Naujasis Las Vegaso kino teatras siūlo prabangius pietus - NUOTRAUKOS

Regal„Regal's Cinebarre“, naujasis „Palace Station“ kino teatras, iškilmingai atidaromas Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las Vegasas „Regal's Cinebarre“, naujasis „Palace Station“ kino teatras, iškilmingai atidaromas Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las Vegasas „Regal's Cinebarre“, naujasis „Palace Station“ kino teatras, iškilmingai atidaromas Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las Vegasas „Regal's Cinebarre“, naujasis „Palace Station“ kino teatras, iškilmingai atidaromas Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las Vegasas Darbuotojas pila alų „Regal's Cinebarre“, naujame „Palace Station“ kino teatre, kuriame vyksta iškilmingas atidarymas Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las VegasJournal Alus rodomas „Regal's Cinebarre“, naujame „Palace Station“ kino teatre, nes jis iškilmingai atidaromas Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las VegasJournal Krabų pyragaičiai yra vienas iš patiekalų, patiekiamų „Regal's Cinebarre“, naujajame „Palace Station“ kino teatre Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las VegasJournal Las Vegase, antradienis, 2018 m. Gruodžio 18 d. Žurnalas „Las Vegas“ „Charcuterie“ yra vienas iš patiekalų, patiekiamų „Regal's Cinebarre“, naujajame „Palace Station“ kino teatre Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las VegasJournal Las Vegase, antradienis, 2018 m. „VegasJournal“ Sūdytas karamelinis sūrio pyragas yra vienas iš patiekalų, patiekiamų „Regal's Cinebarre“, naujajame „Palace Station“ kino teatre, Las Vegase, 2018 m. Gruodžio 18 d., Antradienį. Caroline Brehman/Las VegasJournal, Las Vegas, 2018 m. /Las VegasJournal Aviečių „chipotle“ kiaulienos pilvo įkandimai yra vienas iš patiekalų, patiekiamų „Regal's Cinebarre“, naujajame „Palace Station“ kino teatre Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las VegasJournal Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las Vegasas Žurnalas Limonadas su braškėmis yra vienas iš patiekalų, patiekiamų „Regal's Cinebarre“, naujajame „Palace Station“ kino teatre, Las Vegase, 2018 m. Gruodžio 18 d., Antradienį. Caroline Brehman/Las VegasJournal, Las Vegasas, 2018 m. Brehmanas/Las Vegasas Žurnalas „Regal's Cinebarre“, naujajame „Palace Station“ kino teatre, Las Vegase, 2018 m. Gruodžio 18 d., Antradienį, Caroline Brehman/Las VegasJournal, Las Vegas, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las Vegas Alaus pasirinkimą galima įsigyti „Regal's Cinebarre“, naujame „Palace Station“ kino teatre Las Vegase, antradienį, 2018 m. Gruodžio 18 d. Caroline Brehman/Las VegasJournal Las Vegase, antradienis, 2018 m. Gruodžio 18 d.

Jei jūsų pasimatymas užsakys „Kai Haris susitiko su salotomis“, ar turėsite tai, ką ji turi?

Tai tik vienas iš daugelio dalykų, kuriuos reikia apmąstyti - kartu su tuo, kaip nesijuokdamas galiu paprašyti deserto, žinomo kaip „Vienas skrido virš sausainių lizdo“? -naršydamas „Cinebarre“ meniu, kuriame yra daug žodžių, naujasis „dine-in“ multipleksas „Palace“ stotyje.

kokia yra Billy Joel grynoji vertė

Kiekviena iš devynių auditorijų gali pasigirti lazerine projekcija. (Atsipalaiduokite, tai ne visai „Pink Floyd“ šou. Tai tiesiog ryškiausias ir švariausias būdas pristatyti filmą.)Čia yra erdvus restoranas ir holas su dviem biliardo stalais, smiginio lenta ir 15 televizorių, taip pat lauko balkonas.

Tačiau tai, kas iš tikrųjų išskiria „Cinebarre“ iš kitų vietinių teatrų, yra tas, kad 20 puslapių meniu, kuriame yra panašių į artimus krabų rūšies susitikimus (13 USD), kepta vienkartinė krabų rūšis, patiekiama su saldžiųjų kukurūzų pasigardžiu ir „chipotle“ remuladu, ir „Courage Under Fryer“ (15 USD) ), kepta vištienos krūtinėlė su Naujojo Orleano stiliaus andouille padažu ir česnakine bulvių koše.

Mes turime neįtikėtiną virtuvę, kuri yra visiškai subraižyta, todėl galime padaryti šiuos dalykus šviežius ir paruoštus naudoti, sako Johnas Curry, „Regal“ vyresnysis maisto paslaugų viceprezidentas. Man tai restoranas, kuriame rodomi filmai.

Ir pagalvoti, kad tik prieš ketverius metus, atidarius „Regal Summerlin Luxury 5“, idėja apie galimybę nusipirkti pitos traškučių ir humuso kino teatre atrodė visiškai revoliucinė.

Nuo to laiko visoje slėnyje esančios koncesijos stendai patobulino savo pasiūlymus, o „Eclipse Theatres“ pristatė ribotą prabangų meniu, kuriame šiuo metu siūlomi omarų kepta sūrio slankikliai.

Tačiau „Cinebarre“ tiekia patiekalus, pradedant nuo palyginti paprastų-penkių rūšių mėsainių (11–13,50 USD), 10 colių picų asortimento, įskaitant pačių sukurtą (12–14,50 USD) ir sparnų valdovo (10 USD), be kaulų arba tradicinė vištiena, patiekiama su vafliais - iki pat aviečių chipotle kiaulienos pilvo įkandimų (12,50 USD).

Net kukurūzų spragėsiai - klysta, „Popcorno vaikai“ (8 USD) - ateina su posūkiu: jis patiekiamas metaliniuose dubenėliuose su neribotu papildymu. Manau, kad tai tvarkingas požiūris, sako Curry apie konteinerius, ir mes norėjome pateikti tai, kas ištraukia kuo daugiau popieriaus gaminių.

Meniu yra po padėklais prie kiekvienos sėdynės, o serveriai bus auditorijose ir priims užsakymus pristatymui iki peržiūrų pabaigos. Kiekvienas patiekalas gaminamas pagal užsakymą, o kai kurių sudėtingesnių patiekalų paruošimas gali užtrukti nuo 20 iki 30 minučių, todėl „Regal“ pareigūnai siūlo atvykti anksti.

Jei iki filmo pradžios nepasirinkote arba suprantate, kad dar turite vietos desertui, pavyzdžiui, „Crazy, Stupid Luscious creme brulee cheesecake“ (6,50 USD), turėsite užsisakyti bare. Būdami ten, galite pasiimti jartailius (10 USD), firminius kokteilius, patiekiamus „Mason“ stiklainiuose, arba pasirinktą alų iš čiaupo (5–6 USD už pintą, 19–23 USD už ąsotį), įskaitant vietoje pagamintas „Big Dog's“ veisles, Joseph Jamesas ir Lovelady.

Teatruose siūlomos prabangios sėdimosios vietos, tačiau nerasite miegamųjų, kuriuos daugelis vietinių kino teatrų pridėjo per pastarąją renovacijos bangą. Taip yra todėl, kad per daug lengva sujaukti, jei bandai valgyti gulėdamas.

Curry sako, kad meniu yra nesudėtingas maistas, todėl jų neturėtų būti sunku suvartoti, kai žiūrite filmą tamsoje.

Vis dėlto, jei valgysite, tarkim, „viskas dingo per 60 sekundžių“ jalapeno popper (9,50 USD), su šviežiai skrudintais naan traškučiais arba „Killer Nachos“ ataka (10 USD), su jautienos krūtinėlėmis arba ant grotelių keptos vištienos, alyvuogių, jalapenos, pomidorai, juodosios pupelės, pico de gallo, grietinė ir salsa, gerai, turėtumėte turėti servetėlę.

Kai kurie iš jūsų, atsižvelgdami į savo miklumą, galbūt norės atsinešti šluostę.