Melissa Rivers grynoji vertė

Kiek verta Melissa Rivers?

Melissa Rivers grynoji vertė: 100 milijonų dolerių

Melissa Rivers grynoji vertė: Melissa Rivers yra amerikiečių aktorė ir televizijos laidų vedėja, kurios grynoji vertė siekia 100 milijonų dolerių. Ji turbūt labiausiai garsėja tuo, kad yra garsiojo komiko ir aktorės dukra Joan Rivers , tačiau Melissa taip pat turėjo vidutiniškai sėkmingą savo pramoginę karjerą.

Ankstyvas gyvenimas: Melissa Warburg Rosenberg gimė Niujorke 1968 m. Sausio 20 d. Ji yra vienintelis aktorės ir komiko Joan Rivers bei kino ir televizijos prodiuserio Edgaro Rosenbergo vaikas. Ji užaugo Los Andžele, kur lankė John Thomas Dye mokyklą, Marlborough mokyklą ir The Buckley mokyklą. Ji tęsė mokslą Pensilvanijos universitete, 1989 m. Jį baigė turėdama istorijos laipsnį. Deja, jos tėvas nusižudė per antrus studijų metus. 1990 m. Ji priėmė motinos sceninį vardą ir pradėjo vadintis Melissa Rivers vardu.

Karjera: 1990-aisiais Melissa pradėjo aktorės karjerą vaidindama televizijos laidose „Beverly Hill, 90210“, „Silk Stalkings“ ir „The Comeback“. Ji kartu su motina Joan Rivers pasirodė garsenybių dokumentinėje dramoje „Ašaros ir juokas: Joan ir Melissa Rivers istorija“ (1994), taip pat atliko vaidmenis filmuose „Vyrai baltai“ (1998) ir „Didysis erzinimas“ (1999). ). Dešimtojo dešimtmečio pradžioje ji taip pat dirbo pašnekove ant raudonojo kilimo, apklausdama įžymybes nacionalinėse televizijos apdovanojimų laidose. Be to, ji dirbo „E!“ Vedėja ir prodiusere. Tinklas ir surengė du specialius kanalo pasiūlymus: „O, mažute! Melissos nėštumo vadovas “ir„ O mažas vaikas! Išgyventi ankstyvuosius metus “.

Melissa ir jos mama surengė koncertą, kuriame surengė interviu su raudonuoju kilimu „E!“, Kurį jie paliko 2003 m., Norėdami prisijungti prie „TV Guide Channel“. Su „TV Guide“ sudarytas sandoris buvo labai pelningas ir buvo įvertintas nuo 6 iki 8 milijonų dolerių. 2013 m. Ji toliau dirbo su mama kaip Joan internetinio „Youtube“ tinklo „In Bed With Joan“ kūrėja ir prodiuserė. 15–30 minučių epizoduose Joan apklausdavo įvairias įžymybes ir diskutuodavo įvairiomis asmeninėmis temomis, patogiai naudodama savo lovą. Melissa atlikdavo interviu ir uždavinėjo klausimus paskutinėmis kiekvieno epizodo minutėmis. Panašūs svečiai yra Kathy Griffin, Sarah Silverman, Margaret Cho, RuPaul, Lance Bass, Howie Mandel ir Kelly Osbourne. 2015 m. Melissa prisijungė prie mados policijos kaip vedėja.

Be televizijos ir kino karjeros, Rivers yra aistringa gyvūnų teisių gynėja ir „Make-A-Wish Foundation“ rėmėja. Ji dalyvavo keliose žaidimų laidose, norėdama surinkti pinigų labdaros organizacijoms, įskaitant „Garsenybių mokinį“ ir „Kas nori tapti milijonieriumi“.

Presley Ann / „Getty Images“

Asmeninis gyvenimas: Melissa vedė žirgų trenerį Johną Endicottą 1988 m. Gruodžio mėn. Jų vestuvės „Plaza Hotel“ Niujorke kainavo maždaug 3 mln. USD. Jie turi sūnų Edgarą Cooperį Endicottą, kuris gimė 2000 m. Pora išsiskyrė 2003 metais. Nuo 2008 iki 2011 metų Melissa palaikė ryšius su sporto treneriu Jasonu Zimmermanu ir nuo 2015 metų ji susitikinėjo su talentų agentu Marku Rousso.

Melissa pateikė piktnaudžiavimo bylą Niujorko klinikai „Yorkville Endoscopy“, taip pat klinikos gydytojams, dėl jos motinos Joan Rivers mirties po įprastos procedūros 2014 m. Jie nepaskelbtą susitarimą pasiekė 2016 m.

Paveldėjimas: 2014 m. Spalio pabaigoje buvo pranešta, kad Melissa turėjo paveldėti daugiau kaip 100 mln. USD iš mirusios motinos Joan Rivers turto. Šeimai artimi šaltiniai patvirtino, kad Melissa paveldės 75 milijonus dolerių grynaisiais, taip pat 35 milijonų dolerių motinos Niujorko butą po to, kai motina praėjo nesėkmingai po įprastos medicininės procedūros 2014 m.

Nekilnojamasis turtas : 1998 m. Melissa sumokėjo 2,35 mln. USD už namą LA Ramiojo vandenyno Palisades rajone. Ji pardavė namą 2019 m. Liepos mėn. Už 5,223 mln. JAV dolerių, prieš metus jį įtraukusi į sąrašą už 6,2 mln.

2015 m. Liepos mėn. Melissa prižiūrėjo, kaip parduota ilgametė motinos Niujorko mansarda už 28 mln.

2016 m. Kovo mėn. Melissa sumokėjo 11 mln. USD už namus Santa Monikoje, Kalifornijoje. Šį namą ji pardavė 2021 m. Kovo mėnesį už 15,5 mln.

Praėjus kelioms savaitėms po „Santa Monica“ išpardavimo, Melissa sumokėjo 7,8 mln. USD už naujus namus netoliese esančiame Ramiojo vandenyno Palisade.

Melissa Rivers grynoji vertė

Melissa Rivers

Grynoji vertė: 100 milijonų dolerių
Gimimo data: 1968 m. Sausio 20 d. (53 m.)
Lytis: Moteris
Profesija: Aktorius, televizijos prodiuseris, laidų vedėjas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija