„Max's“ restorane susipina filipiniečių ir amerikiečių įtaka

Roy Cabulang aptarnauja klientus restorane „Max's“, adresu 1290 E. Flamingo Road, šeštadienį, 2016 m. Rugpjūčio 27 d. (Bill Hughes/Las VegasJournal)Roy Cabulang aptarnauja klientus restorane „Max's“, adresu 1290 E. Flamingo Road, šeštadienį, 2016 m. Rugpjūčio 27 d. (Bill Hughes/Las VegasJournal) Jonathanas Gomezas gamina maistą „Max's“ restorano 1290 E. Flamingo Road virtuvėje šeštadienį, 2016 m. Rugpjūčio 27 d. (Bill Hughes/Las VegasJournal) Visa kepta vištiena rodoma „Max's“ restorane, adresu 1290 E. Flamingo Road, šeštadienį, 2016 m. Rugpjūčio 27 d. (Bill Hughes/Las VegasJournal) Jonathanas Gomezas gamina maistą „Max's“ restorano 1290 E. Flamingo Road virtuvėje šeštadienį, 2016 m. Rugpjūčio 27 d. (Bill Hughes/Las VegasJournal) Restorano „Max“ interjeras parodytas 2016 m. Rugpjūčio 27 d., Šeštadienį, adresu 1290 E. Flamingo Road. (Bill Hughes/Las VegasJournal)

Namas, kuriame buvo kepta vištiena, „Max's“ restoranas save vadina ir pakankamai teisingas.

Pranešama, kad „Max's“, kuriai naudojama potekstė „Filipinų virtuvė“, buvo pradėta 1945 m. Šios šalies Kvizono mieste, kur patiekiami amerikietiški geografiniai ženklai su kepsniais ir gėrimais, ypač šeimos receptu kepta vištiena, kuri vis dar patiekiama savo restoranuose Filipinuose ir visame pasaulyje. Šiaurės Amerika.

Ir tai tikrai gera kepta vištiena (9,99 USD už pusę arba 14,99 USD už visą), traški pluta virsta auksinėmis drožlėmis ir pasiduoda supermoistinei mėsai. Tai taip pat gana nuobodu pagal šiandienos standartus - amerikiečiams viskas patiko daug aiškiau 1945 m., Tačiau tai pakankamai lengvai ištaisoma naudojant bananų kečupo, Vorčesterio ir karšto padažo mišinį, siūlomą meniu ir prieinamą ant stalo. Su juo: kai kurios tikrai geros, šiek tiek traškios saldžiųjų bulvių bulvytės, kurios atrodė su juo, bet pasirodė papildomai kainuojančios (2,50 USD).

Ne visi filipinietiški patiekalai lengvai išverčiami į amerikietišką gomurį, tačiau vienas, kuris tai daro, yra į eggrolį panašus lumpiangas, siūlomas dviem „Max“ meniu variantais. Idėja išbandyti abu buvo sužlugdyta, kai serveris pasakė, kad jų bus apie 16 - nors jis sakė, kad jie buvo nedideli, tačiau jie buvo tokie - todėl laikymasis vienkartinio Šanchajaus (8,99 USD) atrodė kaip kelias. Ir jie buvo puikūs, žinoma, kad emigrantai įgyja potraukį. Ypač traškūs įvyniojimai apgaubė maltos kiaulienos ir daržovių mišinį, o saldžiarūgštis padažas iš šono suteikė papildomo skonio, kurio net nereikėjo. Jie buvo patiekiami savotiškame dubenyje, pagamintame iš keptos „Lumpiang“ įvyniojimo medžiagos.

Patiekalas, kuris pasirodė ne taip lengvai išverstas į Amerikos gomurį, buvo kare kare (13,99 USD už įprastą arba 22,99 USD už didelį), kuris buvo jautienos-žemės riešutų troškinys, kuris skambėjo daug geriau nei pasirodė. Mes tikėjomės, kad jautienos blauzdelė ir jaučio uodega bus kaulėta, ir jos buvo, bet tirštas žemės riešutų padažas neturėjo žemės riešutų skonio ir iš tikrųjų buvo tarsi vandeningo skonio, nors ir nebuvo per plonas. Praeinantis darbuotojas paragino mus džiazuoti su juo patiekta krevečių pasta, ir tai yra įgytas skonis, jei kada nors buvo. Meniu sakė, kad tai namų specialybė ir vietinis delikatesas, tačiau kitą kartą mes pasiliksime prie „pancit“.

Aptarnavimas buvo geras, į klausimus buvo atsakyta iškart ir pasiūlyta informacija, kai tik atrodydavome šiek tiek abejotini. Tai taip pat maloni vieta, buvęs grandinės kepsnių restoranas su atvira, erdvia išvaizda, aptakus ir patogus.

Galiausiai, kiek jums patiks „Max's“ restoranas, labai priklauso nuo to, kaip esate susipažinęs su filipinietišku maistu. Tačiau, kalbant apie keptą vištieną, visi tie GN buvo teisingame kelyje.

Apžvalga

„Max‘s“ restoranas, 1290 E. Flamingo Road (Maryland Parkway); 702-433-4554

Esmė: Labai gera (jei šiek tiek švelni) kepta vištiena ir puikus lumpiangas, nors jautienos-žemės riešutų troškinys su krevečių pasta, matyt, yra įgytas skonis.