Reperė Phife Dawg mirė nuo diabeto, būdama 45 metų

„A Tribe Called Quest-Consequence“ nariai, kairėje, Phife Dawg, Q-Tip ir Jarobi White-koncertuoja ketvirtame kasmetiniame VH1 hiphopo apdovanojimų renginyje Niujorke, 2007 m. Spalio 4 d. Phife Dawghas mirė ...„A Tribe Called Quest-Consequence“ nariai, kairėje, Phife Dawg, Q-Tip ir Jarobi White-koncertuoja ketvirtame kasmetiniame VH1 hiphopo apdovanojimų renginyje Niujorke, 2007 m. Spalio 4 d. Phife Dawghas mirė būdamas 45 metų 2016 m. Kovo 23 d. (Ericas Thayeris/„Reuters“)

Hip-hopo atlikėjas Phife Dawg, Niujorke įsikūrusios grupės „A Tribe Called Quest“ narys, mirė būdamas 45 metų, trečiadienį pranešė jo šeima.

Šeimos pranešime teigiama, kad muzikantas, kurio tikrasis vardas buvo Malikas Tayloras, mirė antradienį nuo diabeto komplikacijų.

Malikas buvo mūsų mylintis vyras, tėvas, brolis ir draugas. Mes jį labai mylime. Kaip jis paveikė mūsų gyvenimą, niekada nebus pamiršta. Jo meilę muzikai ir sportui pranoko tik meilė Dievui ir šeimai, priduriama pareiškimeLas Vegaso važiavimas kino teatre

Reperis daugelį metų sirgo diabetu, o 2008 metais jam buvo persodintas inkstas.

Trečiadienį hiphopo bendruomenė apgailestauja dėl Phife Dawg išėjimo socialiniuose tinkluose, pagerbdama jo įtaką dešimtajame dešimtmetyje, kai „A Tribe Called Quest“ išleido tokius albumus kaip „The Low End Theory“ ir „Midnight Marauders“.

„A Tribe Called Quest“ išleido paskutinį studijinį albumą 1998 m., O Phife Dawg išleido solinį albumą 2000 m.

Paprastas „Phife-HipHop“ ir „Rap“ žodis „Warrior“ socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė „Public Enemy“ atstovą Chucką D. „Breathed it“ ir „Sport“ rimu. Tikras ugnies socialinis pasakotojas, mano broli.

Taip pat pagerbė komikas Chrisas Rokas, muzikos prodiuseris Russellas Simmonsas, būgnininkas ir prodiuseris Questlove of the Roots.