Kiti „Mama The Rosie“ yra saldus ir sodrus vasaros malonumas

„Rosie“ su Bombėjaus džinu, „Lillet Blanc“, „Framboise“ ir greipfrutų sultimis „Other Mama“ ketvirtadienį, 2017 m. Balandžio 27 d., Las Vegase. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto„Rosie“ su Bombėjaus džinu, „Lillet Blanc“, „Framboise“ ir greipfrutų sultimis „Other Mama“ ketvirtadienį, 2017 m. Balandžio 27 d., Las Vegase. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto „Rosie“ su Bombėjaus džinu, „Lillet Blanc“, „Framboise“ ir greipfrutų sultimis „Other Mama“ ketvirtadienį, 2017 m. Balandžio 27 d., Las Vegase. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto „Rosie“ su Bombėjaus džinu, „Lillet Blanc“, „Framboise“ ir greipfrutų sultimis „Other Mama“ ketvirtadienį, 2017 m. Balandžio 27 d., Las Vegase. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto „Rosie“ su Bombėjaus džinu, „Lillet Blanc“, „Framboise“ ir greipfrutų sultimis „Other Mama“ ketvirtadienį, 2017 m. Balandžio 27 d., Las Vegase. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto „Rosie“ su Bombėjaus džinu, „Lillet Blanc“, „Framboise“ ir greipfrutų sultimis „Other Mama“ ketvirtadienį, 2017 m. Balandžio 27 d., Las Vegase. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto

„Rosie at Other Mama“ yra daug sodresnis ir šiek tiek traškesnis nei dauguma vasaros džino gėrimų. Kredituokite „framboise“ likerį, kuris suteikia aviečių cukraus, kad neleistų dominuoti džino ir greipfrutų kartumui.

Ingridientai

■ 1 oz. Bombėjaus safyro džinas■ 1 oz. balta alyvinė

■ 1 oz. aviečių likeris

■ 1 oz. greipfrutų sultys

Kryptys

„In-n-out“ parduotuvė Las Vegase

Visus ingredientus suplakite ledu. Nukoškite į atšaldytą kokteilių taurę. Papuoškite greipfrutų žievelėmis ir patiekite.