Nesibaigianti viešnagė „Y.M.C.A.“: Kaimo žmonės lankosi Las Vegase

6299581-0-46299581-0-4

„The Village People“ baigė koncertą su savo hitu „Y.M.C.A.“ kai minia puolė į sceną.

Kai pirmosios dainos natos prasiskverbė per publiką, daugiau nei 200 vidurio vakarų gyventojų stumdėsi į priekį, gėrimai rankoje ir apsupo diskotekos piktogramas.

Tai atsitiko anksčiau - „Y.M.C.A.“ greičiausiai prikelia mirusiuosius, sako grupės amerikietis indėnas Felipe Rose - ir jie gavo šį skaičių. Bet buvo kažkaip baisu. Nebuvo jokio saugumo, kuris atbaidytų entuziastingus gerbėjus.„Tik nežinau, kodėl kas nors pagalvos skubėti ant scenos“, - sako Rose telefonu iš savo Asbury Park, N.J., buto. 'Aš vis dar nesuprantu.'

„The Village People“ trečiadienį pradėjo 10 pasirodymų Rivjeros „Starlite“ teatre. Spektaklių pradžia - 19.30 val. nuo šiandien iki sekmadienio ir vėl lapkričio 16–20 d.

Net po 35 metų, būdama originali grupės narė, matydama auditorijos reakciją į jų unikalų amerikietišką stilių, Rose negali paaiškinti, kodėl kaimo žmonės ištvėrė.

Grupė pardavė daugiau nei 100 milijonų įrašų. Jie paliko neabejotiną pėdsaką popkultūroje. Aštuntojo dešimtmečio pabaigoje jie buvo tokie populiarūs, kad JAV karinis jūrų laivynas beveik panaudojo grupės dainą „In the Navy“ verbuoti. Beisbolo stadionai visoje šalyje reguliariai žaidžia „Y.M.C.A.“ žaidimų metu, o dainos šokių judesiai neišdildomai įsirėžia į žmonijos pasąmonę.

„Sugriauti priežastis, kodėl kaimo žmonės taip ilgai truko, yra kaip sudaužyti stiklinę pieno“, - sako Rose, 57 m. „Kodėl tau tai naudinga ir kodėl žmonėms tai patinka? Nežinau.'

kiek yra kelly rowland grynoji vertė

Grupę 1977 m. Niujorke sukūrė prodiuseris ir kompozitorius Jacques Morali, miręs nuo AIDS 1991 m. Jo partneris Henri Belolo dabar kuria grupę.

Kaimo žmonių kilimas diskotekos scenoje įvyko iš karto. Po to, kai buvo įrašytas ir išleistas koncepcinis albumas, alkani diskotekos žiūrovai norėjo tiesioginių pasirodymų, sako grupės statybininkas Davidas Hodo. Morali šokėjus ir dainininkus vaidino amerikiečių vyrų archetipuose: policininkas, kaubojus, statybininkas, karys, Amerikos indėnas ir odininkas.

65 metų Hodo atsakė į skelbimą, kuriame buvo parašyta: „Norėjosi macho tipų. Turi šokti ir turėti ūsus “.

Pagrindinė visuomenė nežinojo, kad personažus įkvėpė Grinvičo kaimo gėjų subkultūra.

„Jaučiuosi toks naivus“, - sako Frank DeCaro, popkultūros ekspertas, „Sirius“ palydovinio radijo laidų vedėjas ir knygos „The Dead Celebrity Cookbook“ autorius. „Štai aš buvau paauglys aštuntajame dešimtmetyje. Nežinojau, kad tai gėjų archetipai, paversti grupe. Kas žinojo? Jie tarsi pateko į radarą, net ir su žmonėmis, kurie nebuvo linkę mėgautis gėjų subkultūros grupe “.

Muzika susilaukė pagrindinės auditorijos, nes buvo linksma ir viltinga.

„Jų žinia buvo labai teigiama“, - sako DeCaro. 'Tai buvo labai šventiška. Jie ne tik garantavo puikų vakarėlį, bet ir turėjo teigiamą žinią, kad viskas bus geriau “.

Dabar tai atrodo paprasta, sako grupės karys, 60 -metis Aleksandras Briley. Tačiau aštuntajame dešimtmetyje to tiesiog nebuvo padaryta. Daugybė grupių dėvėjo kostiumus, tačiau nebuvo nieko panašaus į kaimo žmones.

„Mes buvome tokie skirtingi; nematėte, kad kas nors sujungtų tokius personažus “, - sako Briley, originalus narys.

Ši koncepcija veikė, kol atsirado devintasis dešimtmetis, ir grupė stengėsi rasti tapatybę muzikos scenoje, kuri atmetė diskoteką ir apėmė visas roko muzikos formas. Grupė išsiskyrė 13 mėnesių, 1987 m. Susivienijo su trimis originaliais nariais - Hodo, Rose ir Briley - ir trimis naujais nariais.

Jie nusprendė sutelkti dėmesį į turus ir pasirodymus privačiuose vakarėliuose, barų mitvose, įmonių renginiuose ir muzikos festivaliuose. Disko šokių muzika atgimė dešimtojo dešimtmečio pabaigoje, sako Rose, ir kaimo žmonės važiavo šia banga. 2004 m. Jie pasirodė kaip atidarymo aktas Cher per jos atsisveikinimo turą.

Bėgant metams nariai paliko grupę ir buvo pakeisti dėl įvairių priežasčių. Viktoras Willisas, originalus „Village People“ policininkas, 1982 m. Išėjęs iš grupės visam laikui, buvo kelis kartus suimtas dėl kaltinimų narkotikais. Pradinis dviratininkas Glennas Hughesas mirė nuo plaučių vėžio 1991 metais. Kai kurie išvyko siekti kitokios, mažiau įtemptos karjeros.

Kelionės yra sunkus kūnui ir protui, sako Rose, tačiau grupės noras keliauti ir koncertuoti ištisus metus padėjo pratęsti jų karjerą per tris dešimtmečius.

Jų „Vegas“ šou „The Village People: Hot, Raw and Live“ bus pristatytos naujos jų muzikos interpretacijos, sako Rose. Bus scenos rekvizitai ir daug varpų bei švilpukų. Grupė tikisi, kad šią naują, atnaujintą šou galės pasiimti kelyje vietoje savo senosios.

Bet gal ne, sako Rose. Per tuos 35 gastrolių metus jie daug išmoko ir planuoja šias pamokas pritaikyti „Vegas“ šou. Ypač pamoka Nr. 1:

kiek verta juodo rašalo ekipažas

Neišeik nesuvaidindamas „Y.M.C.A.“

PERŽIŪRA

Kas: Kaimo žmonių „Karštas, neapdorotas ir gyvas“

Kada: 19:30 val. šiandien iki lapkričio 13 ir lapkričio 16-20 d

Kur: „Starlite“ teatras, Rivjera, 2901 Las Vegas Blvd. Pietų

Bilietai: prasideda nuo 45 USD (rivierahotel.com, 794-9433)