pirmoje vietoje. Deja, jos petys ir toliau ją dirgino ir pastarojoje metų pusėje smuko į formą. Rentgenas tada atskleidė, kad peties trauma buvo daug rimtesnė, nei iš pradžių įtarta, todėl ji turėjo būti operuota.

Pasveikusi po operacijos rimtai paveikė Šarapovos karjerą ir turnyrinę lentelę pasaulio reitinge. Kol atsigavo, ji nukrito į pasaulio reitingą 126. Iki 2009 m. Vasaros Šarapova grįžo į tenisą ir nuolat atkūrė savo formą. Ji metus baigė užimdama 14 vietą. Nors bloga jos forma tęsėsi visą 2010 m., Ji palaipsniui tobulėjo. 2011 m. Sharapova vėl laimėjo titulus, o daugybė daug žadančių rezultatų leido jai grįžti į ankstesnę formą. Vis dėlto metų pabaigoje įvyko nelaimė, nes ji patyrė rimtą čiurnos traumą - nors jai pavyko finišuoti užimant reitingą tarp 5 geriausių.

Nors kulkšnies trauma ir toliau vargino ją einant į 2012 m., Ji netrukus pakilo į antrąją vietą pasaulio reitinge. Tais metais ji iškovojo sidabrinį olimpinį medalį ir trumpam susigrąžino reitingą numeris vienas. 2013 m. Šarapova pasirodė gerai, tačiau galų gale metus baigė dar viena peties trauma. 2014-ieji pažymėjo Sharapovos sugrįžimą. Ji laimėjo „Stuttgart Open“, „Madrid Open“ ir „French Open“, o metai baigėsi antrąja vieta pasaulyje.

2015 m. Svarbiausias metų laimėjimas buvo ketvirtasis „Australian Open“ laimėjimas. 2016 m. Jos sezoną kankino traumų bėdos. Kad sužeidimas būtų įžeidžiantis, Šarapova buvo sustabdyta dėl dopingo vartojimo, nors ji tvirtino, kad paprasčiausiai laikėsi savo gydytojo rekomendacijų ir nė nenumanė, kad pažeidžia kokias nors taisykles. 2017 m. Ji grįžo iš sustabdymo ir laimėjo savo pirmąjį WTA titulą per ketverius metus.

2018-ųjų pradžioje Sharapova pagaliau pradėjo atsilikti į 25-ą pasaulio reitingo vietą. Tačiau iki metų pabaigos buvo aišku, kad jos karjera eina į pabaigą, ir ji finišavo užimdama 29 vietą. 2019 m. Tolesni sužeidimai ir toliau sulaikė ją. 2020 m. Maria Sharapova nusprendė pasitraukti iš teniso netrukus sužaidusi 800-ąsias rungtynes.

Nekilnojamasis turtas : 2020 m. Spalio mėn. Marija sumokėjo 8,6 mln. USD už penkių arų turtą Summerlande, Kalifornijoje.

Maria Sharapova Grynoji vertė

Marija Šarapova

Grynoji vertė: 180 milijonų dolerių
Gimimo data: 1987 m. Balandžio 19 d. (33 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 1,88 m (6 pėdos)
Profesija: Tenisininkas, modelis, sportininkas
Tautybė: Rusija
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija