Patui Sajakui atlikta operacija, Vanna White surengė „Fortūnos ratą“

Pat Sajak, kairėje, ir Vanna White, išPenktadienį, 2019 m. Lapkričio 1 d. Los Andžele, Pat Sajak, kairėje, ir Vanna White iš „Fortūnos rato“ dalyvauja ceremonijoje, kurioje pagerbiamas Haris Friedmanas su žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje. (Richardo Shotwello nuotrauka/„Invision“/AP) Vienas iš laidos vedėjų Vanna White ir vedėjas Patas Sajakas 2007 m. Pasirodė „Radio City“ muzikos salėje, kur 2007 m. Niujorke „Fortūnos ratu“ bus įžymybių savaitė. (AP nuotrauka/Peteris Krameris)

LOS ANGELES-„Fortūnos rato“ vedėjui Patui Sajakui buvo atlikta skubi operacija, o jo ilgametis vedėjas Vanna White užpildys jį, kol jis atsigaus.

Laidos pranešime sakoma, kad ketvirtadienis buvo atšauktas, nes 73 metų Sajakui buvo atlikta sėkminga operacija, siekiant ištaisyti užsikimšusią žarnyną.

62 metų White'as tapo šeimininku, kai penktadienį buvo tęsiamas filmavimas dėl epizodų, kurie bus rodomi nuo gruodžio 9 d.Pareiškime teigiama, kad Sajakas patogiai ilsisi ir laukia sugrįžimo, tačiau nenurodo, kiek laiko jis turėtų būti išvykęs ar kiek laiko White'as veiks kaip šeimininkas.

Sajakas ir White'as kartu su šou vedė nuo devintojo dešimtmečio pradžios.

Ji vieną kartą užpildė jį vienam laidos segmentui, kai 1996 metais Sajakas sirgo laringitu.