Užpilkite savo katei taurę vyno su „Pinot Meow“ ir „Moscato“

„Apollo Peak Cat“ vynas. Facebook Šaknis 7Šaknis 7 Apolono viršūnė Stoties kazino Šaknis 7 Triušio vynas Bobo marinuoti agurkai

Ar nenorėtumėte, kad mažiausias šeimos narys liktų nuošalyje, ar ne? Kačių vynas iš Apolono viršūnė yra nealkoholinių veislių, įskaitant „Pinot Meow“, „Moscato“ ir „White Kittendel“, 4,99 USD „Ooh La La Pet Boutique“, 1400 Vajomingo g., Boulder City; kitos veislės 9,95 USD.

Vasara yra tinkamas laikas pramogoms namuose ar savaitgalį (ar ilgiau) pabėgti nuo vidutinio klimato. Švenčiant šią dvasią, čia yra keletas produktų, skirtų jūsų šventei padaryti šiek tiek linksmesnę.

Gėrimas ir pietūs lauke yra labiau apšviesti naudojant LED butelių kamščius Triušis Vynas , kurie gali pridėti šiek tiek stalo apšvietimo, kol jie užsandarina vyną ar kitą butelį. Pasukite kamštį į kairę, kad jį įjungtumėte, ir atgal į dešinę, kad jį išjungtumėte. 16 USD už dviejų komplektą.

Nesūdykite tik tekilos stiklo kraštelio, pasūdykite visą kadrą. Natūraliai permatomas Himalajų druskos šūviai „Root 7“ yra pagaminti iš baltos ir rožinės akmens druskos ir, kaip teigiama, palieka kristalizuotą sūrų poskonį. 25 USD už dviejų rinkinį, 35 USD už keturių rinkinį su mediniu serviravimo padėklu.

Visada populiaraus „Oyster“ baro gerbėjai Rūmų stotis gali įnešti šiek tiek savo žavesio į namus su šiais marškinėliais su šmaikščiais šūkiais, tokiais kaip „Half man“, „mid midijos“ ar „That too much krevetės“, kurių niekas niekada nesakė. 16,95 USD už trumpas rankoves, 21,95 USD už ilgas „Palace“ stotyje.

Raukšlėtis; tai vienas šaldytas skanėstas, kuris tikrai nėra saldus, nes „Bob's Pickle Pops“ yra pagamintas iš 100 procentų krapų-marinuotų sulčių. Teigiama, kad 2 uncijos plastikiniai atspaudai yra populiarūs tarp dviratininkų ir bėgikų, nes jie gali padėti išvengti dehidratacijos, o dėl jų populiarumo tokiuose gėrimuose kaip marinatas (airiškas viskis ir marinuotų agurkų sultys) ir kruvinose merginose buvo sukurtas „Bob's Pickle Backs“ kokteilių maišytuvai. 10/11,99 USD iki 200/125 USD bobspicklepops.com .