Phaedra parkų grynoji vertė

Kiek verta „Phaedra Parks“?

„Phaedra Parks“ grynoji vertė: 6 milijonai dolerių

Phaedros parkų alga

300 tūkstančių dolerių

„Phaedra Parks“ grynoji vertė: Phaedra Parks yra amerikiečių pramogų advokatė ir televizijos asmenybė, kurios grynoji vertė siekia 6 milijonus dolerių. Phaedra Parks uždirbo savo grynąją vertę kaip advokatė ir kaip „Parks Group PC“ vadovaujanti partnerė. Jos advokatų kontora daugiausia užsiima teismo procesais ir derybomis dėl pramogų, sportininkų ir kriminalinės gynybos. Phaedra Parks taip pat yra tikrasis Atlantos namų šeimininkių narys. Pirmą kartą laidoje ji pasirodė trečiajame sezone.

Ankstyvas gyvenimas: Phaedra Parksas gimė 1973 m. Spalio 26 d. Atėnuose, Džordžijos valstijoje. Parkas įgijo menų bakalauro laipsnį su pagyrimu Wesleyan koledže, Juris daktaro laipsnį iš Džordžijos universiteto ir lavoninių mokslų laipsnį Jeffersono valstybiniame koledže.

Karjera: Po teisės mokyklos „Phaedra Parks“ įsidarbino „Geico“ advokatų kontoroje „Bridges, Ordmand & Faenza“. Iš ten ji turėjo savo klientų, pradedant jauna žvaigžde Drama, kuri buvo kalėjime tuo metu, kai jis turėjo būti gastrolėse. Phaedra sugebėjo įtikinti teisėją leisti jį išvykti į kelionę, o ji kartu su juo buvo apdrausta, kad jis grįš baigti bausmę. Po šios bylos daugelis garsių klientų pradėjo samdyti ją atstovauti, įskaitant Michaelą Jacksoną, Bobby Browną, Ludacrisą ir kt. Phaedra buvo apdovanotas kaip „Jezebel Magazine“ kaip garbės advokatas, jis dirbo „The UGA Law School“ valdyboje, „Grammy Recording Board“ ir „G-Capp“. Ji taip pat buvo pažymėta kaip kadaise „Gate City“ advokatų asociacijos prezidentė. 2006 m. Phaedra gavo apdovanojimą už metų advokatą ir pelnė pripažinimą tokiuose žurnaluose kaip „Rolling Out Magazine“ ir „The Atlanta Business Chronicle“. Phaedra Parks buvo vyro gynybos advokatė, apkaltinusi reketą prieš jiems susituokus 2009 metais. Galiausiai jis buvo nuteistas 18 metų, bet tarnavo tik penkeriems.

Phaedra yra Atlantoje įsikūrusios advokatų kontoros „The Parks Group“ vadovaujantis partneris. Jos praktikos sritys yra civilinės ir baudžiamosios bylos, taip pat pramogų ir intelektinės nuosavybės ataskaitos. Parksas buvo „Fox News“, NBC, „Couty TV“, „Extra“ ir „Entertainment Tonight“ teisinis analitikas. Ji dalyvavo Amerikos advokatų asociacijos patariamojoje taryboje.

„Parks“ yra socialinė aktyvistė ir afroamerikiečių berniukų gynėja per savo ne pelno organizaciją „Save Our Sons“. Organizacija daugiausia dėmesio skiria pozityvių vyrų pavyzdžių paieškai juodaodžių berniukų. Parkai leido laiką su smurto ir beprasmių žmogžudysčių aukų šeimomis, įskaitant Trayvoną Martiną ir Michaelą Browną.

Parkai taip pat bendradarbiauja su Kongresu, kad įgyvendintų iniciatyvas, suteikiančias rizikos grupės jaunimui galimybes. Parkai taip pat yra atviri pilietinių teisių klausimais ir kovoti su socialine neteisybe išvyko į miestus nuo Selmos, Alabamos iki Flinto, Mičigane.

(Paraso Griffino / „Getty Images“ istorijos / šaknų nuotrauka)

Parksas yra bestselerio „Pietų gražuolės paslaptys: kaip būti maloniam, sunkiai dirbti, gražiai atrodyti, linksmintis ir niekada neturėti nė vienos akimirkos“ autorius. Knygoje pateikiami patarimai, kaip sulaukti tikrosios „Southern Belle“ malonės, žavesio ir pasitikėjimo savimi.

Parkai reguliariai keliauja po šalį kaip motyvacinis kalbėtojas, kalbantis apie įvairius dalykus - nuo verslo ir teisės iki asmeninio augimo ir sėkmės.

Parksas taip pat yra licencijuotas laidotuvių direktorius, planuojantis atidaryti laidojimo namus Atlantoje.

Phaedra Parks taip pat yra „Realių namų šeimininkių Atlantoje“ narys. Pirmą kartą laidoje ji pasirodė trečiajame sezone. Ji buvo atleista iš serijos devintojo sezono pabaigoje. Devynių sezonų keturių dalių susitikimo metu buvo iškelta šokiruojanti tema Kandi Burruss ir jos vyras Toddas Tuckeris, norintys narkotikų Porsha Williams ir „pasinaudoti jos seksualiniu pranašumu“. Williamsas norėjo, kad Burruss prisipažintų dėl šio apreiškimo, pakvietęs savo kolegą bendramokslį, tada ji kreipėsi į Phaedra Parks, kad patvirtintų savo teiginį. Paaiškėjo, kad Parksas buvo tas, kuris iš pradžių paskleidė šį gandą pasakodamas Williamsui. Parkas atsiprašė už jos veiksmus, tačiau žala jau buvo padaryta, kai Porsha Williams ir Kandi Burruss išėjo ašarodami. Netrukus po to, kai „Bravo“ eteryje pasirodė „Bravo“ gamintojai, nusprendė visiškai nutraukti ryšius su ja ir atleido žinomą advokatą.

Vėliau Parkas atskleidė, kad ji nesigaili dėl savo veiksmų. Per išskirtinį interviu su žmonėmis netrukus po devinto sezono finalo eterio Parksas atviravo apie bombos apreiškimą, paaiškindamas, kad ji yra tvirtai įsitikinusi, kad „viskas vyksta dėl priežasties. Įvyks tai, kas turėjo įvykti “, - sakė ji. „Jie sako, kad jūs pasiruošę žengti kitą dalyką, tiesa? Žinau, kad man pasisekė. Žinau, kad man nutinka gerų dalykų, nes kojos ant taupios žemės. Negaliu nieko gailėtis, bet žinau, kad tam buvo lemta “.

Asmeninis: Phaedra vedė „Apollo Nida“ 2009 metais po 14 metų pasimatymų. Jie turi du sūnus. Pirmasis jų sūnus Aydenas Adonis Nida gimė 2010 m. Gegužės mėn., Antrasis sūnus Dylanas gimė 2013 m. Rugpjūčio mėn. 2014 m. Nida buvo apkaltinta dėl kelių tapatybės vagystės ir sukčiavimo atvejų. Netrukus po arešto Phaedra pateikė skyrybų su Nida prašymą. „Apollo Nida“ nuteista kalėti aštuonerius metus.

Nekilnojamasis turtas: Phaedra Parks ir jos sūnūs gyvena 3,7 mln. USD 10 000 kvadratinių metrų namuose, Buckheado priemiestyje, Atlantoje. Namuose yra šeši miegamieji ir 10 vonios kambarių.

Phaedra parkų grynoji vertė

Fedros parkai

Grynoji vertė: 6 milijonai dolerių
Atlyginimas: 300 tūkstančių dolerių
Lytis: Moteris
Profesija: Teisininkas, televizijos asmenybė, televizijos prodiuseris
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija