„Pete's Dragon“ yra saldaus charakterio, bet gundantis

Oakesas Fegley yra Pitas DisnejujeOakesas Fegley yra Pitas iš Disnėjaus filmo „PETE'S DRAGON“, pasakojimo apie berniuką, vardu Pitas, ir jo geriausią draugą Eliotą, kuris tiesiog būna drakonas. Oakesas Fegley yra Pitas iš Disnėjaus filmo „PETE'S DRAGON“, pasakojimo apie berniuką, vardu Pitas, ir jo geriausią draugą Eliotą, kuris tiesiog būna drakonas. Oakesas Fegley yra Pitas, o Oona Laurence - Natalie iš Disnėjaus filmo „PETE'S DRAGON“ - berniuko, vardu Pitas, ir jo geriausio draugo Ellioto, kuris tiesiog būna drakonas, istorijos. Bryce'as Dalasas Howardas yra Greisė, Wesas Bentley yra Jackas Oakesas Fegley yra Pitas, o Oona Laurence yra Natalie „Disney“ filme „PETE'S DRAGON“ - berniuko, vardu Pitas, ir jo geriausio draugo Ellioto, kuris tiesiog būna drakonas, nuotykis.

Yra berniukas, vardu Pitas. Jis turi drakoną. Ir beveik čia prasideda ir baigiasi šio savaitgalio „Pete's Dragon“ ir 1977 m.

Tikėtina, kad tai bus geriausia, nes tai reiškia, kad jokie kalneliai nedainuoja apie tai, kaip jie nusipirko jaunąjį Pitą kaip vergą už 50 USD ir ketina jį pamatyti per pusę ir suvalgyti desertui. Nėra dainuojančio gyvatės aliejaus pardavėjo, norinčio supjaustyti slibiną Eliotą, kad jis būtų naudojamas įvairiuose gėrimuose. Joks švyturys, prižiūrimas dienos girtumo. Ir, kas geriausia, apie dainą ar dialogą neužsimenama apie tvirtą Passamaquoddy miestą.

Rob dyrdek fallout su dideliu juodu

Naujasis „Pete's Dragon“, mielas, bet švelnus, nėra nieko ypatingo. Tačiau skrieja apskritimais aplink beveik nežiūrimą originalą.Šį kartą Pete'as (Oakesas Fegley) yra našlaitis kaip 4 metų vaikas, kai jo tėvai žūsta automobilio avarijoje netoli miškingos Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų dalies. Jį iškart priima milžiniškas, pūkuotas drakonas, vardu Eliotas, kuris ateinančius šešerius metus praleidžia jį augindamas.

Du geriausi draugai skrenda aukštai virš medžių ir nusileidžia į slėnius, „The NeverEnding Story“ stiliaus, o niekas to niekada nepastebi. Tai apima miškininkę Grace (Bryce Dallas Howard), kuri teigia žinanti kiekvieną šių miškų centimetrą.

Tačiau vieną dieną miško kirtėjai, vadovaujami jos vaikino Džeko (Wes Bentley) - ji yra miškininkė, jis - miško kirtėjas, kokia beprotiška pora! - priartėk prie olos, Pitas ir Eliotas paskambina namo. Pitas, susidomėjęs šiais nepažįstamaisiais, išeina pasižiūrėti ir jį pastebi Natalie (Oona Laurence), 11-metė Džeko dukra. Ji yra beveik tokia pat nustebusi, matydama jį, kaip jis, dėl to, kad šis miškas yra taip retai lankomas, niekas niekada nepastebėjo jame gyvenančio milžiniško slibino.

Šiuo metu Pitas yra praktiškai laukinis - dalis Tarzanas, dalis Mowgli, todėl Greisė ir Džekas atneša jį namo gyventi su jais. Nes, Disney.

Kai Džeko brolis Gavinas (Karlas Urbanas) sužino apie Elioto egzistavimą, jis nedelsdamas imasi jo užfiksuoti. Taigi Pete, Natalie, Jack, Grace ir Grace tėtis, drakonologas mėgėjas ponas Meachamas (Robertas Redfordas) turi išgelbėti Eliotą.

Režisierius ir scenarijaus autorius Davidas Lowery'is su „Ain’t Them Bodies Saints“ bendradarbiu Toby Halbrooksu, „Pete's Dragon“ yra genialus ir draugiškas šeimai. Tačiau yra visiškai per daug sąrankos, brangių veiksmų, nėra daug magijos ir net 103 minutės tai atrodo bent 20 per ilgai.

Deja, šis drakonas yra drakonas “.

R peržiūra

kiek vertas Davidas Beckhamas

Filmas: Pito drakonas

Veikimo laikas: 143 minutės

Įvertinimas: PG; veiksmas, pavojus ir trumpa kalba

Įvertinimas: C +

Dabar žaidžia: Keliose vietose