Robert Downey Jr grynoji vertė

Kiek vertas Robertas Downey Jr?

Roberto Downey Jr grynoji vertė: 300 milijonų dolerių

Robertas Downey, jaunesnysis grynasis: Robertas Downey, jaunesnysis, yra amerikiečių aktorius, prodiuseris ir dainininkas, kurio grynoji vertė siekia 300 milijonų dolerių. Robertas Downey, jaunesnysis, ko gero, šiandien plačiausiai pripažįstamas už „Iron Man“ vaidmenį to paties pavadinimo „Marvel“ franšizėje. Galbūt jis yra lygiai taip pat gerai žinomas dėl sunkių piktnaudžiavimo narkotikais problemų įveikimo ir savo karjeros išradimo.

Ankstyvas gyvenimas: Robertas Downey, jaunesnysis, gimė 1965 m. Balandžio 4 d. Niujorke. Jo tėvas yra rašytojas, aktorius ir režisierius Robertas Downey vyresnysis. Jo motina yra Elsie Ann Downey, aktorė, pasirodžiusi daugelyje savo vyro filmų. Downey jaunesnysis turi vyresnę seserį Allyson. Šeima gyveno Greenwich Village. Downey vyresnysis buvo narkomanas, leidęs sūnui išbandyti marihuaną, kai jam buvo šešeri. Downey tėvai išsiskyrė 1987 m., O jis su tėvu persikėlė į Kaliforniją. Downey lankė Santa Monikos vidurinę mokyklą tuo pačiu metu kaip Robas Lowe'as, Emilio Estevezas, Charlie Sheenas, Holly Robinson-Peete, Ramonas Estevezas, Renee Estevezas ir Deanas Kainas. Downey metė vidurinę mokyklą 1982 m. Ir grįžo į Niujorką, norėdamas tęsti aktoriaus karjerą.

Karjera: Aštunto dešimtmečio viduryje Downey turėjo nemažai vaidmenų teatre, kol įsidarbino naujame, jaunesniame, „Saturday Night Live“, kartu su Joan Cusack, Nora Dunn, Anthony Michael Hall, Jon Lovitz, Dennis Miller, Randy Quaid, Terry Sweeney ir Danita Vance. 1985–1986 m. „SNL“ sezonas sulaukė siaubingų įvertinimų, ir visi nauji 1985 m. Įdarbinti nariai buvo atleisti. 1985 m. Downey jaunesnysis vaidino vidurinės mokyklos patyčias John Hugheso filme „Weird Science“. 1987 m. Jis grojo nuo narkotikų priklausomą turtingą vaiką Julianą Wellsą filme „Mažiau nei nulis“. Iš ten jis vaidino 1989 m. „Chances Are“ priešais Cybill Shepherd, 1990-ųjų „Air America“ - prieš Melą Gibsoną, o 1991-aisiais - „Soapdish“ su Sally Field, Whoopi Goldberg ir Kevin Kline. 1992 m. Jis vaidino Charlie Chaplin „Chaplin“. Už vaidmenį filme „Chaplin“ jis buvo nominuotas geriausio aktoriaus „Oskarui“.

Narkotikų problemos: Downey karjera patyrė šiurkštų lopą, kai jo narkotikų vartojimas tapo nekontroliuojamas. 1996–2001 m. Jis buvo kelis kartus areštuotas dėl narkotikų. Nustatyta, kad jis įvairiais laikais turėjo kokaino, heroino ir marihuanos. Jis dalyvavo daugybėje narkotikų reabilitacijos programų, tačiau kaskart atkartojo. 1996 m. Balandžio mėn. Downey greitį leidosi Saulėlydžio bulvaru ir pasuko. Nustatyta, kad jis turėjo heroino, kokaino ir iškrauto .357 „Magnum“ ginklo. Jis buvo areštuotas. Po mėnesio Downey buvo lygtinai paleistas, jis, būdamas kažko paveiktas, įėjo į kaimyno namus ir nuėjo miegoti į vieną iš savo kaimyno lovų. Jam buvo suteikta trejų metų lygtinė bausmė ir jis buvo įgaliotas atlikti narkotikų testus. 1997 m. Jis praleido vieną iš teismo paskirtų narkotikų testų ir šešiems mėnesiams buvo išsiųstas į L. A. apygardos kalėjimą. Po dvejų metų jis praleido dar vieną narkotikų testą ir vėl buvo areštuotas. Tąkart jis buvo nuteistas trejiems metams kalėti Kalifornijos narkotikų vartojimo įstaigoje ir valstijos kalėjime. Jis beveik metus praleido Piktnaudžiavimo narkotikais gydymo įstaigoje, skyrė 5000 USD užstatą ir galėjo būti išleistas anksčiau laiko.

Savaitę po to, kai buvo paleistas iš kalėjimo, jis prisijungė prie „Ally McBeal“. Už šį vaidmenį jis laimėjo „Auksinį gaublį“ už geriausią antrojo plano aktorių mini seriale ar televizijos filme. Per Padėkos savaitgalį, 2000 m., Downey buvo areštuotas būdamas neblaivus, laikydamas kokaino ir „Valium“. 2001 m. Balandžio mėn. Downey LAPD pareigūnas rado klajojantį po Culver City. Jis buvo areštuotas įtariant, kad yra kontroliuojamoje medžiagoje. Nustatyta, kad jo sistemoje yra kokaino, tačiau po kelių valandų jis buvo paleistas. Po šio arešto jis buvo atleistas iš „Ally McBeal“. Jis vėl buvo išsiųstas į narkotikų reabilitaciją ir trejus metus buvo išbandytas.

Alberto E. Rodriguezas / „Getty Images“

Karjeros sugrįžimas: Downey buvo nelengva atnaujinti savo karjerą, kai jis pagaliau sumušė savo narkotikų demonus. Jis buvo nepageidaujamas, nes draudimo kompanijos, kurias naudojo kūriniai, Downey paskyrė per didelę kainą, o filmo kūrėjai nebuvo suinteresuoti mokėti už Downey. Antroji Downey karjeros pusė tapo įmanoma Melui Gibsonui, kuris buvo Downey draugas nuo „Air America“. Jis asmeniškai sumokėjo Downey draudimo obligacijas už „Dainuojantį detektyvą“. Kai Downey sėkmingai užbaigė filmą be jokių problemų, kiti filmo kūrėjai buvo pasirengę jį vėl įdarbinti.

Tada, 2007 m., Jam buvo skirtas viso gyvenimo vaidmuo, kai jis buvo „Tony Stark“ vaidmuo filme „Geležinis žmogus“. Pirmasis „Geležinio žmogaus“ filmas pasirodė 2008 m. Pavasarį. Downey buvo kritiškai įvertintas už pasirodymą „Geležiniame žmoguje“. Jis taip pat pasirodė kaip Tony Starkas dviejuose „Iron Man“ tęsiniuose 2010 ir 2013 m., Taip pat 2008 m. „The Incredible Hulk“, 2015 m. „Avengers: Ultron Age“, 2016 m. „Captain America: Civil War“, 2017 m. „Spider“. -Žmogus: grįžimas namo, 2018 m. „Keršytojai: begalybės karas“, 2019 m. „Keršytojai: galinis žaidimas“ ir 2020 m. „Juodoji našlė“.

Downey taip pat pasirodė komedijoje „Tropic Thunder“, už kurią buvo nominuotas Oskarui už geriausią antraplanį aktorių. Downey buvo paskirtas dar vienu garsiu personažu, kai jam atiteko Sherlocko Holmeso vaidmuo to paties pavadinimo 2009 m. Filme. Jis pakartojo savo, kaip išgalvoto detektyvo, vaidmenį 2011 m. „Šerlokas Holmsas: šešėlių žaidimas“, ir vėl ketina suvaidinti Holmsą trečiajame filme, kurį šiuo metu planuojama išleisti 2021 m. Gruodžio pabaigoje.

Asmeninis gyvenimas: Po sūkurinio 42 dienų piršlybų Downey 1992 m. Gegužės 29 d. Vedė aktorę ir dainininkę Deborah Falconer. Downey narkotikų vartojimas ir daugybė reabilitacijos kelionių nutraukė santuoką 2001 m. Falconeris paliko Downey ir pasiėmė su savimi sūnų Indio (g. 1993 m.). . Downey ir Falconeris išsiskyrė 2004 m.

2003 m. Downey susipažino su kino vadove Susan Levin „Gothika“ filmavimo aikštelėje. Ji du kartus atmetė jo prašymą dėl pasimatymo. Galų gale ji nebegalėjo paneigti chemijos tarp jų. Downey pasiūlė Levinui naktį prieš 30-ąjį gimtadienį 2003 m. Lapkričio mėnesį. Jie susituokė 2005 m. 2012 m. Vasario mėn. Gimė jų sūnus Extonas. 2014 m. Lapkričio mėn. Jiems gimė dukra Avri.

Nuo 2003 m. Liepos mėn. Downey buvo blaivus nuo narkotikų ir alkoholio. Jis savo žmonai Susan priskiria pagalbą jam įveikti priklausomybes. Downey buvo 12 pakopų atkūrimo programų narys.

Svarbiausi atlyginimai : Nuo 2016 m. Birželio iki 2017 m. Birželio Robertas uždirbo maždaug 50 milijonų dolerių ir tapo vienu geriausiai apmokamų aktorių pasaulyje. Nuo 2017 m. Birželio iki 2018 m. Birželio jis uždirbo 80 mln. Nuo 2018 m. Birželio iki 2019 m. Birželio jis uždirbo 65 mln.

RDJ uždirbo „tik“ 500 000 dolerių už pirmąjį „Geležinio žmogaus“ filmą. Už „Marvel“ ribų kai kurios didžiausios jo darbo dienos apima 12 milijonų dolerių už 2010 m. Filmą „Terminas“ ir 15 milijonų dolerių už 2011 m. „Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas“. Priklausomai nuo įvairių kasos etapų, Robertas uždirbs mažiausiai 40 milijonų dolerių ir net 75 milijonus dolerių už „Avengers: Endgame“. Jis taip pat turi pelningą pritarimo susitarimą su Kinijos telefonų kompanija „OnePlus“.

Robertas Downey, jaunesnysis bendras uždarbis iš „Marvel“
Geležinis žmogus I 500 tūkst
Geležinis žmogus II 10 milijonų dolerių
Geležinis žmogus III 75 mln
Keršytojai 50 mln. USD (10 mln. USD bazė + 40 mln. USD papildoma premija)
Keršytojai: Ultrono amžius 40 mln
Kapitonas Amerika: pilietinis karas 40 mln
Žmogus-voras grįžta namo 15 mln
Keršytojai: Begalybės karas 40 mln
Keršytojai: Pabaigos žaidimas 75 mln
Iš viso 345,5 mln. USD

Nekilnojamasis turtas : Robertui priklauso daugybė namų Los Andželo rajone. Nuo 2012 m. Jis turėjo 4 mln. USD namą Santa Monikoje. 2009 m. Jis išleido 13,44 mln. USD, norėdamas nusipirkti septynių arų sodybą Malibu, kurioje yra jojimo įrenginiai. Jis valdo kitą namą Malibu, kurį įsigijo 2017 m. Už 4 mln. Jam priklauso kelios gyvenamosios ir komercinės paskirties nuosavybės vietos Venecijoje, Kalifornijoje, 2,5 mln. Dolerių vertės namai Ramiojo vandenyno palisaduose ir paplūdimio namai Manheteno paplūdimyje. Iš viso tikėtina, kad Roberto turto portfelis vertas vien 40–50 milijonų dolerių.

Robert Downey Jr grynoji vertė

Robertas Downey jaunesnysis

Grynoji vertė: 300 milijonų dolerių
Gimimo data: 1965 m. Balandžio 4 d. (56 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 8 colių (1,74 m)
Profesija: Aktorius, kino prodiuseris, scenaristas, dainininkas ir dainų autorius, komikas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m

Roberto Downey Jr uždarbis

Spustelėkite, kad išplėstumėte
  • „Avengers“ 50 000 000 dolerių, kai bus įskaičiuotos kasos premijos ir kompensacijos už backendą
  • Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas 15 000 000 USD
  • Terminas 12 000 000 USD
  • „Geležinis žmogus 2“ - 10 000 000 USD
  • Šerlokas Holmsas 9 000 000 USD
  • Geležinis žmogus 500 000 USD
  • 6 žaidimas 100 USD per dieną
  • Pavojaus zona 500 000 USD
  • Ričardas III - 50 000 USD
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija