Melissa Gorga grynoji vertė

Kiek verta Melissa Gorga?

Melissa Gorga grynoji vertė: 2 milijonai dolerių

Melissa Gorga grynoji vertė: Melissa Gorga yra realybės televizijos žvaigždė, kurios grynoji vertė yra 2 milijonai dolerių. Tai yra bendra grynoji vertė su vyru Joe Gorga. 2012 metais paaiškėjo, kad Melissa ir Joe yra skolingi. Pranešama, kad pora buvo skolinga 2,25 milijono dolerių už hipoteką, kurią jie pasiskolino 2007 m., Ir dar 250 000 dolerių įvairiems kreditoriams. Pora bandė parduoti savo turtą, kad padengtų skolą, tačiau jų būstui Tomo upėje Naujajame Džersyje dabar verta žymiai mažiau po to, kai sprogo nekilnojamojo turto burbulas.

Melissa Gorga yra viena iš „Bravo“ žvaigždžių Tikrosios Naujojo Džersio namų šeimininkės . Laidoje ji pasirodo kartu su vyru Joe Gorga, kuris yra nekilnojamojo turto vystytojas, taip pat kolegos Teresos Giudice brolis.

Be to, kad ji pateko į populiariausių „Bravo“ serijų pasirodymą, Melissa yra trijų mažų vaikų motina. Ji baigė Niu Džersio miesto universitetą pas B.A. išsilavinimą ir psichologiją. Puošnų dvarą, kuriame gyvena ji ir jos šeima, pastatė jos vyras Joe. Melissa, padedama svainės Teresės, atliko visus papuošimus. Melissa yra niūri italė, žinoma dėl savo asmenybės. Šiuo metu ji siekia dainininkės karjeros, nes muzika visada buvo jos pirmoji meilė. Jos singlas „On Display“ buvo išleistas „iTunes“, kad 2011 m. Būtų surašyti įvairūs kritiniai atsiliepimai. Nuo tada ji išleido keletą naujų singlų ir keturių kūrinių EP. Ji taip pat neseniai išleido knygą Meilė itališkam stiliui: mano karštos ir laimingos santuokos paslaptys kuris pasirodė lentynose 2013 m.

Dave Kotinsky / „Getty Images“

Teisiniai ir finansiniai klausimai: Finansiniai ir teisiniai klausimai bėgant metams kankino „Gorga“ namų ūkį. 2012 m. Pasirodė pranešimai, kuriuose teigiama, kad Joe ir Melissa yra skolingos 2,5 mln. USD bent vienam bankui. Joe taip pat buvo ne kartą paduotas į teismą, dažniausiai dėl nesumokėtų sąskaitų. Vienu atveju „Gorga“ už 25 000 JAV dolerių pateikė ieškinį langų kompanija, kuri tvirtino, kad niekada negavo užmokesčio už savo paslaugas. Per šią teismo bylą langų kompanija skundėsi, kad Joe Gorga puikuojasi savo turtu per nacionalinę televiziją, nemokėdamas paprastos sąskaitos, kurios vertė 25 milijardai. Iš viso vien Joe Gorga buvo 26 arešto ir civilinių teismų sprendimų vien Naujajame Džersyje. Beje, dauguma civilinių sprendimų buvo ieškiniai dėl nedidelių sumų, kurių suma nesiekė 15 000 USD.

Nekilnojamasis turtas : 2009 m. Melissa ir Joe sumokėjo 950 000 USD už prabangų namą Montvilyje, Naujajame Džersyje. Namuose yra šeši miegamieji, kino teatras, biliardo kambarys, biblioteka, sporto salė, įrašų studija, baseinas ir kirpykla. 2012 m., Įtariamų finansinių kovų įkarštyje, jie išvardijo 9100 kvadratinių metrų namus už 3,8 mln. Jie nerado pirkėjo net ir sumažinę prašomą kainą beveik milijonu dolerių. Nuo šio rašymo jie vis dar gyvena nuosavybėje. 2019 m. Rugpjūčio mėn. Melissa ir Joe sumokėjo milijoną dolerių už krantinės namus Toms upėje, Naujajame Džersyje.

Vaizdo turas po jų namus Montvilyje:

Melissa Gorga grynoji vertė

Melissa Gorga

Grynoji vertė: 2 milijonai dolerių
Gimimo data: 1979 m. Kovo 21 d. (42 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5,6 pėdos (1,65 m)
Profesija: Dainininkė
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija