Roko Dwayne'o Johnsono grynoji vertė

Kiek verta Rokas Dwayne'as Johnsonas?

Roko Dwayne'o Johnsono grynoji vertė: 400 milijonų dolerių

Dwayne'o Johnsono grynoji vertė, atlyginimas ir karjeros pajamos: Dwayne'as Johnsonas, dar žinomas kaip „The Rock“, yra amerikiečių aktorius ir buvęs profesionalus imtynininkas, kurio grynoji vertė siekia 400 milijonų dolerių. Rokas gimė Dwayne'as Johnsonas 1972 m. Gegužės 2 d. Haywarde, Kalifornijoje. Dwayne'o tėvas yra buvęs profesionalus imtynininkas, vardu Rocky Johnson. Šeima trumpam gyveno Naujojoje Zelandijoje, kol tam tikrą laiką apsigyveno Hamdene, Konektikuto valstijoje. Jie persikėlė į Honolulu (Havajai), o paskui Našvilį (Tenesio valstija), kai Dwayne'as mokėsi vidurinėje mokykloje. Perspektyvus vidurinės mokyklos sportininkas gavo daug koledžo pasiūlymų žaisti futbolą. Galiausiai jis pasirinko Majamio universitetą, kuris pasiūlė visą stipendiją. 1991 m. Jis buvo „Hurricane“ komandos, laimėjusios šalies čempionatą, narys. Po kelių sužalojimų jis prarado vietą komandoje būsimai NFL žvaigždei Warrenui Sappui.

Po kolegijos : Vėliau Johnsonas žaidė „Calgary Stampeders“ komandoje Kanados futbolo lygoje, tačiau buvo išpjautas jo pirmojo sezono pradžioje. Šiuo metu jis nusprendė sekti savo tėvo ir senelio, kurie abu buvo profesionalūs imtynininkai, pėdomis. Johnsonas WWF debiutavo kaip didvyriškas personažas Rocky Maivia, derindamas savo tėvo ir senelio žiedinius vardus. 1997 m. Džonsonas kreipėsi į piktadarį, įsitaisiusį „The Rock“ - charizmatišką personažą, kurį publika lengvai sušildė. Johnsonas 1996–2004 m. Paskelbė imtynininką „World Wrestling Entertainment“. Jis buvo devynis kartus sunkiasvorio pasaulio čempionas WWE. 2000 m. Johnsonas pirmą kartą surengė „Saturday Night Live“, svečiuose pasirodė kiti imtynininkai „The Big Show“, „Triple H“ ir Mickas Foley. Rokas pradėjo savo aktoriaus karjerą 2001 m., O visą dėmesį sutelkė į aktorinį darbą 2004 m. Johnsonas savo autobiografiją „The Rock Says“ parašė 2000 m. Knyga debiutavo „The New York Times“ bestselerio sąraše ir liko sąraše. kelias savaites. Johnsonas 2002 m. Vaidino filme „Skorpiono karalius“, savo pirmąjį pagrindinį vaidmenį, ir tęsė aktoriaus karjerą su dramatiškais ir komedijos vaidmenimis tokiuose filmuose kaip „Walking Tall“, „Gridiron Gang“, „Get Smart“, „Race to Witch Mountain“, „Be cool“, „Žaidimo planas“, „Planeta“. 51, Kodėl aš taip pat susituokiau ?, Dantukų fėja ir kiti vaikinai. Visai neseniai „The Rock“ sužavėjo publiką pasirodžius „Greitų ir įsiutusių“ filmų „Franšizė“, „San Andreas“, „Central Intelligence“ ir HBO serijose „Ballers“.

Roko grynosios vertės ir turto etapai : Rokas buvo įtrauktas į „Celebrity Net Worth“ 2009 m. Gruodžio mėn., Jo grynoji vertė buvo 30 mln. USD. Per pusantrų metų jo grynoji vertė pirmą kartą perkopė 50 mln. 2012 m. Rugsėjo mėn. „Celebrity Net Worth“ pavadino „The Rock the“ turtingiausias imtynininkas pasaulyje, kurio grynoji vertė siekia 75 mln. Iki 2015 m. Dėl neįtikėtinai nuovokių verslo filmų jo grynoji vertė viršijo 160 milijonų dolerių. Dėka jo stulbinančio 125 milijonų dolerių uždarbio praėjusiais metais, „The Rock“ grynoji vertė 2018 metais siekė 280 milijonų dolerių. Nuo 2018 m. Birželio iki 2019 m. Birželio jis uždirbo 90 mln. To pakako, kad jo grynoji vertė būtų 320 mln. USD.

Dwayne'o Johnsono grynoji vertė

Grynoji roko vertė - Alberto E. Rodriguezas / „Getty Images“

Kiek uždirba uola ?: Dwayne'ui buvo sumokėta 5,5 mln. Dolerių už vaidmenį 2001 m. Filme „Skorpionų karalius“. Prodiuserius jis patraukė pamatęs 2000 m. SNL prieglobos darbą ir padovanojęs epizodinį filmą „Mumija grįžta“. „Scorpion King“ sulaukė didžiulio smūgio ir uždirbo 165 milijonus dolerių iš 60 milijonų dolerių biudžeto. „Roko“ „Scorpion King“ atlyginimas buvo didžiausias atlyginimas, kurį kada nors sumokėjo pirmą kartą užimant pagrindinį vaidmenį atlikėjui. Jis uždirbo 12,5 mln. Dolerių už 2003 m. Filmą „The Rundown“ ir 15 mln. Dolerių už 2004 m. Filmą „Walking Tall“. Jo išankstinis atlyginimas už kiekvieną filmą pirmą kartą viršijo 20 milijonų dolerių už 2018 metų dangoraižį. 2013 m. Jis uždirbo 43 mln. USD. 2015 m. Jis uždirbo 65 mln. USD. Nuo 2017 m. Birželio iki 2018 m. Birželio mėn. Dwayne'as Johnsonas uždirbo 125 mln. USD ir tapo neabejotinai geriausiai apmokamu aktoriumi planetoje. Dėka didelio masto socialinės žiniasklaidos, „The Rock“ reikalauja net 4 milijonų dolerių, kad reklamuotų savo filmus, be atlyginimo ir antrinių taškų. Už vaidmenį 2019 m. Filme „Greiti ir įsiutę dovana: Hobbsas ir Šovas“ jis uždirbo 20 mln. Kontekstui - jo žvaigždės Jason Statham ir Idrisas Elba uždirbo atitinkamai 13 ir 8 mln.

Dwayne'o Johnsono verslo magnatas : 2012 m. Jis ir jo buvusi žmona Dany Garcia įkūrė įmonę „Seven Bucks Productions“. Kai tik jis pasirodo filme, „Seven Bucks“ skaitmeninė, kūrybinė ir prodiuserių komanda dalyvauja kiekviename sprendime, pradedant scenarijų peržiūra ir baigiant filmų rinkodara. Bendrovė valdo įvairias Johnsono socialinės žiniasklaidos platformas, bene labiausiai „Instagram“ ir „YouTube“. „Seven Bucks“ planuoja keletą kino projektų, kuriuose, be pagrindinių aktorių, vaidins kai kurios jo buvusios WWE žvaigždės, tokios kaip Johnas Cena. Pavyzdžiui, „Seven Bucks“ sukūrė 2019 m. Komediją „Shazam!“, Kurioje visiškai nebuvo „The Rock“. Septyni Bucksas taip pat pelnė gamybos kreditus už savo filmus „Baywatch“, „Rampage“, „Dangoraižis“ ir „Jumanji“. Įmonės pavadinimas yra nuoroda į niūrų jo gyvenimo laiką, kai jis buvo pašalintas iš Kanados futbolo komandos ir galų gale gyveno Floridoje su savo vardu septyniais doleriais, penkių dolerių banknotu, vieno dolerio banknotu ir valiutos keitimu. .

„The Rock“ turi pritarimų „Apple“, „Ford“ ir „Under Armour“, tik tam, kad galėčiau paminėti keletą. Jo sandoris su „Under Armour“ apima firminę drabužių liniją ir ausinių rinkinį. Šiandien „Seven Bucks“ kuria produktus, kuriuose net nedalyvauja „Dwayne“.

Filantropija : Jis įkūrė Dwayne'o Johnsono fondą. Labdaros organizacija dirba nepagydomai sergančius vaikus. 2007 m. Jis paaukojo 1 mln. USD Majamio universitetui remti mokyklos futbolo pastato atnaujinimą. Ta dovana yra didžiausia kadaise buvusio studento auka Majamio universitetui. Komandos rūbinė dabar pavadinta jo garbei. Jis keletą kartų dirbo su „Make-A-Wish“ fondu.

Nekilnojamasis turtas : 2019 m. Lapkričio mėn. Dwayne'as sumokėjo 9,5 mln. JAV dolerių už 46 arų jojimo turtą Powder Springs, Džordžijoje. Turte yra 15 000 kvadratinių pėdų namas su aštuoniais miegamaisiais ir šešiais vonios kambariais. Kažkodėl Dwayne'as šį turtą pardavė tik praėjus 14 mėnesių nuo pirkimo, už 7,5 mln. USD - galimą 2 mln. USD nuostolį.

Anksčiau jis turėjo namus netoli Fort Lauderdale. Šį namą jis pardavė 2019 metais už 4,5 mln.

Roko Dwayne'o Johnsono grynoji vertė

Dwayne'as Johnsonas

Grynoji vertė: 400 milijonų dolerių
Gimimo data: 1972 m. Gegužės 2 d. (48 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 6 pėdos 5 colių (1,96 m)
Profesija: Imtynininkas, amerikiečių futbolo žaidėjas, aktorius, televizijos prodiuseris, autorius, sportininkas, kino prodiuseris, balso aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m

Roko Dwayne'o Johnsono uždarbis

  • 15 000 000 JAV dolerių
  • „Rundown“ 12 500 000 USD
  • „Scorpion King“ - 5 500 000 USD
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija