„Lombardo žvaigždės“ Chumlee, „Pinky“ žvaigždė naujame „Nintendo“ žaidime

Žvilgsnis į OstinąŽvilgsnis į naują Austino „Chumlee“ Russello retro vaizdo žaidimą „The Quest For Pinky“. (Kevinas Hanley) Žvilgsnis į naują Austino „Chumlee“ Russello retro vaizdo žaidimą „The Quest For Pinky“. (Kevinas Hanley) Žvilgsnis į naują Austino „Chumlee“ Russello retro vaizdo žaidimą „The Quest For Pinky“. (Kevinas Hanley) Įrašant „PodKats“ rodomas Austinas „Chumlee“ Russellas! „Gold & Silver Pawn“ Las Vegase antradienį, 2020 m. kovo 3 d. (Reed Redmond/Las VegasJournal) Reperis ir televizijos žvaigždė Ray J rodomas su „Sexxy“ kūrėju ir žvaigžde Jen Romas Larry Flynt klube „Hustler“ šeštadienį, 2021 m. Sausio 9 d. (Nuotrauka pateikta)

Prieš kelias savaites Austinas Chumlee Russellas Maisto prekių parduotuvėje išlipo iš savo automobilio ir priėjo ventiliatorius. Tai nėra neįprasta hitų serijos „Pėstininkų žvaigždės istorijoje“ bendražvaigždė.

Tačiau pora, kuri pastebėjo Chumlee, nebuvo įžiebta į lombardo darbuotoją tapusią įžymybę. Jie domėjosi jo šuneliu automobilio viduje.

Matai, aš tau sakiau, kad taip yra Pinky ! - sušuko vienas iš gerbėjų. Tai Chumlee ir Pinky!

Pinky yra Chumlee versija Ponas. Piffles , jo šunų šou parodoje ir gyvenime. Minkštas 4 metų augintinis Pomeranietis yra pagrindinis Chumlee naujojo retro stiliaus vaizdo žaidimo „Chumlee's Adventure: The Quest for Pinky“ personažas.

Tai esminis naminių gyvūnėlių projektas. Žaidėjams veteranams žaidimas yra laimingas ir sveikintinas vaizdo žaidimų istorija. Jaunesniems žaidėjams tai gali atrodyti kaip išvyka į Petroglifo kanjoną.

kiek vertas princas Džeksonas

Aš tiesiog norėjau padaryti seną „Kung Fu“ žaidimo „Nintendo“ nutekėjimą ir kažkaip eiti su tendencija, kad senoviniai žaidimai tampa tikrai dideli, praėjusią savaitę pokalbyje telefonu sakė Chumlee. Tai pereina į „Lombardo žvaigždžių“ pasaulį, tai šaunu, linksma ir nostalgiška.

ką dabar veikia Danielis Gibsonas
Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Įrašas, kurį bendrina Chumlee (@chumlee)

„Pinky“ sukurta „Nintendo Entertainment“ sistemai. Kaip praneša „Chumlee“, šiuos senosios mokyklos įrenginius vis dar galima įsigyti nuo 50 iki 200 USD. Jis vis dar baigia projektą ir savo „Instagram“ profilyje atidarė „Kickstarter“ paskyrą, kad gerbėjai galėtų užrakinti žaidimą per pirmąjį (o gal ir vienintelį) užsakymų paleidimą. Surinktos lėšos skiriamos kasečių, dėžių ir instrukcijų gamybos gamybai.

Žaidimas įsiklauso į NES žaidimus prieš kelias kartas su nudžiūvusia grafika ir „wooka-wooka“! garso efektai. Tai sukuria prisiminimus apie „Chumlee“ nurodytą „Kung Fu“, taip pat tokius asmeninius mėgstamiausius kaip „Super Mario Brothers“ serija.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Įrašas, kurį bendrina Chumlee (@chumlee)

kiek uždirbo tankas Deivis

„Pinky“ šį mėnesį debiutavo „Lombardo žvaigždėse“, o žaidimą oficialiai patvirtina istorija. Savo keistu formatu žaidėjai, valdantys mažą šunį, nusileidžia prieš tokias Lombardo žvaigždes ir Aukso ir sidabro pėstininko figūras Rikas ir Corey Harisonas , ir apsaugos darbuotojas Antwaun Austin.

Vienintelė vieta, kur dabar galite įsigyti žaidimą, yra iš anksto užsisakyti „Kickstarter“, sakė Chumlee, manydamas, kad jo pardavėjas yra personažas. Jis sako, kad gali jį įdėti į „Chumlee's On The Blvd.“ lentynas. saldainių parduotuvė „Pawn Plaza“ ir (natūraliai) „Gold & Silver Pawn“.

Turime įsitikinti, kad žmonės to nori, sakė Chumlee. Manau, jiems tai patiks, nes jis turi autentišką jausmą.

Atsižvelgiant į pranešimą

Gov. Steve'o Sisolako skelbimas, kad valstybė išplės viešų susirinkimų apribojimus iki ne daugiau kaip 50 žmonių arba 25 procentų pajėgumų, atrodo, mažai įtakos turės tiesioginėms pramogoms Las Vegase. Tačiau „Thunder From Down Under“, suaugusiųjų revue „Thunderland“ parodų salėje „Excalibur“, yra pasirengusi sugrįžti.

Detalės turi būti sutvarkytos, tačiau vaikinai gali saugiai pasirodyti 50 žmonių auditorijai. Kaip visada, bus atskleista daugiau.

Di Domenico / Stern viršūnių susitikimas

Ethan ir Hila Klein grynoji vertė

Stulpelio mėgstamiausia Johnas Di Domenico Pirmadienį jis paskutinį kartą pasirodė kaip Donaldas Trumpas Howardas Sternas Sirius XM šou. Di Domenico laidoje pasirodė 11 kartų, praėjusių metų kovo mėnesį. Retais žingsniais Sternas paprašė Di Domenico nusimesti personažą, nes jis buvo uždarytas. Ar vis dar bus auditorija ar apetitas Trumpui? Di Domenico taip galvoja ir sako: „Už jį balsavo 74 mln.

Komiškas impresionistas siunčia „Stern“ komandai kitų savo įžymybių įspūdžių demonstraciją (dr. Philas McGrawas ir Bernie Sandersas yra tarp jo gausėjančio dalykų sąrašo). Pamatysime. Tačiau Di Domenico be jokios abejonės išplėtė savo auditoriją „Stern“ šou ir užmezgė eterio santykius su vedėju, nes jis buvo paprašytas pabendrauti.

Kai kurie mano draugai iš komedijos susirašinėja man ir sako: „Jis pakvietė tave ant sofos“, tai klasikinė nuoroda ir puikiai tinka Johnny D.

Jūsų „seksualumo“ akimirka

kiek Johnas Gotti buvo vertas

Repo žvaigždė, televizijos asmenybė ir sekso juostos žvaigždė Ray J. lankė „Sexxy After Dark“ Larry Flynt'as „Hustler“ klubas šeštadienio vakarą. Ray J yra liestinai susijęs su spekuliacijomis apie pastaruoju metu siaučiantį Kim Kardashian-Kanye West santuoka.

Galbūt prisiminsite, kad Ray J pasimatė su Kardashian lo prieš daugelį metų, 2002 m., Kai jis sukūrė namų pornografinį vaizdo įrašą, vėliau pavadintą Kim Kardashian, „Superstar“. Šis nutekėjęs vaizdo įrašas dažnai laikomas priežastimi, dėl kurios Kardashian tapo nacionaline sensacija, o „Keeping Up With the Kardashians“ pradinė linija pradėta naudoti po metų.

Šiais laikais Kardashian santuoka su Vakarų santuoka vyksta ant netvirtų verpstės. Ray J pateikė ketverių metų skyrybų su žmona prašymą, Princesė Meilė , rugsėjį. Ar tai atsitiktinumas? Ir kodėl jis buvo Vegase? Pranešama, kad Ray J neturėjo ką pasakyti apie savo buvusįjį (Kardashianą) ar kitą buvusįjį (Meilę), nes jo aplinka klube praleido apie tris valandas.

Jie tiesiog priėmė Jenas Romas šou, įsisavindamas Don Julio 1942 tekilą ir neatsilikdamas nuo scenos.