MSG mama, kada bus atnaujintos „Sphere“ projekto statybos

Nuotrauka iš neveikiančios statybvietės MSG sferoje Venecijoje, iš oro ...Nuotrauka iš neveikiančios statybvietės Venecijos MSG sferoje, bendradarbiaujant Madison Square Garden ir Las Vegas Sands, trečiadienį, 2020 m. Gegužės 13 d. (Michael Quine/Las VegasJournal) @Vegas88s 2020 m. Balandžio 29 d., Trečiadienį, „Madison Square Garden“ ir „Las Vegas Sands“ bendradarbiavimo nuotrauka iš neveikiančios statybvietės Venecijos „MSG Sphere“ Venecijoje. (Michael Quine/Las VegasJournal) @Vegas88s Statybos tęsiamos Las Vegaso „The Venetian“ MSG sferoje 2020 m. Kovo 12 d., Ketvirtadienį. (K.M. Cannon/Las VegasJournal) @KMCannonPhoto

Venecijos statybos aikštelėje esanti MSG sfera tebėra neveikli, o „MSG Entertainment“ atstovai pirmadienį nesiūlė atnaujinti, kada darbuotojai gali grįžti.

Neseniai „The Madison Square Garden Company“ padalinta „MSG Entertainment“ kovo 31 d. Paskelbė, kad dėl koronaviruso pandemijos nutraukia 1,66 mlrd. USD vertės „Sphere“ projekto statybas. Balandžio viduryje aikštelė buvo išvalyta nuo darbuotojų.

Las vegas naujųjų metų išvakarių koncertai

17 000 vietų pramogų vieta, statoma į rytus nuo „Sands“ parodų ir konferencijų centro „The Venetian“, turi pabaigos datą. Įmonės vadovai teigė nebesitikintys, kad tai bus baigta kitais metais.Nors „MSG Entertainment“ nebesitiki, kad vieta bus atidaryta 2021 kalendoriniais metais, bendrovė tikisi atnaujinti statybas, kai tik bus įmanoma, pirmadienį pranešė bendrovė trečiojo ketvirčio pajamų pranešime spaudai.

Taip pat balandžio viduryje „Madison Square Garden Entertainment Corp.“ Niujorko vertybinių popierių biržoje pradėjo prekiauti MSGE simboliu, atsiskyrė nuo savo sporto verslo, valdančio Nacionalinės krepšinio asociacijos Niujorko „Knicks“ ir Nacionalinės ledo ritulio lygos Niujorko „Rangers“.

Pradinėje ketvirčio pajamų ataskaitoje bendrovė pranešė apie 128,6 mln. USD grynojo nuostolio, 5,36 USD už akciją, iš trečiojo ketvirčio, ​​kuris baigėsi kovo 31 d., 199,9 mln. USD pajamų. Prieš metus „The Madison Square Garden Company“ pramogų pusė pranešė, grynasis nuostolis - 12,6 mln. JAV dolerių, 50 centų už akciją - 250 mln. USD, 20,1 proc.

Dėl pandemijos laikinai buvo uždarytos „MSG Entertainment“ pasirodymų vietos, praktiškai visi renginiai buvo atidėti arba atšaukti iki birželio mėn. Be to, buvo atšauktas bendrovės 2020 m. Bostono skambučių muzikos festivalis, kuris buvo suplanuotas Atminimo dienos savaitgalį, o dukterinė įmonė „Tao Group Hospitality“ laikinai uždarė beveik visas savo vietas visame pasaulyje, įskaitant „Tao“ operacijas „The Venetian and Marquee“ Naktinis klubas ir dienos klubas „The Cosmopolitan of Las Vegas“.

Prieš prasidedant COVID-19, bendrovė sparčiai augo savo versle, įskaitant užsakymų verslą, kuris pastaraisiais metais nuolat didino renginių ir lankomumo skaičių.

Vaiduoklių nuotykiai 4 sezonas 12 serija

Įmonės vadovai mano, kad bendrovė yra gerai pasirengusi sustabdyti veiklą. Gegužės 1 d. „MSG Entertainment“ turėjo apie 1,4 mlrd. JAV dolerių grynųjų pinigų ir pinigų ekvivalentų bei trumpalaikių investicijų, įskaitant grynąsias pajamas iš „The Forum“ pardavimo Inglewood mieste, Kalifornijoje. Atsižvelgiant į forumo pardavimą, kovo 31 d. Bendrovė turėjo apie 220 milijonų JAV dolerių išankstinių grynųjų pinigų pajamų, visų pirma susijusių su bilietais, apartamentais ir rėmimu-visa tai bus išspręsta grąžinant lėšas, kreditus, makiažo prekes ir pakeitus datas .

Bendrovė teigė, kad iki šiol dauguma paveiktų įvykių buvo atidėti ir tikimasi, kad jie bus atidėti.

„Madison Square Garden Entertainment Corp.“ akcijos, kuriomis prekiaujama Niujorko vertybinių popierių biržoje, pirmadienį nukrito 1,06 USD, 1,3 proc., Iki 77,43 USD už akciją, šiek tiek žemiau vidutinės prekybos apimties. Prekyba po darbo valandų nepasikeitė.