Paul Teutul Sr grynoji vertė

Kiek vertas Paulas Teutul Sr?

Paulo Teutul Sr grynoji vertė: 500 tūkstančių dolerių

Paulo Teutul Sr grynoji vertė: Paulas Teutulis vyresnysis yra amerikiečių verslininkas ir „Orange County Choppers“ bei „Orange County Iron Works“ įkūrėjas, kurio grynoji vertė siekia 500 tūkst. Paulas Teutul Sr gimė 1949 m. Gegužės 1 d. Yonkers mieste, Niujorke. Paulo Teutul Sr viso gyvenimo meilės romanas su motociklais prasidėjo 70-aisiais, kai jį įkvėpė tokie filmai kaip „Lengvas raitelis“ ir „Pragarai ant ratų“. Jo meilė nesibaigė tik važiavimu dviračiu, nes jis netrukus įsitraukė į gamybos darbus. Paulius ilgainiui meilę dviračiams perdavė sūnums Paului Teutuliui jaunesniajam ir Michaelui. Galų gale Teutul pradėjo verslą su Danny, kai jie atidarė Orange County geležies gamyklą. Verslas sulaukė didžiulės sėkmės.

Maždaug tuo metu Teutul pradėjo kurti savo poreikiams pritaikytus dviračius, modelius pagal tuos, kuriuos matė filmuose ir gatvėse. 1999 m. Jis pakankamai pajuto pasitikėjimą savo muitinės dviračiais, kad paliko Orange County Iron Works ir atvėrė Orange County Choppers. Netrukus dviračiai pradėjo pardavinėti kaip pašėlę, o Teutul pradėjo kurti jam vardą. Teutul yra labai spalvingas verslininkas, turintis gerai žinomą blogą nuotaiką. Netrukus Holivudas paskambino pasirinkus dviračius, santykius su sūnumis ir atsiradusį sėkmingo verslininko statusą. 2003 m. Teutulai pradėjo savo sėkmingą televizijos serialą „Amerikos kapokliai“. Pasirodymas yra „Orange County Choppers“ užkulisių išvaizda, tačiau asmeniškesniu lygiu tai yra didžiausia skylė tėvo ir jo sūnaus pasaulyje, kai jie dirba su savo amatu. Spektaklis surado tam skirtą auditoriją ir per šešis sezonus patiko sėkmingi 165 epizodai.

Bankrotas : 2018 m. Kovo mėn. Paul Teutul Sr pateikė bankroto bylą. Byloje jis nurodė 1 070 893 JAV dolerių skolas ir 1 801 729 USD turtą. Jis taip pat teigė uždirbantis maždaug 15 000 USD per mėnesį kaip plieno gamintojas. Jo mėnesinės išlaidos viršija 12 600 USD. Jo advokatas pavadino padavimą „proaktyviu, o ne reaktyviu ... o tai yra teigiamas dalykas P. Teutului“.

Susijusios „American Chopper Stars“ grynosios vertės:
Paul Teutul Jr grynoji vertė
Mikey Teutul Net Worth
Vincentas 'Vinnie' DiMartino grynasis vertas
Rickas Petko grynasis vertas

Paul Teutul Sr grynoji vertė

Paulas Teutulas, vyresnysis

Grynoji vertė: 500 tūkstančių dolerių
Gimimo data: 1949 m. Gegužės 1 d. (71 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,83 m
Profesija: Jūrininkas, verslininkas, televizijos prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija