Robino Williamso dokumentinis filmas sukelia juoką ir ašaras

Robinas Williamsas, kaip matyti dokumentiniame filmeRobinas Williamsas, kaip matyti dokumentiniame filme „Robin Williams: Come Inside My Mind“. nuotrauka: Sonya Sones/HBO Robinas Williamsas, kaip matyti dokumentiniame filme „Robin Williams: Come Inside My Mind“. Nuotrauka: HBO Filmas Glenisteris kairėje ir Patrickas Fugitas vaidina filme „Išstumti“. (Kent Smith/CINEMAX)

Jūs norite turėti draugų ar artimųjų netoliese. Jūs netgi galite apsvarstyti galimybę priimti emocinės paramos antį.

Robin Williams: „Come Inside My Mind“ (pirmadienį, 20 val., HBO)-tai dviejų valandų vieno ryškiausių komiškų protų šventė. Tačiau tai taip pat niokojantis pasakojimas apie tuštumą „Williams“ viduje, kurią galėjo užpildyti tik kitų žmonių juokas - ir kas atsitiko, kai tų juokų vis mažiau ir toliau.

Per beveik ketverius metus nuo to laiko, kai 2014 m. Rugpjūčio 11 d. Oskarą pelnęs komikas atėmė gyvybę, buvo lengviau jį prisiminti kai kuriuose vėlesniuose projektuose, tokiuose kaip „Naktis muziejuje“ filmai ir 2013 m. Pašėlę. Tačiau „Come Inside My Mind“ pašalina viską nuo 1976 m. Pasirodymo San Fransisko legendiniame „Holy City Zoo“ komedijų klube iki siaubingų „Mork“ ir „Mindy“ turnyrų iki jo žymios 1986 m. Komedijos „Live at the Met“.Prisiminus tuos atsitiktinius genijaus proveržius ir tą juoką-brangusis viešpatie, tas juokas-atrodo, tarsi „Band-Aid“ nuplėštų tavo sielą.

Naudodamasis garsu iš interviu, atliktų per visą gyvenimą, Williamsas pasakoja apie filmą, atskleisdamas, kad jo poreikis patikti kitiems prasidėjo vaikystėje, kai pamatė savo tėvą Robertą, pasitempusį „Ford Motor Co. Žiemoja. Demonstruojami kai kurie ankstyviausi Williamso improvizaciniai komedijos kūriniai, taip pat keli jo galimi pasirodymai su „Winters“.

Mano galva, pirmą kartą jį pamačiau, kad jis galėjo skristi dėl energijos, sako Davidas Lettermanas apie jų dienas aštuntajame dešimtmetyje „The Comedy Store“ Los Andžele. Viskas, ką aš galėjau padaryti, buvo pakabinti mikrofoną brangiam gyvenimui, o štai vaikinas galėjo levituoti.

Kiti komiksai ir draugai dalijasi prisiminimais apie jo didybę, bet taip pat rodo, kad kažkas buvo ne taip.

Jam reikėjo to papildomo apkabinimo, kurį galite gauti tik iš nepažįstamų žmonių,-prisimena jo brangus draugas ir „Comic Relief“ vedėjas Billy Crystal.

Manau, kad jis nesijautė vertas, skamba Monty Python Ericas Idle'as.

Kad ir su kuo jis būtų, jis būtų toks, kokio norėjo, - atskleidžia jo plaukų ir makiažo meistrė Cheri Minns.

Tačiau žiaurus smūgis kyla iš Williamso sūnaus Zako, kuris prisipažįsta savanaudiškai nenorintis dalintis savo tėčiu su pasauliu. Jo patosas siekė pramogauti ir įtikti. Ir jis jautė, kai to nedaro, jam nesiseka kaip žmogui. Ir tai visada buvo sunku pamatyti.

Nė vienas vaikas neturėtų to pasakyti apie tėvus.

Anksti „Come Inside My Mind“ Williamsas klausia, ar jis turi kokių nors baimių. Manau, tai būtų ta baimė, kad jei jaučiau, kad tampu ne tik nuobodus, bet ir uola. Kad vis tiek negalėčiau sužibėti, sako jis. Tada pradėčiau nerimauti.

Ši kibirkštis pradėjo nykti maždaug tuo metu, kai jam buvo neteisingai diagnozuota Parkinsono liga. Tiesą sakant, Williamsas patyrė ypač agresyvų Lewy kūno demencijos atvejį, dėl kurio jis buvo paranojiškas, sutrikęs ir atėmė iš jo didžiausią dovaną: protą.

Tą rugpjūčio dieną kibirkštis užgeso. Tačiau nors žiūrėti gali būti skausminga, „Come Inside My Mind“, kad ir kaip trumpai, židiniai vėl įžiebia.

Ką žiūrėti

chick fil a Las Vegase, Nevadoje

Jei nežinojote, kad Sacha Baron Cohen turi naują seriją, kas yra Amerika? (22 val. Sekmadienį, „Showtime“), negalima kaltinti Sarah Palin, kuri buvo vienos moters viešinimo mašina nuo tada, kai sužinojo, kad ją apgavo komikas.

Katherine Heigl prisijungia prie „Suits“ aktorių (trečiadienį, trečiadienį, JAV), kad pakeistų išvykusią Meghan Markle. Kad ir kas jai nutiktų?

Naujoji era - 1984 m. - išaušo „Snowfall“ (ketvirtadienio 22 val., FX), ansamblio dramos apie kreko kokaino atsiradimą Los Andžele, personažams.

Kyle'as (Patrick Fugit) ir gerbiamasis Andersonas (Philipas Glenisteris) ir toliau tyrinėja antgamtines apraiškas antrajame „Outcast“ sezone (10 val. Penktadienį, „Cinemax“).