Mickey Rourke grynoji vertė

Kiek verta Mickey Rourke?

Mickey Rourke grynoji vertė: 10 milijonų dolerių

Mickey Rourke grynoji vertė ir atlyginimas: Mickey Rourke yra amerikiečių aktorius, kurio grynoji vertė siekia 10 milijonų dolerių. Nors iš pradžių Rourke'as išpopuliarėjo devintajame dešimtmetyje, 90-ųjų pradžioje jis paliko pramogų pasaulį ir tapo profesionaliu boksininku. Todėl jo aktoriaus karjera ilgai užtruko, tačiau 2000-aisiais jis stipriai sugrįžo ir tapo vienu geriausiai atpažįstamų Holivudo veidų.

Ankstyvas gyvenimas: Philipas Andre Rourke'as jaunesnysis gimė 1952 m. Rugsėjo 16 d. Šenektadyje, Niujorke. Rourke'as buvo užaugęs katalikų namų ūkyje, o tai turėjo didelę įtaką jo vėlesniam gyvenimui. Iki šiol Rourke'as praktikuoja katalikybę ir jo bendraamžiai jį apibūdino kaip „gerą kataliką“. Kai Mikiui buvo vos šešeri, jo tėvas paliko šeimą. Jo motina iš pradžių viena augino Rourke'ą ir jo brolius, bet vėliau ištekėjo dar kartą ir visą šeimą perkėlė į Pietų Floridą. 1971 m. Mickey Rourke baigė vidurinę mokyklą Majamyje.

Bokso karjera: Mickey Rourke paauglystėje tapo stipriu sportininku. Jis iškart patraukė bokso link, būdamas 12-os metų pradėjęs sportuoti kaip kovotojas mėgėjas. Nuo 14 iki 25 metų Mickey Rourke'as turėjo 27 pergalių ir 3 pralaimėjimų rekordą, nors patyrė daugybę sumušimų. Po to, kai gydytojai patarė paimti metus atostogų ir pailsėti, Rourke'as galiausiai laikinai metė boksą.

Aktoriaus karjera: Aktoriaus karjera Rourke'ui prasidėjo 70-aisiais. Mažais vaidmenimis vaidino mokykloje ir koledžuose. 70-ųjų pabaigoje Rourke'as atliko daugybę televizijos vaidmenų, kol įsitvirtino kaip kino aktorius su Coppola Rumble Fish Po daugybės erotinių vaidmenų Rourke'as tapo sekso simboliu. Tada jis sulaukė kritikų pripažinimo už pasirodymus Barjeras ir Angelo širdis . Per kitą laikotarpį Rourke'as dalyvavo keliuose nelemtuose filmuose ir įgijo gerą darbo reputaciją. Jo asmeninis gyvenimas taip pat pradėjo byrėti, ir jis nepaaiškinamai atsisakė pagrindinių, karjerą apibrėžiančių vaidmenų.

Tada Mickey Rourke keletą ateinančių metų praleido profesionalo karjerą bokso srityje. Po kelerių metų jo veidas po daugelio sužeidimų buvo aiškiai sugadintas. Rekonstrukcinė chirurgija nedaug tepadarė estetinių problemų. Tačiau devintojo dešimtmečio pabaigoje Rourke'as grįžo į kino pasaulį su daugybe veiksmo vaidmenų.

2000-aisiais Mickey Rourke pasirodė tokiuose filmuose kaip Kartą Meksikoje ir Degantis žmogus . Kitas lemiamas vaidmuo atsirado 2005 m Nuodėmių miestas . Nors Mickey Rourke per daugelį metų įgijo reputaciją kaip „išpardavimas“, jis užginčijo šiuos teiginius pasirodęs Imtynininkas . Rourke'as buvo visuotinai pagirtas už savo pasirodymą ir pelnė daugybę apdovanojimų. Jis taip pat buvo nominuotas „Oskarui“.

Mickey Rourke'as taip pat suvaidino centrinį piktadarį Whiplashą Geležinis žmogus 2 . Be to, Rourke'as įgijo žinomumą dėl savo vaidmens „The Expendables“ .

Santykiai: Pirmoji Mickey Rourke santuoka buvo Debbie Feuer 1981 m. Pora susipažino filmuodamasi Sunkus atvejis o vėliau abu pasirodė Namų berniukas . Jie išsiskyrė 1989 m., Nors vėliau liko geri draugai. Mickey Rourke santykių nesėkmę iš dalies priskyrė savo vaidmeniui 9 ½ savaitės, erotinis romantinis dramos filmas.

Po to, kai 1989-aisiais kartu su Carre Ortis pasirodė Mickey Rourke Laukinė orchidėja (kuriame, kaip įtariama, nesimuliuojama judviejų sekso scena), 1992 m. jis vedė aktorę. Po dvejų metų Rourke buvo areštuotas dėl kaltinimų sutuoktinių išnaudojimu, nors vėliau jų atsisakė. Vėliau pora pasitaisė ir kartu vaidino filme Išeiti raudonai . Galiausiai jų santuoka baigėsi 1998 m.

Be to, Mickey Rourke per daugelį metų pažinojo daugybę moterų įžymybių. Tarp jų yra Terry Farrellas, Sasha Volkova, Courtney Love ir Bai Lingas. Nuo 2009 iki 2015 metų Mickey Rourke palaikė ilgalaikius santykius su Anastassija Makarenko.

(Theo Wargo / Getty Images nuotr.)

Asmeninis gyvenimas: Mickey Rourke per savo karjerą patyrė keletą šiurkščių lopų, ir jis prisipažino kenčiantis nuo įvairių psichinės sveikatos problemų prieš grįždamas į aktorinį pasaulį. Jis pareiškė, kad išgyveno šiuos sunkius laikus palaikydamas savo agento, savo psichiatro ir katalikų kunigo.

Mickey Rourke garsėja savo aktyvumu ir atviromis politinėmis pažiūromis. 1989 m. Mickey Rourke paaukojo didžiąją savo 1,5 milijono svarų algą organizacijoms, remiančioms Joe Doherty, IRA narį, dalyvavusį išpuolyje prieš britų pajėgas. Rourke'as per daugelį metų išreiškė palaikymą ir susižavėjimą George'u W. Bushu, ypač kalbėdamas apie jo veiksmus Irake.

2014 metais Mickey Rourke įsigijo marškinėlius su Rusijos prezidento Vladimiro Putino veidu. Vėliau jis paaiškino savo veiksmus nurodydamas, kad anksčiau susitiko su prezidentu ir juo žavėjosi. 2015 m. Mickey Rourke'as palaikė Beną Carsoną kaip respublikonų kandidatą ir pasmerkė Donaldą Trumpą. Vėliau jis, be kita ko, pavadino D.Trumpą „šiukšlių konteinerių prezidentu“.

Mickey Rourke taip pat yra aistringas šunų mylėtojas, jis mėgsta mažas veisles. Per savo gyvenimą Rourke'as turėjo 5 chihuahuas.

Areštai: Mickey Rourke buvo areštuotas keletą kartų. Be arešto 1994 m. (Kuriam jis priešinosi), Rourke'as buvo suimtas dėl DUI 2007 m. Majamio paplūdimyje. 2014 m. Jis vėl buvo areštuotas - šįkart už DUI važiuojant „Vespa“.

Prekės ženklo patvirtinimai: Per tuos metus Mickey Rourke padidino savo grynąją vertę, pritardamas daugybei prekės ženklų. 90-ųjų pradžioje Mickey Rourke pasirodė japoniškose „Suntory Reserve“ ir „Daihatsu“ reklamose. Šiuo laikotarpiu jis taip pat pasirodė cigarečių „Lark“ reklamose. 2010 m. Mickey Rourke reklamavo „Bavaria Beer“ kitoje reklamoje.

Nekilnojamasis turtas: Apie Mickey Rourke investicijas į nekilnojamąjį turtą (jei tokių yra) nėra plačiai žinoma. Tačiau žinoma, kad jis nuomojasi įvairius butus. 2011 m. Buvo pranešta, kad Rourke'as išsikrausto iš 5000 kvadratinių metrų ploto Manhatano buto, kad gautų mažesnį nuomojamą butą. Anksčiau jo išsinuomotas butas tariamai kainavo beveik 20 000 USD per mėnesį, tuo tarpu jo pasirinktas mažesnis butas kainavo 13 500 USD per mėnesį.

2014 m. Buvo pranešta, kad Rourke'as ieškojo kito nuomojamo turto, ir jis esą pasirinko vieną iš variantų 10 000 USD per mėnesį esančioje aikštelėje. Galiausiai jis pasirašė 18 mėnesių nuomos sutartį ir persikėlė į „Tribeca“ butą. 2017 m. Rourke'o šeimininkas padavė jį į teismą dėl nesumokėtos nuomos ir žalos atlyginimo. Neva jis nustojo mokėti nuomą likus dviem mėnesiams iki nuomos termino pabaigos, palikdamas 30 000 USD nuomos skolą. Rourke taip pat buvo apkaltinta 10 000 USD vertės buto žala. Tarp jų buvo sienose paliktos skylės, sugadinta vonia, sulaužyta priekinių durų spyna ir neleistinas lubų „disko žibintų“ montavimas.

Tai nebuvo pirmas kartas, kai Rourke buvo tokių klausimų priešakyje. 1994 m. Jis buvo išmestas iš „Donald Trump Plaza Hotel“, nes padarė didelę žalą „Central Park Suite“. Tariamai Rourke'as sulaužė 20 000 USD vertės baldus 5000 USD už naktį nakvynėje.

Mickey Rourke grynoji vertė

Mickey Rourke

Grynoji vertė: 10 milijonų dolerių
Gimimo data: 1952 m. Rugsėjo 16 d. (68 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,8 m)
Profesija: Aktorius, profesionalus boksininkas, scenaristas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija