„Raku“ virėjas naujame restorane daugiausia dėmesio skiria vištienai - žalia ir virta

Virėjas Mitsuo EndoVirėjo Mitsuo Endo „Raku Toridokoro“ liepos 3 d. Bus atidaryta adresu 4439 W. Flamingo Road. (Al Mancini) Virėjas Mitsuo Endo liepos 3 d. Atidarys savo naują vietinę valgyklą „Raku Toridokoro“. („Al Mancini“) Virėjas Mitsuo Endo liepos 3 d. Atidarys savo naują vietinę valgyklą „Raku Toridokoro“. („Al Mancini“)

„Raku“ daugkartinis „James Beard Award“ nominuotas virtuvės šefas Mitsuo Endo turi naują vietinę užkandinę „Raku Toridokoro“, kuri klientus pradės aptarnauti penktadienio vakarą.

Įsikūręs 4439 W. Flamingo kelio erdvėje, kurioje anksčiau buvo jo trumpalaikis teppanyaki restoranas „Tatsujin X“, tai Jakitori stiliaus grilio restoranas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tik vištienai.

Dr Jackie iš vedusios į medicinos grynąją vertę

Tačiau ne visi patiekalai yra kepti ant grotelių ar net virti. Vienas iš labiausiai žandikaulį traukiančių patiekalų, kuriuos „Endo“ siūlė per peržiūros vakarienes, buvo vištienos sashimi: žalios vištienos krūtinėlės, vištienos kepenų ir vištienos skiltelės. (Jie siūlo karštą akmenį tiems, kurie norėtų juos šiek tiek virti.)danny iš counts kustoms grynosios vertės

Kitas patiekalas, minkšti vištienos kaulai, susideda iš tešloje keptų kremzlių, patiekiamų virš Briuselio kopūstų.

Tačiau nebijokite; yra daug labiau prieinamų vištienos dalių, kurias galite užsisakyti, tiesiog pagardinkite ir kepkite ant iešmų virš karštų anglių.