Pat Sajak grynoji vertė

Kiek verta Pat Sajak?

Pat Sajak grynoji vertė: 70 milijonų dolerių

Pato Sajako atlyginimas

15 milijonų dolerių

Pat Sajak grynoji vertė ir atlyginimas: Patas Sajakas yra buvęs sinoptikas, dabartinė televizijos asmenybė, aktorius ir žaidimų šou vedėjas, kurio grynoji vertė siekia 70 mln. Sajakas garsėja tuo, kad yra ilgalaikis žaidimų šou „Fortūnos ratas“ vedėjas.

Ankstyvas gyvenimas: Pat Sajakas gimė Patrickas Leonardas Sajdakas 1946 m. ​​Spalio 26 d. Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Jis buvo užaugęs Čikagoje ir buvo Joyce Helen bei Leonard Anthony Sajdak sūnus. Visi jo seneliai buvo lenkai. Pat tėvas mirė, kai jis buvo jaunas, o jo motina ištekėjo dar kartą. Sajakas nuėjo į Farraguto vidurinę mokyklą ir baigė 1964 m. Jis išvyko į Čikagos Kolumbijos koledžą ir dirbo „Palmer House“ viešbučio registratūros darbuotoju.

Ankstyva karjera: Lankydamasis koledže, Sajako transliavimo instruktorius jam pasakė, kad vietinė radijo stotis WEDC ieško žinių vedėjo. Jis kreipėsi ir galų gale nusileido 6 valandą ryto. Sajakas prisijungė prie JAV armijos 1968 m. Vietnamo karo metu. Tarnaudamas armijoje, jis buvo ginkluotų pajėgų radijo eteryje. Didžėjaudamas jis kiekvieną transliaciją pradėjo eilute „Labas rytas, Vietnamas!“ kaip ir Robino Williamso personažas to paties pavadinimo filme. 70-ųjų pradžioje „Sajak DJ“ vaidino Našvilyje 15.00–17.00 val. laiko tarpas, kaip jų popietės asmenybė

Aštuntojo dešimtmečio pabaigoje Sajakas persikėlė į Los Andželą, ieškodamas darbo pramogų industrijoje. Netrukus 1977 m. Los Andžele, KNBC-TV, jis užėmė visą laiką dirbantį sinoptiką.

Laimės ratas: 1981 m. Žaidimų šou impresarijus Mervas Griffinas pasiūlė Patui perimti iš Chucko Woolery Laimės rato priėmimo pareigas. Deja, tuometis NBC prezidentas Fredas Silvermanas atmetė idėją samdyti Sajaką dėl „per daug vietos“. Atsakydamas į tai, Mervas Griffinas visiškai uždarė visą pasirodymą ir atsisakė filmuoti naujus epizodus, kol nebus priimtas Sajakas. „Sajak“ per pastaruosius 30 ir daugiau metų rengia dienos ir sindikuotą „Fortūnos rato“ versiją. 2018 m. Sajakas tapo ilgiausiu visų žaidimų šou vedėju, net pralenkdamas „Price is Right“ Bobą Barkerį. 2019 m. Kovo 22 d. Jį pagerbė Gineso pasaulio rekordai. Pato Sajako, kaip Laimės rato vedėjo, sutartis tęsiasi 2022 m. Už savo darbą šou Pat laimėjo tris „Emmy“ apdovanojimus ir netgi gavo žvaigždę Holivudo šlovės pėsčiomis.

Kitos įmonės : Sajakas pasirodė 1982 m. Komedijos filme „Aviakompanija II: tęsinys“. Jo vaidmuo buvo Niujorko Bafalo naujienų vedėjas. Patas turėjo savo trumpalaikę vėlų vakarą vykusią pokalbių laidą CBS „The Pat Sajak Show“. Pradėjęs rodyti laidą, jis paliko dienos „Laimės rato“ versiją. Danas Milleris, buvęs inkaras, buvo Sajako šalininkas. Jo premjera įvyko 1989 m. Sausio mėn., O paskutinė laida buvo rodoma 1990 m. Balandžio mėn.

Sajakas kelis kartus pasirodė „Super Password“ kaip svečių priimančioji, taip pat „Password Plus“, 1984–1989 m. Jis taip pat svečias vedė žaidimų laidose „Svajonių namai“ ir „Tiesiog vyrai!“. Sajakas buvo nuolatinis „Regis Philbin“ svečias, vedantis „Live“ kartu su Regiu ir Kelly. 2003 m. „Sajak“ vedė „Pat Sajak Weekend“ per „Fox News“ ir sindikuotą radijo sporto pokalbių laidą „The Pat Sajak Baseball Hour“. Sajakas 2005 m. Tapo nepriklausomos profesionalios beisbolo lygos „Auksinio beisbolo lyga“ investuotoju.

Jis yra kuratorių taryboje ir eina vicepirmininko pareigas Hillsdale koledže Mičigano pietuose. Sajakas yra konservatorių leidyklos „Eagle Publishing“ išorės direktorius. Sajakas yra nuolatinis tinklalaidžių prenumeratorius ir autorius konservatorių tinklaraštyje ricochet.com. Jis pradėjo rašyti „National Review Online“ 2010 m. Jis taip pat yra kelių dėlionių žaidimų, labiausiai žinomų yra 2007 m. „Lucky Letters“, autorius.

Ethanas Milleris / „Getty Images“

Pop kultūra: 8-ajame dešimtmetyje Sajakas buvo parodijuotas pagal Sezamo gatvės eskizą. Muppetas, vardu Pat Playjacksas, surengė „Fortūnos spiegimą“. Devintajame dešimtmetyje Martinas Shortas sukūrė Pat Sajako, Edo Grimley, personažą eskizinėse komedijos laidose „SCTV“ ir „Saturday Night Live“. 1992 m. Sajakas atliko ypatingą kviestinės žvaigždės vaidmenį televizijos laidoje „The Commish“. 1993 m. Sajakas pasirodė „Mūsų gyvenimo dienose“ ir pats pasirodė vaikų animaciniame filme „Rugrats“. Sajakas ir Vanna White vaizdavo save NBC situacijos 227 epizode 1986 metais. 2001 m. Jis pasirodė pats kaip sitomas „Karalienės karalius“. Ketvirtojo „A-Team“ sezono epizode Patas ir Vanna sukūrė epizodą.

Asmeninis gyvenimas: 1989 m. Gruodžio mėn. Anapolyje, Merilendo valstijoje, Sajakas vedė fotografą Lesly Browną Sajaką. Anksčiau jis buvo vedęs nežinomą spaudos moterį 1979–1986 m. Pat ir Lesly turi du bendrus vaikus, sūnų Patricką Michaelą Jamesą Sajaką, gimusį 1990 m., Ir dukrą Maggie Marie Sajak, gimusią 1995 m. Maggie yra trokštanti šalies dainininkė, išleidusi tris viengungius. Pora gyvena Severna parke (Merilandas), o Los Andžele jie turi antrus namus. Patas Sajakas pripažino esąs klimato kaitos skeptikas. Jis taip pat finansiškai remia „Young America“ fondą, kurio tikslas - remti konservatorių pranešėjus kolegijos miesteliuose visoje šalyje. Sajakų šeima yra Kristaus bažnyčių nariai. 2019 m. Lapkričio mėn. Patui buvo atlikta skubi žarnyno operacija, kad būtų pašalintas užsikimšimas. Vanna White'as šeimininkavo jo vietoje, kol jis atsigavo. Į darbą jis grįžo po trijų savaičių, 2019 m. Gruodžio 5 d.

Vanna White atlyginimas

Pat Sajako atlyginimas 2020 m .:

Nuo šio rašymo Patas Sajakas uždirba metinį atlyginimas iš 15 milijonų JAV dolerių kaip „Fortūnos rato“ šeimininkas. Palyginimui, Vannos White atlyginimas yra 10 milijonų dolerių. „Fortūnos ratas“ kasetėje praleidžia keturias dienas, šešias laidas per dieną. Jie lipdo du ketvirtadienius ir du penktadienius. Tapeto dienomis jie abu atvyksta apie 8.30 val. Ir pradeda šaudyti vidurdienį. Viena auditorija žiūri tris laidas, tada yra pertrauka pietums. Antra auditorija ateina pažiūrėti dar trijų juostų.

Atlyginimų paskirstymas

Patas ir Vanna kasetėje praleidžia keturias dienas. Tai yra 48 dienos per metus, kad uždirbtume atitinkamai 15 ir 10 milijonų dolerių per metus. Tai reiškia, kad Vanna uždirba 208 333 USD per darbo dieną. Pat uždirba 312 500 USD per darbo dieną. Išskaidęs ją už pasirodymą, Patas Sajakas uždirba 52 083 USD už parodą, o Vanna White - 34 722 USD už parodą.

Pat Sajak grynoji vertė

Pat sajak

Grynoji vertė: 70 milijonų dolerių
Atlyginimas: 15 milijonų dolerių
Gimimo data: 1946 m. ​​Spalio 26 d. (74 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 9 (1,77 m)
Profesija: Žaidimų šou vedėjas, pokalbių laidų vedėjas, aktorius, radijo asmenybė, kino prodiuseris, televizijos prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija