Niall Horan Net Worth

Kiek kainuoja Niallas Horanas?

Niall Horan grynoji vertė: 70 milijonų dolerių

Niall Horan grynoji vertė : Niallas Horanas yra airių dainininkas, kurio grynoji vertė siekia 70 milijonų dolerių. Jis geriausiai žinomas dėl to, kad yra populiarios grupės „One Direction“ narys, taip pat turi sėkmingą solinę karjerą.

Ankstyvas gyvenimas: 1993 m. Rugsėjo 13 d. Nullas Horanas, gimęs Mullingare, Airijos Vestmeatho grafystėje, dalyvavo krikščioniškoje mokykloje „Coláiste Mhuire“, kur koncertavo su mokyklos choru. Jo tėvai Bobby Horanas ir Maura Gallagheris išsiskyrė, kai jam buvo penkeri metai. Metus praleidę su mama Niall ir jo brolis nusprendė persikelti pas tėvą. Pradėjęs groti gitara, jis mokėsi pradinėje mokykloje, o būdamas jaunas paauglys koncertavo su įvairiomis grupėmis, įskaitant muzikinį palaikymą Lloydui Danielsui. Horanas lankė Šv. Kenny nacionalinę mokyklą ir mokėsi groti gitara būdamas 11 metų, vadovaudamasis „YouTube“ vadovėliais. Jo teta atrado jo talentą, kai ji buvo automobilyje su juo, ir jis pradėjo dainuoti - iš pradžių ji manė, kad radijas įjungtas. Paauglystėje Horanas dalyvavo Mullingaro menų centre, surenkant lėšų vietinei futbolo komandai „The Shamrocks“.

Viena kryptis: 2010 m., Būdamas 16-os, Horanas dalyvavo septintajame „The X-Factor“ sezone Londone kaip solo atlikėjas, tačiau vėliau buvo pakviestas varžytis kaip grupės, kurią sukūrė šou „One Direction“, dalis. Po „X faktoriaus“ Simonas Cowellas pasirašė „One Direction“ 2 milijonų dolerių vertės „Syco“ įrašų sutartį. Jie pradėjo įrašyti savo debiutinį albumą Los Andžele 2011 m. Sausio mėnesį. Kitą mėnesį grupės knyga, kurią licencijavo „One Direction: Forever Young (Mūsų oficiali„ X faktoriaus istorija “), buvo išleista ir užėmė„ Sunday Times “geriausių pardavėjų sąrašą.

Vėliau tą mėnesį grupė dalyvavo „X Factor Live Tour“. Turas baigėsi balandžio mėnesį ir grupė toliau įrašė savo debiutinį albumą Londone. Pirmasis jų singlas „What Makes You Beautiful“ buvo išleistas 2011 m. Rugsėjį ir sulaukė pasaulinės komercinės sėkmės, o daina pasiekė pirmąją vietą keliose šalyse. Jų singlai „Gotta Be You“ ir „One Thing“ iškart pateko į hitų dešimtuką JK. 2011 m. Lapkričio mėn. „One Direction“ išleido savo pirmąjį albumą „Up All Night“. Ji pasiekė Airijos ir JK topų pirmąją vietą. 2012 m. Kovo mėn. Grupė tapo pirmąja JK grupe, kurios debiutinis albumas pasiekė pirmąją vietą JAV topuose. Jie pradėjo savo pirmąjį koncertinį turą, kuriame reklamavo albumą. Bilietai buvo išparduoti per kelias minutes, o kelionė sulaukė teigiamų kritikų atsiliepimų.

2012 m. Lapkričio mėn. „One Direction“ išleido antrąjį albumą „Take Me Home“. Tai buvo dar viena visiška sėkmė ir grupė tapo pirmąja berniukų grupe JAV topų istorijoje, tais pačiais kalendoriniais metais įrašiusia du albumus Nr. Jie paskelbė turą ir suvaidino daugiau nei 120 pasirodymų keturiuose žemynuose. „Midnight Memories“, trečiasis grupės albumas, buvo išleistas 2013 m. Lapkritį. Tai buvo geriausiai parduodamas albumas visame pasaulyje 2013 m., Jo keturi milijonai buvo parduoti visame pasaulyje. Grupė pradėjo savo pirmąjį turą visame stadione, o bilietai vėl buvo parduoti per kelias minutes. Vienoje parodoje grupė vidutiniškai surinko apie 50 000 gerbėjų. Šis turas buvo daugiausiai uždirbęs 2014 m. Turas, uždirbęs daugiau nei 290 milijonų dolerių. Grupė išleido ketvirtąjį albumą „Four“ 2014 m. Lapkričio mėn. 2015 m. Lapkričio mėn. Jie išleido penktąjį albumą „Made in the A.M.“ Pagrindiniai singlai buvo „Drag Me Down“ ir „Perfect“. Albumas vėl pasiekė 1 vietą daugelyje šalių.

(Dave'o Kotinsky nuotr. / „Getty Images“)

„One Direction“ tapo vienu iš populiariausių vaidmenų, kuriuos kada nors sukūrė realybės serialai. Nuo susikūrimo 2010 metais grupė pardavė daugiau nei 20 milijonų albumų visame pasaulyje. Nuo 2013 m. Birželio iki 2014 m. Birželio grupė uždirbo 75 mln. USD pajamų. Nuo 2014 m. Birželio iki 2015 m. Grupė uždirbo 130 mln. USD pajamų. Jų turas „Kur mes esame“ uždirbo 282 milijonus dolerių, o tai yra antras didžiausias vokalinės grupės uždarbis istorijoje. Jų grupė priklauso korporacijai „1D Media“, kuri buvo įkurta 2010 m., Ir vienodai priklauso penkiems nariams. Grupės narys Zayn Malik paliko grupę 2015 m. Grupė pertraukė 2016 m. Sausio mėn., O vėliau kiekvienas narys tęsė solo karjerą, kuri buvo stebėtinai sėkminga. Visi penki „One Direction“ nariai išleido solines dainas, kurios pateko į „Top 40“ sąrašą JAV. Tai yra vienas iš nedaugelio grupės veiksmo pavyzdžių, kai pavieniai menininkai sulaukė sėkmės ne grupėje.

Solo karjera: Niall pasirašė solinį susitarimą su „Capitol Records“ 2016 m. Rugsėjo mėn. Tą patį mėnesį jis išleido savo pirmąjį debiutinį solo singlą „Šis miestas“. Jis pasiekė JK singlų sąrašo 9 vietą. Jis išleido antrąjį solinį singlą „Slow Hands“ 2017 m. Gegužės 4 d. Jo solinis albumas „Flicker“ buvo išleistas 2017 m. Spalio mėnesį ir debiutavo „Billboard 200“ viršuje ir Airijoje ir Nyderlanduose pasiekė 1 vietą. 2018 m. Horanas išvyko į turą palaikydamas albumą. Antrasis Niall solinis albumas „Heartbreak Weather“ buvo išleistas 2020 m. Kovo 12 d., Sulaukęs teigiamų atsiliepimų. Jis debiutavo JAV „Billboard 200“ 4 vietoje ir JK albumų sąraše Nr. 1. Horanas atšaukė savo turą palaikydamas albumą dėl COVID-19 pandemijos.

Asmeninis gyvenimas: Niall yra aistringas golfo žaidėjas ir dažnai pastebimas golfo renginiuose. Jis dalyvavo BMW PGA čempionate „Pro-Am“. 2015 m. Rugpjūčio „Masters“ turnyre, Augustavo mieste, Džordžijos valstijoje, jis dalyvavo golfo žaidėjui Rory McIlroy. Jis taip pat yra regbio mėgėjas ir dažnai pastebimas Airijos bei Leinsterio varžybose.

Horanas kartu su „Golf Digest“ surinko pinigų REACH kariškių šeimoms. Jis ir golfo žaidėjas Justinas Rose'as sukūrė „Horan and Rose Gala“ - labdaros renginį, kuris padeda „Cancer Research UK Kids and Paaugliams“. Horanas taip pat prisijungė prie „Soccer Aid 2016“ dalyvaudamas UNICEF įžymybių sąraše. 2017 m. Horanas už savo filantropinį darbą gavo Arnie apdovanojimą.

Niall Horan Net Worth

Niall Horan

Grynoji vertė: 70 milijonų dolerių
Gimimo data: 1993 m. Rugsėjo 13 d. (27 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 7 colių (1,71 m)
Profesija: Dainininkė
Tautybė: Airijos respublika
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija