Nauja realybės televizijos laida skirta Las Vegaso automatiniam pritaikymui

7424423-2-47424423-2-4 7364698-1-4

„Absoliučiai, aš esu vargšas“.

Danny Kokeris nekalba apie kai kuriuos siaubingus pakeitimus, kuriuos jis prižiūri savo garaže „Count's Kustoms“. Arba net jo vietinio B filmo vedėjo grafo Cool Riderio metus.

Jis turi omenyje savo įprotį važinėti po slėnį, kol jo akis patraukia automobilis ar motociklas, tada vytis vairuotojus per eismą-abejotini posūkiai, didelis greitis ir viskas-kol jie traukia pakankamai ilgai, kad jis galėtų pasiūlyti pinigų. jų važiavimai.Serena ir Venus Williams grynoji vertė

Žiūrovai gali pamatyti šią beprotybę nuo pirmadienio istorijos istorijos „Automobilių skaičiavimas“, kuris taip pat lengvai galėjo būti pavadintas „Žiūrėk, ar tai savaitė, kai Danny Kokeris nusižudo“.

„Aš visada jaudinuosi, kai Danny tai daro“, - viename epizode sako „Count“ muitinės generalinis direktorius Kevinas Mackas. „Vieną dieną kažkas ištrauks šautuvą“.

Tačiau nors didžioji dalis Kokerio verslo - jau nekalbant apie gerą serijos dalį - apima klientų transporto priemonių pritaikymą, jis vis tiek mėgsta „vartyti“ automobilius ir dviračius. Štai kur atsiranda persekiojimo scenos.

„Jei jis jau parduodamas ... tu jau per vėlai“, - interviu metu sako Kokeris. 'Pirmiausia turite ten patekti'.

Viena vieta, kur 47 metų Kokeris neatvyko pirmas, buvo realybės sutriuškinimas „Lombardo žvaigždės“, nepaisant to, kad jis daugelį metų pažinojo laidos Harrisono šeimą.

Jis nebuvo jų originalus automobilių ir dviračių ekspertas, tačiau tikrai palaikė ryšį su žiūrovais ir, svarbiausia, gamintojais. Kokerio spinoffas - debiutas 22.30 val. Pirmadienį prieš įsitvirtinant įprastoje 10 val. Jis sako, kad antradienio lizdas buvo kuriamas „beveik nuo tada, kai pirmą kartą čia, parduotuvėje, nufilmavome„ Lombardo žvaigždžių “epizodą“.

Nesunku suprasti, kodėl.

kiek vertas Carson Daly

„Count's Kustoms“, 2714 S. Highland Drive, labiau primena muziejų ar vieną iš „Fantasy Suites“ „Palms“, nei veikiantį garažą. Po tatuiruotėmis ir nuolatine banda bei rankovėmis be rankovių, dėl kurių jis atrodo kaip 2001 m. „WWE Undertaker“, Kokeris yra linksmas ir linksmas vaikinas.

Be Macko, prie serijos prisijungė parduotuvės vadovas Scottas Jonesas, taip pat detalizatorius Roli, dalių rinkėjas „Big Ryan“ ir aerografijos dailininkas „Horny“ Mike, kurio vardas kilęs iš jo manijos ant visko uždėti 3D ragus. akyse.

Kokeris yra antrasis „Lombardo žvaigždžių“ ekspertas, gavęs spinoffą po Riko Dale'o „Amerikos atkūrimo“. Ir istorija jį pradeda panašiai, su kryžminimo epizodu.

Pirmadienio įžvalgoje Rickas Harrisonas pasiūlo 1968 m. „Mustang Fastback“ komandai paversti legendinio Steve'o McQueeno „Bullitt“ automobilio kopija.

- Tai buvo žiauru, žmogau. ... Tas automobilis buvo krepšys “, - prisimena Kokeris. „Tai buvo taip, tarsi mes pastatytume„ Mustang “iš krūvos turdų“.

Kokeris vis dar atrodo nukentėjęs nuo didžiulio darbo kiekio, tačiau jis sako, kad tai buvo „vienas iš mano mėgstamiausių automobilių, kuriuos padarėme iš šios vietos“.

Ir jis kupinas nieko, išskyrus pagyras Harisonui.

„Rikas tiesiog buvo dievobaimė“, - sako Kokeris. „Šis vaikinas visą laiką buvo mano kampe. Jis mojavo mano vėliava. Jis asmeniškai dalyvavo gamybos įmonėje ir asmeniškai dalyvavo tinkle. Ir jis tikrai tiki tuo, ką mes čia darome “.

Kokeris palygina Harrisono patarimus, kaip vienu metu vadovauti verslui ir televizijos laidai, tiek su žaidimų knyga, tiek su sukčiavimo lapu.

„Ir kai viskas pasidaro visiškai nepaprasta, - prisipažįsta jis, - Rikas yra pirmasis vaikinas, pavyzdžiui,„ Bičiuli, nepyk! Tiesiog daryk tai, ką darai. Viskas bus puiku. “Ir jis buvo teisus. Kiekvienas žingsnis pakeliui susiklostė taip, kaip jis sakė “.

vakarėlis dėl reikalo Las Vegase 2017 m

Kitas žmogus, padėjęs paruošti Kokerį realybės televizijos sunkumams? Grafas kietas raitelis.

Kokerio šeimai 1990-aisiais priklausė „KFBT-TV“ kanalas 33 (dabar KVCW-TV). Tačiau, neturint naujienų laidos, nebuvo kam atstovauti stotyje bendruomenėje - kol jie nepradėjo „Šeštadienio išgąsčio filmuose“.

Tačiau dar kartą sakiau, kad Kokeris nebuvo pirmasis pasirinkimas. Pradinio šeimininko ateivio personažas nesusiejo su publika, ir maždaug po mėnesio jis dingo. Tada Kokeris išėjo į eterį kaip vampyras-„bet labai Vegasas, taigi jis buvo Elvio vampyras“.

kiek uždirba gatvės nusikaltėliai

Būtent tuo metu Kokeris pradėjo rimčiau vertinti savo meilę automobiliams ir motociklams, palengvindamas tai nuo pomėgio iki verslo. Šie du pasauliai susidūrė šių metų pradžioje, kai jis dirbo su Cassandra Peterson - geriau žinoma kaip Elvira, tamsos šeimininkė - prie „Automobilių skaičiavimo“. („Kai pamatysi tą epizodą, tu jį iškasi, - žada jis. - Tai tiesiog smagu.“)

„Šeštadienio siaubas filmuose“ truko 10 metų, sukeldamas 40–45 epizodus per metus, todėl tai „puiki treniruočių vieta“,-sako Kokeris.

Atsitiktiniai žiūrovai gali pamanyti, kad realybės televizijos kūrimas yra toks pat paprastas, kaip porą valandų įjungti kameras, tačiau šiurpumas gali būti žiaurus. Ypač tada, kai jūsų pasirodymas apima šimtus valandų darbo prie projekto, kuris užtruks tik kelias minutes ekrano.

„Mes dirbame visą parą“, - sako Kokeris. „Kai kurios mano įmonės dalys prasideda 4 val. Ryto, ir mes neužrakiname durų techniškai iki turbūt vidurnakčio ar 1 valandos nakties. Ir tai vyksta kasdien tris mėnesius. Taigi visi yra šiek tiek nelaimingi “.

Kai kurie darbuotojai neseniai vykusio vizito metu pradėjo judėti kaip priedai filme „The Walking Dead“, o vienas bandė nusnūsti virtuvėje. Tačiau Kokeris negali jiems pakankamai padėkoti už atsidavimą.

„Ačiū Dievui už mano komandą. Mano komanda yra tiesiog nuostabi “, - sako jis. „Visi ką tik pasiraitoję rankoves įšoko ir pasakė:„ Mes tai padarysime “.“

Dabar jie ruošiasi tam, kas tai gali tapti.

„Aš bijau“, - juokiasi Kokeris. 'Aš šiek tiek nervinuosi. Turiu omenyje, kad mes gauname ekskursinį autobusą, kuris pasirodo kiekvieną dieną 3 val. Pas mus skraido žmonės iš visur. Niekada nežinai, kas eis per pastatą “.

Jis skaičiuoja, kad turi 20 automobilių, kurie laukia, kol bus padirbėti, ir juos atsiųs žiūrovai iš visos šalies.

„Ir šou dar nėra eteryje“, - stebisi jis. 'Aš svečias. Aš esu colio svečias kito vaikino šou, o vieta jau tampa beprotiška “.

Bet jis dėkingas už kiekvieną jo dalį.

kiek laiko britney spears show vegas

„Tai yra geriausios problemos. Jei susiduriu su tokiomis problemomis, ačiū Dievui už šias problemas.

„Aš ką tik buvau palaimintas. Aš esu laimingas vaikinas “, - apibendrina Kokeris. „Dalyvauti„ Lombardo žvaigždėse “ir gauti savo televizijos laidą yra tiesiog palaima, žmogau.

„Aš kasdien skaičiuoju savo palaiminimus“.