Neilas Deimantas pasitraukia iš gastrolių, sako, kad serga Parkinsono liga

Neilas Diamondas koncertuoja NBCNeilas Diamondas koncertuoja NBC parodoje „Today“ Niujorke 2014 m. (Charleso Sykeso nuotrauka/„Invision“/AP) Neilas Diamondas 2017 m. Koncertuoja „Clive Davis“ ir „The Recording Academy“ prieš „Grammy“ šventę „Beverly Hilton“ viešbutyje Beverli Hilse, Kalifornijoje. (Chriso Pizzello nuotrauka/„Invision“/AP)

Neilas Diamondas pasitraukia iš gastrolių, pasakęs, kad jam buvo diagnozuota Parkinsono liga.

Praėjus 77 -ajam gimtadieniui, roko legenda atšaukia savo turo Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje kovo mėnesio datas. Jis buvo 50 -mečio turo metu.

Rokenrolo šlovės muziejus nuoširdžiai atsiprašė tų, kurie planavo eiti į jo pasirodymus, ir sako, kad planuoja dar ilgai rašyti, įrašinėti ir dirbti su kitais projektais.Daugybė „Diamond“ hitų yra „Sweet Caroline“, „America“, „Love on the Rocks“ ir „Hello Again“.

Trečiadienį Deimantui sukanka 77 metai, o sekmadienio „Grammy“ apdovanojimuose jis gaus apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus.

Deimantas Las Vegase

Deimantas pirmą kartą bėgo Las Vegase 1976 m., Kai jis buvo pirmasis aktorius, vaidinęs scenos menų Aladino teatrą (dabar „Planet Hollywood Resort“ ašis). Jis vėl nežaidė „Vegas“ iki 1996 m., Kai žaidė „MGM Grand“ trijų pasirodymų serijoje.

Deimantas vėl vaidino „MGM Grand“ 1998 m., Dviejų naktų nuotykį, kuriame buvo Naujųjų metų išvakarių šou, o 2012 m., Baigdamas savo vasaros turą rugsėjo mėnesio šou.

Jis koncertavo „Mandalay“ renginių centre 2015 m., Tačiau praleido Las Vegasą per savo 50 -mečio turo pietvakarių JAV etapą, grojęs Finikse, San Diege ir Los Andžele.

Net jei Deimantas negrįš į Las Vegasą, jo balsas yra kiekvieno „Vegas Golden Knights“ namų ledo ritulio žaidimo dalis. Arenos rezultatų suvestinė keičia dainą „Sweet Caroline“ į „Sweet Golden Knights“, o gerbėjai noriai dainuoja kartu.

„Review-Journal“ rašytojas Matthew Crowley prisidėjo prie šios ataskaitos.