Robin Williams grynoji vertė

Kiek verta Robin Williams?

Robino Williamso grynoji vertė: 50 milijonų dolerių

Robino Williamso grynoji vertė: Robinas Williamsas buvo amerikiečių aktorius ir komikas, kurio grynoji vertė buvo 50 milijonų dolerių. Robinas Williamsas gimė 1951 m. Liepos 21 d. Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Williamsas užaugo labai garsioje šeimoje. Jo tėvas Robertas buvo „Lincoln-Mercury Motors“ vyresnysis vadovas, atsakingas už Midwest rajoną, o jo motina Lauren - buvusi modelė iš Naujojo Orleano. Prieš vidurinę mokyklą Robinas su šeima persikėlė į San Francisko įlankos rajoną. Vaikystėje Robinas buvo drovus vaikas, beveik nekalbėjęs. Vienas iš ankstyviausių polinkių, kad jis gali išaugti į komiksą, buvo miręs apsimetinėjimas močiute. Be to, jis tikrai neišėjo iš savo kiauto, kol nepradėjo dalyvauti vidurinės mokyklos vaidinimuose.

Robinas lankė Redwoodo vidurinę mokyklą Larkspure, Kalifornijoje, o po to - Marino koledžą Kentfielde, Kalifornijoje. Tada jis įstojo į prestižinę Niujorko Julliard mokyklą. Būtent čia Robinas sutiks ilgametį draugą ir būsimą „Super Man“ žvaigždę Christopherį Reeve'ą. Būdamas „Julliard“, instruktorius paskatino Robiną nukreipti dėmesį nuo dramos ir į standinę komediją. Turėdamas tą patarimą, Williamsas pradėjo patekti į komedijos grandinę aplink Niujorką. Publika greitai įsimylėjo jo nepastovų elgesį ir greitus vienos linijos narius. Galiausiai skambino Holivudas ir jis buvo išrinktas kaip neryškus ateivis „Morkas“, kuris periodiškai pasirodė sitcome „Laimingos dienos“. Jo pasirodymas šou buvo toks pasisekimas, kad laidos vykdantysis prodiuseris Garry Marshallas netrukus parengė „spin-off“, remdamasis tik Robino personažu. Ši laida, žinoma, buvo „Mork & Mindy“, kuri per keturis sezonus nuo 1978 iki 1981 m. Filmavo 94 epizodus. Robinas uždirbo 35 000 USD už kiekvieną „Mork“ epizodą, o tai šiandien lygi 130 000 USD, prisitaikius prie infliacijos. Tada Robinas panaudojo savo naują rastą šlovę ir sukūrė tris nepaprastai sėkmingus HBO komedijų pasiūlymus.

Vienas pirmųjų vaidybinių Robino vaidmenų buvo tiesioginiame „Popeye“ veiksmo variante, po kurio sekė „Pasaulis pagal Garpą“. Per ateinančius 30 metų Robinas pasirodė dešimtyse populiarių filmų tiek su komedija, tiek su dramomis. Tarp garsiausių jo draminių vaidmenų yra „Gero valios medžioklė“, „Žvejo karalius“ ir „Vienos valandos nuotrauka“. Tarp kitų jo hitų yra „Hook“, „Jumanji“ ir nepaprastai sėkminga ponia Doubtfire. Robinas netgi gavo „Oskarą“ už geriausią antrojo plano aktorių Good Willą Huntingą ir „Oskaro“ nominaciją „Labas rytas Vietname“. Iš viso jo filmai visame pasaulyje uždirbo daugiau nei 6 milijardus dolerių (pritaikius infliacijai). Didžiausias kada nors uždirbtas Robino atlyginimas buvo gautas iš 1999 m. Filmo „Bicentennial Man“, už kurį jam buvo sumokėta 20 mln. Robinui buvo sumokėta vos 75 000 USD, mažiausia ekrano aktorių gildija, už darbą balsu „Disney“ filme „Aladinas“. Robinas sutiko prisiimti mažą atlyginimą dviem sąlygomis: # 1) kad jo personažas nebūtų naudojamas parduoti vaikams prekes ir # 2) kad jo personažas nebūtų rodomas daugiau kaip 25% filmo skelbimų. „Disney“ galiausiai neįvykdė abiejų pažadų, dėl kurių Robinas daugelį metų atsisakė dirbti su „Disney“. „Disney“ galų gale bandė atsiprašyti atsiųsdamas Pablo Picasso paveikslą, tačiau Robinas daugiau metų nebedirbs su studija ir tik po to, kai bus atleistas atsakingas vadovas.

Tragiška, kad Robinas Williamsas 2014 m. Rugpjūčio 11 d. Mirė savo namuose Tiburone, Kalifornijoje, dėl akivaizdžios savižudybės. Jam buvo 63 metai ir buvo pranešta, kad jis kovojo su sunkia depresija. Robinas buvo vedęs tris kartus, pirmiausia su Valerie Velardi 1978–1988 m., Vėliau iš Marsha Garces 1989–2010 m., Galiausiai su Susan Schneider nuo 2011 m. Iki mirties. Pranešama, kad jis dviem pirmosioms žmonoms sumokėjo daugiau nei 30 milijonų JAV dolerių už bendrus skyrybų susitarimus. Jį išgyvena trys vaikai, vienas iš pirmosios santuokos ir du iš antrosios. Jis bus siaubingai pasiilgęs. Ilsėkis ramybėje.

Robin Williams grynoji vertė

Robinas Williamsas

Grynoji vertė: 50 milijonų dolerių
Gimimo data: 1951 m. Liepos 21 d. - 2014 m. Rugpjūčio 11 d. (63 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 7 colių (1,702 m)
Profesija: Aktorius, scenaristas, balso aktorius, stand-up komikas, komikas, kino prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos

Robino Williamso uždarbis

Spustelėkite, kad išplėstumėte
  • Metų žmogus - 1 000 000 USD
  • „Naktinis klausytojas“ - 65 000 USD
  • „Bicentennial Man“ 20 000 000 USD
  • Jumanji 15 000 000 USD
  • Aladinas 100 000 USD
  • Popeye 500 000 USD
  • „Mork & Mindy“ 35 000 USD / epizodas
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija